PDA

View Full Version : Толкова ли лесно се си намираш гадже?



class
03-05-2006, 20:39
Значи чета книги, гледам телевизия , "следя приятели" та те още не са се видяли и вече са гаджета...Скоро четох и поредицата от Хари Потър(последната) и там същото...Така ли е наистина....?И защо толкова ме мъчи тая тема тия 2-3 месеца :?:

PS:Знам че не е удачен примера с книгата ама се сетих за това( то и аз съм на 16), а и аз го забелязвам и при приятели.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!
ПС: Извинявам се просто се чудех къде да я сложа темата!

kAdrOkoSkA
03-05-2006, 20:53
Ne! Izobshto ne stava taka kakto go gledash i chetesh :smt018 Otnositelno e. Moje da imash gaje posle drugo i treto i taka postoqnno da imash nqkoi do sebe si, a posle da doide vreme kogato ne mojesh da si namerish nikoi podhodqsht :-k Ot Lichen opit go kazvam

HeDa
03-05-2006, 20:55
Ne! Izobshto ne stava taka kakto go gledash i chetesh :smt018 Otnositelno e. Moje da imash gaje posle drugo i treto i taka postoqnno da imash nqkoi do sebe si, a posle da doide vreme kogato ne mojesh da si namerish nikoi podhodqsht :-k Ot Lichen opit go kazvam
Napulno sum suglansa :-#

ProstoAz
03-05-2006, 20:58
Ами, лесно е да си намериш просто гадже, да!!! Без да подбираш можеш постоянно да си имаш гадже :!:

На теб каква ти е целта - да си намериш гадже (каквото и да е), само за да можеш да казваш, че имаш такова, или да си намериш някой наистина стойностен човек? За това понякога трябва повече време! :wink:

teenkopele
03-05-2006, 22:06
Ne! Izobshto ne stava taka kakto go gledash i chetesh :smt018 Otnositelno e. ...

Аз съм на същото мнение. :)

Стеснителната
03-06-2006, 01:12
Всъщност колкото по малка значимост му отдаваш на гаджосването толкова по лесно става. И със ебването е същото и с лесбийските прояви :oops: ...

InHell
03-06-2006, 01:31
Тц, на мен лично ми е адски трудно. Според някои хора имам "Прекалено високи изисквания" :|

Death^Forever
03-06-2006, 07:50
За някои е прекалено елементарно, за други твърде недостижимо, зависи какво и как търсиш...
На мен ми е трудно, въпреки че нямам определени критерии, но понякога ми се е струвало, че точно, когато спра да търся, нещата сами ще ме намерят...Е, илюзии...
Това понятие "гадже" е малко относително...Моите така наречени приятелки също са имали хиляди такива, но за какво са им били? За да ги броят след това и да се хвалят пред тези, които търсят истински човек за истинска връзка, а не гадже, с което след това да се правят на интересни...

WILD__BOY
03-06-2006, 07:58
Няма лесно и трудно, има желание. Но наистина колкто по-малко значение му отдаваш толкова по-лесно ще прежиеш времето докато си намериш гадже. А това време ще дойде.

sexy_macka
03-06-2006, 09:06
Razbira se,che ne stava taka...tova sa samo Knigi...razbira se,mn e lesno da se natiskash ili celuvash s nqkoi i na dr den da kajesh "nie hodime" obache taf e samo hodene,ne e istinska vruska,dokolkoto as mislq che istinskata vruska....za da se suzdade trqbva mn vereme,za da se oposnaqt dvamata partniori \:D/

Yoli
03-06-2006, 10:22
vob6te ne e lesno :evil:

midnight...
03-06-2006, 10:30
то ако имаше рецепта за това....понякога е просто химия, друг път не
нещата просто се случват :wink:

Dr. Kazimbutt
03-06-2006, 10:37
Тц, на мен лично ми е адски трудно. Според някои хора имам "Прекалено високи изисквания" :|
Е, разбирам да имаш претенции (то и аз имам), но не трябва да се прекалява с тях. :wink:

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
03-06-2006, 10:45
za nqkoi e lesno za nqkoii trudno za tova ne se predavai davai na pred i mislq 4e re6enieto e da ne se sramuva6 :mrgreen:

Sa3ana3a
03-06-2006, 13:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=31851 и не плугвайте, нека пишат само тия дето трябва!

03-06-2006, 13:35
Ами, лесно е да си намериш просто гадже, да!!! Без да подбираш можеш постоянно да си имаш гадже :!:



лесно е на баба ти трънкината!

Sa3ana3a
03-06-2006, 13:38
Ами, лесно е да си намериш просто гадже, да!!! Без да подбираш можеш постоянно да си имаш гадже :!:



лесно е на баба ти трънкината!
съгласен съм, все пак нито "постоянно" нито "просто" може да се намери лесно :?

