PDA

View Full Version : БРЪСНЕНЕТО НА ИНТИМНИТЕ ЧАСТИ



03-05-2006, 21:28
Знам че това може би е мн често обсъждан въпрос но аз съм нова и много искам да знам това!
Нужно ли е едно момиче да се бръсне на интимните части преди да прави секс с момче-не става въпрос за премахване на космите около бикини-линията за пред лятото примерно-говоря за целия триъгълник!
И ВТОРО- как е най добре да се бърсне жената-цялостно (всички косми и около клитора и влагалището-не само срамните устни) или само триъгълника?
И ПОСЛЕДЕН ВЪПРОС- как е най добре да ставав бръсненето-с бръснач, с кола-маска или епилатор или крим депилатор!
ЧАКАМ ОТГОВОР И ПРЕДВАРИТЕЛНО МЕРСИ МН СТЕ ГОТИНИ СИЧКИ ТУКА!

Uraken
03-05-2006, 21:34
ye da zapi6a 1vi meneniqto si


mi spored mene e po dobre da sa brasnat i mom4etata i momi4etata 6too na vseki partniot mu haresva pove4e kogato e brasnato ne da izbuhne6 s nqkvi KOsmarli6ta da si ibe maikata :)

pak za putkite tam triagalnici mriagalnici ne sam 4ak

girlka
03-05-2006, 21:35
Космите около клитора и влагалището са точно космите по срамните устни (големите, макарче явно нямаш идея за кокво става дума "там долу")
Да се обезкосмяваш там е нужно не само защото ще правиш секс, а от хигиенична гледна точка и това е желателно да е постоянно.
А бръсненото най - добре става с бръснач, разбира се, не можеш да се бръснеш с кола маска май а ? #-o
Най - подходяшия метод за обезкосмяване на триъгълника според мен е кола маска в салон.

bulgarche
03-06-2006, 11:26
Естествено, че навсякъде. Особено ако става дума за секс :) Това си е твой избор, но ако си обезкосмена, определено ще е по-приятно за момчето. Начините за обезкосмяване...ти си реши кой ще ти е най изгоден, приятен и ефектен.

SEXtreme
03-06-2006, 11:33
Хм...значи, най-добре е с кола маска, но е болезнено, тъй че може и само с епилатор, но тогава трябва по-често. Има два вариянта - или махаш всичко до последния косъм, или от горе оставяш малко триъгълниче или вертикална линийка - аз обикновенно си оставям линийка.

Kianna
03-06-2006, 11:53
nai-dobre s kola maska...twa de si pisala s epilator e rabota za mazohisti be !!!

03-06-2006, 13:51
благодаря много! не съм наясно много-то ми и личи!
последен въпрос- колко струва в добър салон където няма да те обезобразят във варна?

A/X
03-06-2006, 21:51
Ский са. Явно нямаш много опит, значи там долу положението е цъфтящо. Буквално. Вземи една ножица и острижи хубаво космите, колкото да останат късички. После вземи самобръсначката на баща си и пяната му за бръснене и си спретни една фиеста с ножчетата. Ако кърви, лепни му тоалетна хартия. Basta!

RoSsY88
03-07-2006, 12:34
Ами аз се бръсна...по бързо и безболезнено става...ама сигорно след година две може би ще почна с кола маска,макар мн да боли :(

03-07-2006, 18:04
Az hodih na kola maska i posle kato po4naha da izrastvat malko probvah s epilator,i sega mi izlizat postoqnno nqkvi gadni pupki kato akne...kvo da pravq :?

A/X
03-07-2006, 21:33
Az hodih na kola maska i posle kato po4naha da izrastvat malko probvah s epilator,i sega mi izlizat postoqnno nqkvi gadni pupki kato akne...kvo da pravq :?Като се обръснеш със самобръсначката на баща си, си сложи там долу и от одеклона му (той ще се зарадва, че са ви общи). Би трябвало да оправи положението. Ако не го оправи, остави ги да растат на воля - демократи сме все пак.

