PDA

View Full Version : Smqtate li, 4e mojem da opdurjame idealan figura?



Malko_kote
03-05-2006, 16:36
Az sum s mn dobra figura, no imam malko korem4e.Iskam plo4kite mi da sa o4ertani i da nqamm nikakvi palaski.Razbirase tova stava s mn koremni presi, no ne sum sigurna 4e vs moje da bude idealno.Ako korem4eto e dobro, palaskite nqm a da sa.Ako bedrata sa ok ne6to drugo 6te kuac.Mn e kofti.Sigurno sa nujni mn trenirofkki.Ostanalite momi4eta, kakvo 6te kajete? :wink:

rosenceto
03-05-2006, 17:18
poprincip mn zavisi ot samata si struktura.Poznavam momi4eta,koito postoqnno trenirat,no ot tova nqma nikakva polza.Mislq 4e moje6 da probva6 dali pri teb 6te ima podobrenie.

03-05-2006, 20:36
nikoi ne e idealen na vseki ne6to 6te mu e po taka..Kakvoto i da napravi6 kakto i da go pravi6 vinagi edno ne6to ili drugo nqma da ti haresva tova e zaduljitelno(po specialno pri mladite momi4eta ) za6toto te se vglejdat
I tezi po spisaniqta sa zle prosto i vas ako vi snimat i vie 6te izglejdate idealno tam ta nali jiveem v 21 vek s pomo6tta na komputrite vsi4ko e vuzmojno

Mystery
03-06-2006, 13:31
Аз лично некога не съм пазила диети. Свикнала съм да ям по малко и ям здравословна храна. Ходя на фитнес ридовно и много си харесвам тялото. Коремчето ми е гладко и не искам да е на плочки. Имам късмет, че без да полагам вякакви специални усилия имам хубаво тяло.