CVETELLINA
03-06-2006, 14:44
На теб каква ти е целта - да си намериш гадже (каквото и да е), само за да можеш да казваш, че имаш такова, или да си намериш някой наистина стойностен човек? За това понякога трябва повече време! :wink: и аз така мисля!!! :wink:

J.D.
03-06-2006, 15:11
Да бъдеш просто с някого не е трудно. Особено на 16. Отивам на дискотека, намирам си някой, който ми харесва, забивам го. Не иска телефона - е , голяма работа, не е само един. Забивам двама - трима следващите седмици. Все някой ми иска телефона, срещаме. Той ме е харесал, на мен ми допада и ето. Гаджета сме. Но всъщност от тук започват нещата. От тук започваме да се опознаваме и ще видим дали ще си допаднем. Да си имаш гадже е всъщност като да си имаш един много близък приятел - споделяш му всичко - тревогите си, щастието си, мислите си, тялото си. Но да изградиш такъв приятел никак не е лесно. Чувствата определено помагат. Но не са достатъчни.
Ако се чувстваш кофти, че нямаш проятл - опитай. Няколко случайни връзки, в които не трябва да хвърляш всичко от себе си, няма да ти навредят, но ще те научат на много. Ще ти донесат щастие, а може би и мъка, но определено ще бъдат полезни. Докато в един момент случайно не срещнеш онзи, с когото ще си допаднете достатъчно, за да създадете истинско приятелство на базата на чувствата си. И тогава ще изпиташ истинско щастие, изведнъж цялата любовна поезия няма да ти се струва преувеличена и лигава, а напротив - ще те описва. Ако се разделите - тогава ще изпиташ истинска мъка и нещастие - ще ти се струва, че умираш и навсякъде ще го виждаш, защото той ще бъде навсякъде вътре в теб. Това е любовта. Твоите приятелки са се впуснали в безброй връзки, от които, да, понаучили са нещо, позагубили са си приятно времето, но не се е получило, дали защото не са били подходящи един за друг, дали , защото на тях не им се е искало да намерят любовта и да се обвържат, играело им се е.
Като цяло те съветвам следното - забавлявай се и случайно ще намериш този, когото ти трябва ;) Но не бързай...

Devilsplaymate
03-06-2006, 17:14
Не ! Нищо не става като 'по филмите' ! Но както казаха преди мен , зависи си от човека и изискванията му . 8-[

celufan4o
03-06-2006, 18:29
Ми на мене ми е трудно 6ото са останали малко свестни моми4ета си4ки курвясват некви тъй 4е ако има свестни пи6ете :wink:

InHell
03-07-2006, 15:49
Тц, на мен лично ми е адски трудно. Според някои хора имам "Прекалено високи изисквания" :|
Е, разбирам да имаш претенции (то и аз имам), но не трябва да се прекалява с тях. :wink:

Това изречение го каза преди време приятелката ми, беше станало на въпрос за типа момичета по които си падам и какво всъщност искам.....все пак намерих каквото търсех.....за сега.

mimi_gothica
03-07-2006, 16:18
Ne! Izobshto ne stava taka kakto go gledash i chetesh :smt018 Otnositelno e. Moje da imash gaje posle drugo i treto i taka postoqnno da imash nqkoi do sebe si, a posle da doide vreme kogato ne mojesh da si namerish nikoi podhodqsht :-k Ot Lichen opit go kazvam
Saglasna sam.

03-07-2006, 16:23
apffffffff est 4e e lesno.Hwa6ta6 tam nyakoi i go celuwa6 .Elementarno e

03-08-2006, 16:05
Razbira se,che ne stava taka...tova sa samo Knigi...razbira se,mn e lesno da se natiskash ili celuvash s nqkoi i na dr den da kajesh "nie hodime" obache taf e samo hodene,ne e istinska vruska,dokolkoto as mislq che istinskata vruska....za da se suzdade trqbva mn vereme,za da se oposnaqt dvamata partniori \:D/
saglasna sam samo 4e kato si na 12,13,14 godini ne ti trqbva istinska vrazka :wink:

Стеснителната
03-08-2006, 16:15
Razbira se,che ne stava taka...tova sa samo Knigi...razbira se,mn e lesno da se natiskash ili celuvash s nqkoi i na dr den da kajesh "nie hodime" obache taf e samo hodene,ne e istinska vruska,dokolkoto as mislq che istinskata vruska....za da se suzdade trqbva mn vereme,za da se oposnaqt dvamata partniori \:D/
saglasna sam samo 4e kato si na 12,13,14 godini ne ti trqbva istinska vrazka :wink:
Да не кажа даже до 25...

piFka_LP
03-08-2006, 16:32
TV-to i knigite e drugo realnosta e suvsem razli4no!

DevilWish
03-08-2006, 18:15
E opredeleno ne e kato po filmite i knigite [-X ](*,)

M@Dn3Ss
03-08-2006, 18:46
Ако не ти пука с коя ще се хванеш си е много лесно. Тва да не е квантова физика.

lainagovna
03-08-2006, 19:00
абе лесно е да си фанеш некфа мърла дето е тъпа като тоалетна дъска и единствената кореспонденция между вас да е:
.... (мълчание)

ама ако искаш да си фанеш качествена жена трябва много да се трудиш

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-08-2006, 19:17
Значи чета книги, гледам телевизия , "следя приятели" та те още не са се видяли и вече са гаджета...Скоро четох и поредицата от Хари Потър(последната) и там същото...Така ли е наистина....?И защо толкова ме мъчи тая тема тия 2-3 месеца :?:

PS:Знам че не е удачен примера с книгата ама се сетих за това( то и аз съм на 16), а и аз го забелязвам и при приятели.