03-08-2006, 19:20
I koe mu be6e sme6noto ne mojah da go razbera. :shock: Abe vie ste mi mnou strani,mi kato ne moje6 da otgovori6 na vaprosa za kvo vaob6te pi6e6 :smt013

Black_Cat
03-10-2006, 08:45
Spokoino i az imam su6tiqt problem s malkite gadni pup4ici i su6to nz kak da se opravq s tqh.Pone malko 6te namalqt kato predvaritelno trqbva da dezinfekcira6 samobrasna4kata i posle samata sebe si i taka malko namalqvat :D ama az se 4udq kvo da pravq kat izpolzvam samobrasna4kata to mn ostava sled tva i e kat "brada" i vi pitam taka li e redno ili az ne6o ne pravq kat horata :-k

03-16-2007, 15:07
Най-добрият и приятен за мъжката половина
начин е кола маска по възможност редовно

ЕДИН ОТЧАЯН МЪЖ

Candyy
03-16-2007, 15:39
Spokoino i az imam su6tiqt problem s malkite gadni pup4ici i su6to nz kak da se opravq s tqh.Pone malko 6te namalqt kato predvaritelno trqbva da dezinfekcira6 samobrasna4kata i posle samata sebe si i taka malko namalqvat :D ama az se 4udq kvo da pravq kat izpolzvam samobrasna4kata to mn ostava sled tva i e kat "brada" i vi pitam taka li e redno ili az ne6o ne pravq kat horata :-kna kontra li se brasnesh ili po posoka na kosama...???Az lichno sym chuvala che epo dobre po posoka na kosyma ama ostavat kosymcheta i e mn nepriqtno za tova na kontra a kolkoto do kosymchetata v nachaloto i na men se polochavaha ama sega gi nqma..moje bi zashtoto kogato vlqza da se kapq izchakvam izvesno vreme ot toplata voda da poomeknat kosymchetata i kato gi mina na kontra nqma tolkova mnogo kraf i ot tam i pypchici.... :-D a kolkoto do kolata maska i epilatora vii ste pylni mazuhisti az ne moga da istarpq na takava bolka brasnachkata chista raota :-D

03-17-2007, 08:49
a kakva kola maska da izpolzvam

bqsna_teenagerka
03-17-2007, 09:30
:( олелеее изпитвам ужасссс!!!!!!!!! представям си като порасна голяма какво мъ4ение ще е не ми се мисли!!!!!!!!!!!!!!!!! кола маска епилатор бръсна4ка вси4ки тези предмети са за мазохисти

03-17-2007, 21:03
ami kremovete !? ne vyrshat li rabota

`Death`Whore`
03-17-2007, 21:06
Че е по-хигиенично, такова е, обаче не е хубаво да се обезкосмява цялостно жената.

dinosaur
03-17-2007, 22:15
:( олелеее изпитвам ужасссс!!!!!!!!! представям си като порасна голяма какво мъ4ение ще е не ми се мисли!!!!!!!!!!!!!!!!! кола маска епилатор бръсна4ка вси4ки тези предмети са за мазохисти

еми ако искаш да си ходиш космата не ги използвай :wink:

_crazy_baby_
03-18-2007, 15:03
Vupros na izbor izbora si e tvoi dali shte se obrusne6 cqlata dali bikine zonata ili samo okolo vlagalishteto izborut si e samo tvoi suhtoto se otnasq i s kakvo da gi premahne6 vsi4ki znaem 4e depilirashtiq krem i samobrusna4kata v nqkoi slu4ei e bezboleznena a nai hubavoto e kola maskata no az li4no ne bih se podlojila na taka procedura tui kato nqma da izdurja na bolkata ti si reshava6

03-18-2007, 15:56
Аз съм се епилирала с епилатор, но после космите "врастват" много кофти. Минават месеци докато се оправят... Не съм пробвала с кола-маска, но там пак ли става така?

Госта111
03-19-2007, 11:09
Какво точно представлява "Врастването" на косъма,как изглежда?!!

drawers
03-19-2007, 11:33
Какво точно представлява "Врастването" на косъма,как изглежда?!!

