PDA

View Full Version : Moderated: Бившото гадже ми е постоянно в главата. Какво да



Bqsna
03-05-2006, 15:47
Basi...pobyrkvam se...ujas....Ne znam ama smotanoto mi biv6e gadje mi e postoqnno v glavata.Predi godina me zarqza i ot togava,za6toto sme ot razli4ni gradove i nikoga ne sme se zasi4ali...ne znam kakvo otkrih v nego-nito e nakoi godin i krasiv,zanimava se s nelegalni ne6ta...awe ne nzam za6to ama sam luda po nego!Ot kakto me zarqza otna4aloto si govorihme v 4ata..i napravih ogromnata gre6ka v prodaljenie na 3 meseca postoqnno da mu natqkva kolko go obi4am i sqka6 se otdrapna kam men...obi4a6e me ama vsi4ko iztudq i si haresa druga...sq e sam...ne e imal gadje sled mene ...a az kolko mn smao smenih.Obi4am go ei tva e samata istina.Samo dva pati go vikah na kafe ama toi be6e zaet i mi otkaza.Ot togava kato vliza v 4ata mi kazva6e vseki den zdr kaks i i spira6e da pi6e..edin pat be6e piqn i az bqh bqsna i mu kazah 4e ne me za4ita za priqtelka...skarahem se jestoko i do tam be6e ot 3 meseca ne sme si 4atili.Po cql den gledam nicka mu online i pla4a kato vijdam kak pra6ta na drugi v kanalite cel;uvki.Po edno vreme misleh 4e sam go zabravila.V4e si mal4a ..vsi4ki dori i toi mislqt 4e sam go zabravila ama ne e taka...luda sam po nego i siakm da go vidq i da mu kajq kolko mn go obi4am v o4ite ama me e strah daje da mu se vklu4a i za tva si mal4a...i se nadqvam da mi se vklu4i ama tva ne stava....

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

03-05-2006, 15:59
predlagam ti da mu se "vkliu4i6" i da mu napi6e6 kakvo 4uvstvash , purvo che nqma da ti e tolkova trudno i vtoro che shte ti olekne super mnogo .. ot li4en opit ti go kazvam tova

priti_kiti
03-05-2006, 16:07
6tom e taka,qvno toi ve4e ne iska da ima ni6to ob6to s teb i nai veroqtno se strae da te zabravi-napravi go i ti!ne se vmania4avai v nego i ne vlizai v kanalite kadeto i toi!taka 6te ti e po lesno...izlizai zabavlqvai se no samo 1 ne kaza..vaob6te vijdali li ste se?6toto ako ne ste nqma smisal da reve6 za 4ovek koito daje ne poznava6..i godina e dostata4no vreme za da go zabravi6 no qvno teq 4atove ti pre4at da go :-s

Bqsna
03-05-2006, 16:07
eh ne isakm da mu se vklu4vam...iskam toi da mi se vklu4i...nadqvam se nqkoga da go napravi..ako mu kajq kakvo izpitvam kam nego toi pak 6et se otdrapne ot men...li4no az mn mrazq nqkoi da me presledva kat ne go iskam...i ako mu kajq kolko go obi4am toi 6et mi kaje 4e mn vreme e minalo...i 4e me e zabravil...a az ne vqrvam ....no basi :(~

Bqsna
03-05-2006, 16:11
ami ne sme se vijdali.moje da e sme6no ama iskam da izlqza s nego i da mu kajq vsi4ko i posle nqma da go potarsq...sigorna sam 4e 6te izpita ne6to kam men kato me vidi....no ne nzam dali 6et em posiak pak ili ne qvno :(oh obi4am go

priti_kiti
03-05-2006, 16:19
ami ne sme se vijdali.moje da e sme6no ama iskam da izlqza s nego i da mu kajq vsi4ko i posle nqma da go potarsq...sigorna sam 4e 6te izpita ne6to kam men kato me vidi....no ne nzam dali 6et em posiak pak ili ne qvno :(oh obi4am go hahahaha mila nedei taka molq te!purvo go vij posle mi govori..i az taka "obi4ah" edno mom4e po 4ata no kato vidqx za malko da se izdraifam!6tom toi ne e iskal da se vidite kvo iska6?izvednuj da zaiska?mi nqma na4in..eto kakto na teb ti e nepriqtno nqkoi da te presledva sled kato ne go iska6 i toi moje bi e v su6toto polojoenie..proqvi razbirane i nai dobre go zabravi :-k

Bqsna
03-05-2006, 16:26
o nie se poznavame hodihme 5 meseca ama se skarahme jestoko i dvamata sme mn gordi i ne si priznavame gre6kkite i nikoi ne otstapva...

Spell
03-05-2006, 17:46
Hope is wasted on the hopeless...
знаем знаем :D
P.S. Госта е абсолютен идиот :-D :D