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!
ПС: Извинявам се просто се чудех къде да я сложа темата!

seriozno gadje ne se namira lesno :) tfa tehnoto qvno sa zaigravki

Frank_Lampard
03-08-2006, 23:55
Хахахахахаххахаха, пич къртиш мивки и лепиш плочки :) Прочети и дневниците на Чехълчето ...
може да ти помогнат ... :) гадже се забива лесно, ако знаеш как, а се научаваш не от четене или от гледане на филмчета, а от профилактика, защото дори и да знаеш като отидеш и насираш :) 1-2 пъти ще ти разбият сърцето ... после ще станеш харесван и накрая като мен няма да има кой да ти откаже ;)
ПС. Не обръщай внимание на самочуствието ми :)

korn___
03-09-2006, 05:21
зависи какво търсиш...

може и да става бързо... ама е за кратко :)

to vsi4ko e kradko i jivota e kratuk za tui trebe 4ovek da e spokoen do kolkoto moje ... ina4e za onez det kazvat 4e kolkoto po malko vnimanie mu odava6 na tva da si tursi6 4ovek da bude do teb vuv vsi4ki otno6eniq ... ne mislq taka po skoro kat ne obru6ta6 vnimanie vremeto po lesno minava i izvednuj nqkoi te haresva ili obratnoto ... ina4e e vse taq ama v ediniq varqnt po se mu4i6 ...

03-09-2006, 07:05
Баси не е лесно ако си грозен.
Не е лесно ако сиотан.
Абе не е лесно.

Аз предпочитам да не търся.То само изниква пред очите ми или аз пред неините мухахахахха.

Ако си кажеш е са си намеря гадже повероятно е да не си намериш.

Стеснителната
03-09-2006, 19:50
Баси не е лесно ако си грозен.
Не е лесно ако сиотан.
Абе не е лесно.

Аз предпочитам да не търся.То само изниква пред очите ми или аз пред неините мухахахахха.

Ако си кажеш е са си намеря гадже повероятно е да не си намериш.
По добре оди гледай Приятели :lol: :lol: #-o , то гаджето само ще излезе от тиливизора.

dEnIsTy
03-12-2006, 10:28
Ами, лесно е да си намериш просто гадже, да!!! Без да подбираш можеш постоянно да си имаш гадже :!:

На теб каква ти е целта - да си намериш гадже (каквото и да е), само за да можеш да казваш, че имаш такова, или да си намериш някой наистина стойностен човек? За това понякога трябва повече време! :wink:
=D> az li4no trudno haresvam mom4e(na harakter,vyn6en vid)pyk kamoli lesno da trygna s nego:)

flasher
03-12-2006, 12:49
Ne! Izobshto ne stava taka kakto go gledash i chetesh :smt018 Otnositelno e. Moje da imash gaje posle drugo i treto i taka postoqnno da imash nqkoi do sebe si, a posle da doide vreme kogato ne mojesh da si namerish nikoi podhodqsht :-k Ot Lichen opit go kazvam...i ti li :-D

miloto_girl_4e
03-12-2006, 19:50
абе,ако искаш гадже просто за идеята "аз си имам гадже" като нищо ще си намериш някого.. отиваш в диското ,хващаш първия,който ти се изпречи,ако не стане - следващия и все някой ще ти върже.. ама според мен да си хващаш гадже ей така за идеята е тъпичко...трябва да има чувства.. тръпка..

SEXoslava__
03-17-2006, 23:48
e 4akaite sq.....kato otide6 na disko mnogo trudno i po4ti ne vazmojno e da hvane6 dagje v smisal tam namira6 nqkoi s koito da se natiska6 da se celuva6 da tancuva6 s nego za ve4erta i tova e pak ve4no 4e seriozen trudno i bavno se namira ama 6to dokato ne go tarsim ne moje da hodim i s mnogo drugi O:)

Frank_Lampard
03-18-2006, 00:22
Секс - маниачката, незнам дали лесно си намираш ДаГже, но определено трудно ще намериш специалист за твоя проблем ....

sisonka
03-18-2006, 14:39
prosto gaje mn e lesno...trqbva da tarsi6 m/f,koito/qto da te obi4a i :smt008 \:D/ za6titava ina4e nqma nikakyv smisal

`Death`Whore`
03-18-2006, 15:05
"Гадже" лесно се намира, а свестен човек, с когото да си паснете, да имате чувства и добри интимни отношения не се среща често.

AiKeN
03-18-2006, 15:55
vse pak ne e tolkova lesno da si nameri6....osven ako ne e nqkoq nimfomanka, de da znam

killing_loneliness
03-18-2006, 17:22
Ми то май си е доста трудно човек да си открие стойностно гадже(човек, с когот наистина се обичате и можете да си имате доверие, а и да споделяте...) А колкото до ония лигавите историйки-лесно е, ама е тъпо....