Да ти говори нещо "обръщане" или подкожни косми?

mil4eto_
03-19-2007, 13:50
Ми има оста начини-ти сама трябва да прецениш кой е най-подходящият за теб. :D
Брэсненото според мен не си е работа-вярно е ,че е най-бързо и безболезнено,но космите израстват на другия ден + тона са още по-дебели. :x
С кремове и пяни не съм пробвала,мисля,че са доста лош вариант за толкова чувствтелно място с оглед а това колко хичикали съдържат,пък и крайния ефект от тах не е по-различен от този при бръсненето-космите израстват след максимум 3 дни.
С епилатор болката е наистина ужасна... :evil: +множството подкожни косми... :-& -не мисля,че си заслужава болката.
Аз се обезкосмявам вече доста време само с кола маска(при коземетик) и съм много доволна.Вярно е ,че в началото доста боли,но след време се свиква.Ефекта трае 1-2 седмици,като космите израстват доста по-тънки. \:D/ Единственият недостатък е,че има един период,в който трябва д чакаш космите да пораснат достатъчно,за да ги хвне колата. :evil: За това сега съм върдо решена да се правя фото епилация,но все още се колебая къде. :wink:

<black soul>
03-19-2007, 16:45
Ский са. Явно нямаш много опит, значи там долу положението е цъфтящо. Буквално. Вземи една ножица и острижи хубаво космите, колкото да останат късички. После вземи самобръсначката на баща си и пяната му за бръснене и си спретни една фиеста с ножчетата. Ако кърви, лепни му тоалетна хартия. Basta!

Тва мноо ма изкефи! И аз бих те посъветвала така! :-D

ooops
03-19-2007, 18:20
Ский са. Явно нямаш много опит, значи там долу положението е цъфтящо. Буквално. Вземи една ножица и острижи хубаво космите, колкото да останат късички. После вземи самобръсначката на баща си и пяната му за бръснене и си спретни една фиеста с ножчетата. Ако кърви, лепни му тоалетна хартия. Basta!

Тва мноо ма изкефи! И аз бих те посъветвала така! :-D+1 :!: :!: :!:

Chocolate__
07-10-2008, 19:27
За да не отварям нова тема, искам да питам - още от първия път след бръснене ли косъмчетата стават по-твърди?

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
07-10-2008, 19:38
Най-добре си ги махни (изцяло) с кола маска, тъкмо ефекта е по дълъг, а със самобръсначката ще ти поникнат след 2 дни а и може да се порежеш :(

Chocolate__
07-10-2008, 20:12
Аз само ги пообрах малко отстрани, за да не се виждат. ( не се виждат, ама аз много се вживявам :D ) Ама искам да знам дали веднага ще ми пораснат по-твърди от първия път... иначе за по-нататък - кола маска :)

DYNAMIC
07-10-2008, 20:14
Ами крем депилатоар..аз него го ползвам за интимните части,и махам изцяло триъгълника,няма да се порежа,нито боли :) мисля,да пробвам с кола маска ,но малко по натам.Иначе вс останало,като крака,ръце с епилатор.

dji
07-13-2008, 23:18
Да не отварям нова тема, тук ще питам. На интимните части от няколко месеца махам космите с кола-маска. И тука от месец някъде ми е излезнала една пъпка и въобще не се маха, даже забелязвам, все едно че се е уголемила. Да не би някой врастнал косъм да има? Като я натискам и леко боли. :?

TheNewReligion
07-13-2008, 23:35
За първи път чувам някой да се бръсне с кола маска или епилатор ! :razz: :razz: :razz:

jghgh
07-14-2008, 07:29
Да не отварям нова тема, тук ще питам. На интимните части от няколко месеца махам космите с кола-маска. И тука от месец някъде ми е излезнала една пъпка и въобще не се маха, даже забелязвам, все едно че се е уголемила. Да не би някой врастнал косъм да има? Като я натискам и леко боли. :?

ахаха
ще те посъветвам нещо гнусно, но аз така правя
измъчи пъпката, разкърви я
почисти я със спирт или кислородна вода
чакай да се съсири малко, мацни крем "здраве"
гаранция че на следващия ден ще ти е много много по-добре : )

а в тая пъпка може да има косъм междудругото.. него го махаш с пинсета или го оставяш (е, изкарваш го!) и така като ти зарасне пъпката.. и редовно крема.. ии ддз


а бтв момички..
искам и да питам нещо!

