PDA

View Full Version : Moderated: Защо ме интересува само флирта и като си постигна



^^
03-05-2006, 14:16
Като си харесам много някое момче и то мене също и почне да ми обръща внимание и флиртуваме ми е яко в началото, щастлива съм и тва са най-хубавите ми моменти в живота. Ама що вече след като той ми признае, че ме харесва, предложи ми и станем си гаджета ми става тъпо и безразлично?? Шо ме интересува само флирта и като си постигна целта ми е вече безинтересно?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

rusalkata_
03-05-2006, 14:23
ами това е заради тръпката...интересно ти е какво ще стане,как ще те сваля...после като мине това ти става безинтересно и скучно...при доста момичета е така! :roll:

03-05-2006, 14:24
ами това е заради тръпката...интересно ти е какво ще стане,как ще те сваля...после като мине това ти става безинтересно и скучно...при доста момичета е така! :roll:
Ама проблема е, че аз се влюбвам в него, после като си станем гаджета се привързвам, ама ми е тъпо и безразлично, не като флирта!

TiA_MaRiA
03-05-2006, 14:26
normalno e - v na4aloto e interesno, nepoznato...kogato se vlubi6 istinski mislq 4e nqma da e taka, 6te se nameri 4ovek koito da zadurji trupkata za pove4e vreme

white_chik
03-05-2006, 15:06
emi pri mnoo hora e taka.Tva sa prosto flirtove-nekva momentna trupka.qvno o6te ne si sre6nala mom4eto,koeto ne samo 6te ti zadurji vnimanieto,a naprao 6te te obsebi