колко ще ми струва кола маска при козметик..
аз сама си правя по принцип кола маската ама само на триъгълника..
там при оная ми работа много ме е страх.. козметиците там ще барат ли?
шото няа смисъл да ходя при козметик ако той няма всичко да ми махне ми само триъгълника..
ии колко $$ ще ми излезе?

nejnaDROGA
07-14-2008, 10:46
Абе хора темата е от 2007 ](*,)

dji
07-14-2008, 14:17
Да не отварям нова тема, тук ще питам. На интимните части от няколко месеца махам космите с кола-маска. И тука от месец някъде ми е излезнала една пъпка и въобще не се маха, даже забелязвам, все едно че се е уголемила. Да не би някой врастнал косъм да има? Като я натискам и леко боли. :?

ахаха
ще те посъветвам нещо гнусно, но аз така правя
измъчи пъпката, разкърви я
почисти я със спирт или кислородна вода
чакай да се съсири малко, мацни крем "здраве"
гаранция че на следващия ден ще ти е много много по-добре : )

а в тая пъпка може да има косъм междудругото.. него го махаш с пинсета или го оставяш (е, изкарваш го!) и така като ти зарасне пъпката.. и редовно крема.. ии ддз

Да я разкървавя :shock: Пробвах да я стисна, но много боли :(
http://prikachi.com/images.php?files/238327a.jpg - тук може да я видиш

Care_me_away
07-14-2008, 14:56
tova e ne6to kato pliuska, produp4i q s edna igla i q izstiskai i 6te ti mine ;( ako ima kosam 6te si li4i a zne vijdam da ima :)



NA men puk mi izlizat mn podkojni kosmi kvo da gi pravq ,.. te sa ot epilatora mai .. ama ako ne s epilator ili sas samobra4ka nemi haresva kak stava , s kvo da gi mahna v doma6ni uslvoiq i da e dobre :? neiskam da hdq na komzetik 6te me boli , tr mi pari i 6te me e sram da me gledat i da me pipat tam :D:D:DD

Yum-Yum
07-14-2008, 16:05
Аз сама си действам в тая област обаче ми е интересно едно нещо. Въпроса е каъм тези, които ходят на козметик - когато отидете за кола маска не само на триъгълника, а цялостна, това включва ли и около ануса? :?

BoRe
07-14-2008, 16:08
Az hodih na kola maska i posle kato po4naha da izrastvat malko probvah s epilator,i sega mi izlizat postoqnno nqkvi gadni pupki kato akne...kvo da pravq :?
ем как няма да ти излязат пъпки
кожата на тези места е свръх чувствителна :?

sladkoto8801
07-14-2008, 16:36
За първи път чувам някой да се бръсне с кола маска или епилатор ! :razz: :razz: :razz:
оф...все едно не си разбра за какво става въпрос и трябва задължително да подчертаеш грешката... :smt021 :smt021 :smt021

jghgh
07-15-2008, 06:52
Да не отварям нова тема, тук ще питам. На интимните части от няколко месеца махам космите с кола-маска. И тука от месец някъде ми е излезнала една пъпка и въобще не се маха, даже забелязвам, все едно че се е уголемила. Да не би някой врастнал косъм да има? Като я натискам и леко боли. :?

ахаха
ще те посъветвам нещо гнусно, но аз така правя
измъчи пъпката, разкърви я
почисти я със спирт или кислородна вода
чакай да се съсири малко, мацни крем "здраве"
гаранция че на следващия ден ще ти е много много по-добре : )

а в тая пъпка може да има косъм междудругото.. него го махаш с пинсета или го оставяш (е, изкарваш го!) и така като ти зарасне пъпката.. и редовно крема.. ии ддз

Да я разкървавя :shock: Пробвах да я стисна, но много боли :(
http://prikachi.com/images.php?files/238327a.jpg - тук може да я видиш

в смисъл да я разчоплиш.. те ти казаха, топлийка, игличка.. ако има гной стискаш.. задължително после спирта или кислородната вода и си ти.. крем здраве и т.н : )

westggirl
07-15-2008, 09:42
с епилатор боли на триъгълника ... с бръснач е гадно шоту на другия ден са ти наболи ... с кола маска е най-добре според мен и не е чак такава болка ;)

babykiller_
07-15-2008, 09:51
Ский са. Явно нямаш много опит, значи там долу положението е цъфтящо. Буквално. Вземи една ножица и острижи хубаво космите, колкото да останат късички. После вземи самобръсначката на баща си и пяната му за бръснене и си спретни една фиеста с ножчетата. Ако кърви, лепни му тоалетна хартия. Basta!
хъх ти ме разби 8-) :lol:

burdy
11-12-2008, 17:41
hey ... az imam edin problem,koito bash nz kak da se opraq s nego .. okolo sramnite ustni imam edno belene,koeto e mn stranno nqkvno .. ako nqkoi znae neshto po vaprosa da pishe .. che naprau se otkacham totalno! :(

dorsichh
11-13-2008, 19:41
ами от колко години почнахте да ходите на козметик??? :-o

schrei
11-14-2008, 10:23
12 и половина беше някъде :lol: Повечето приятелки тръгнаха на 11...но според мен 12-13 е добре...

burdy
11-14-2008, 11:43
ne sum hodila na kozmetik ... sama si pravq vsichko i beshe nared i izvednuj se poluchi tva X_X .. shte varq da lekar mai .. :\

dorsichh
11-14-2008, 20:38
ами защото аз съм на 13..ии се чудя дали да отида на козметик или да се помъча у нас :(

therichbitch
11-15-2008, 18:12
Знам че това може би е мн често обсъждан въпрос но аз съм нова и много искам да знам това!
Нужно ли е едно момиче да се бръсне на интимните части преди да прави секс с момче-не става въпрос за премахване на космите около бикини-линията за пред лятото примерно-говоря за целия триъгълник!
И ВТОРО- как е най добре да се бърсне жената-цялостно (всички косми и около клитора и влагалището-не само срамните устни) или само триъгълника?
И ПОСЛЕДЕН ВЪПРОС- как е най добре да ставав бръсненето-с бръснач, с кола-маска или епилатор или крим депилатор!
ЧАКАМ ОТГОВОР И ПРЕДВАРИТЕЛНО МЕРСИ МН СТЕ ГОТИНИ СИЧКИ ТУКА!
brusneneto ne moge da stava s dr osven s brusna4 a dr metodi si imat dr imena

galkaex
02-07-2009, 18:28
pri men problema e 4e mnogo si li4i kudeto sum se brusnala,i daje lqtoto me e sram po banski ,kakvo da pravq? :lol:

galkaex
02-07-2009, 18:31
pri men problema e 4e mnogo si li4i kudeto sum se brusnala,i daje lqtoto me e sram po banski ,kakvo da pravq? Laughing

mysterious93
02-07-2009, 18:35
пусни си още веднъж мнението :D

Jesus
02-07-2009, 18:36
Не се бръсете че съм чувал че много сърбяло след това ..... :D

slun4ice_90
02-07-2009, 18:38
Пробвай кола маска.... :)

worshipper
02-07-2009, 18:47
ami da vi kaja nikakuv epilator ne si go i pomislqite nikoga nqma da sa mahnat pupkite s nego stava mn po zle daje 6tto se polu4ava podkojno izrastvane kolata maska e nai polezna za kojata i nai efektivna ama da ti kaja nezn dali 20 lv 6ti stignat ama durji mesec posle puk brusna4kata..... na men po mi qko s krem depilator efekta e kaji re4i su6tiq............

CryForMe
02-07-2009, 19:03
"Пон Мар 06, 2006" е пусната темата... ](*,)

Jesus
02-07-2009, 19:05
"Пон Мар 06, 2006" е пусната темата... ](*,)
еми какво да се прави :? Някой е вдигна тая тема :(

mysterious93
02-07-2009, 19:14
"Пон Мар 06, 2006" е пусната темата... ](*,)

е и?? поне ще си спамим на воля :grin:

Jesus
02-07-2009, 19:18
е и?? поне ще си спамим на воля :grin:
Трябва да се научат хората че след бръснето можело да ги сърби цял ден :? Предполагам е доста кофти :(

mysterious93
02-07-2009, 20:30
е и?? поне ще си спамим на воля :grin:
Трябва да се научат хората че след бръснето можело да ги сърби цял ден :? Предполагам е доста кофти :(

kofti si e..ama malko ili mn..tiq kosmi kat rastat surbi a te vse nqkoga ponikvat pak :D

Jesus
02-07-2009, 20:37
Може и да сърби нз . много добре знам ама карай

billytalent
02-07-2009, 20:42
Бръсненето е кофти,най-добре си е с кола маска :grin:

Jesus
02-07-2009, 20:47
Бръсненето е кофти,най-добре си е с кола маска :grin:
Тва ми се струва твърде болезнено :(

billytalent
02-07-2009, 20:51
Бръсненето е кофти,най-добре си е с кола маска :grin:
Тва ми се струва твърде болезнено :(

Така си е,но се изискват жертви

otkachalchica
02-07-2009, 20:54
ми кам 6 7 лв

galu6a
02-08-2009, 07:08
аз също със самобрасначка чувала ъм че когато е с кола маска се получават подкожни пъчици затова не смятам да пробвам нищо не ми коства като се къпя да се провя интимните части за 2 мин :)

merie
02-08-2009, 08:24
аз също със самобрасначка чувала ъм че когато е с кола маска се получават подкожни пъчици затова не смятам да пробвам нищо не ми коства като се къпя да се провя интимните части за 2 мин :)


Това не са точно пъпчици, а косъмчета, които не могат да пробият кожата и да излязат :) а за да не става така просто преди епилация се прави пилинг

Hilary_
02-08-2009, 08:48
Знам че това може би е мн често обсъждан въпрос но аз съм нова и много искам да знам това!
Нужно ли е едно момиче да се бръсне на интимните части преди да прави секс с момче-не става въпрос за премахване на космите около бикини-линията за пред лятото примерно-говоря за целия триъгълник!
И ВТОРО- как е най добре да се бърсне жената-цялостно (всички косми и около клитора и влагалището-не само срамните устни) или само триъгълника?
И ПОСЛЕДЕН ВЪПРОС- как е най добре да ставав бръсненето-с бръснач, с кола-маска или епилатор или крим депилатор!
ЧАКАМ ОТГОВОР И ПРЕДВАРИТЕЛНО МЕРСИ МН СТЕ ГОТИНИ СИЧКИ ТУКА!
Ами виж сега... моето мнение е че е хубаво навсякъде да се обезкосмяваш... не само триъгълника... иначе за начините повечето използват бръзначки... кремчетата също са добър вариант ноо първо трябва да видиш дали няма да предизвика раздразнение... а за кола маската... трябва да отидеш на козметик... но да те предупредя че боли и то не малк овсе пак там е чувствителна зона... а за епилатора трябва да си пълния мазохист според мен... :-D Айде дано съм помогнала!!! :wink:

iF_kA
02-08-2009, 10:18
Аз ходя на кола маска,с епилатора не издържам навсякъде.А според мен бръсначката не е добра идея,защото космите стават по-твърди ... :-D

ef4etyYy
02-08-2009, 11:59
bate otkoga e taa tema.. :lol:

varnen4e
02-08-2009, 12:11
Аз сума ти време ходех на кола маска и пак направих тъпата грешка няколко пъти да се докосна до самобръсначката.

Jesus
02-08-2009, 12:14
Аз сума ти време ходех на кола маска и пак направих тъпата грешка няколко пъти да се докосна до кола маската.
Ходела си и си направила грешката да се докоснеш до ходенето :D

varnen4e
02-08-2009, 12:16
Супер разсеяна съм днес.. оправих го. :)

Jesus
02-08-2009, 12:24
Браво, но най-лесният начин зада неви боли от кола маската е да неходите :) пък ако се бръснете може да се порежете :( за това най-добре си ходете с bush :D

П.С: нямам фетиш към косми :D

varnen4e
02-08-2009, 12:26
Аз косми не мога да понасям..

fam0uss94
01-13-2010, 06:19
има различни методи за премахване на окосмяването .. най-ефтино и лесно е бръсненето което не изисква особени осилия .. но негативния му аспект е че космите растат по-бързо, по дебели и груби са и стават мн гъсти, аз имам дългогодишен опит с кола маската .. за мен тя е най-сигурното средство за премахване на окосмяването, в началото си били, но се свиква, тук прочетох някаде че има хора които си премахват космите на срамните части с епилатор .. за мен за чисти замоубийци ;д .. се скубане е но поне да опитат с кола маска защото горещия восък отпушва порите и косъмчетата се измъкват по-лесно .. болката при всеки е индивидуална .. при хората с по-чувствителна кожа могат да се образуват пъпчици, но по-принцип това е нормално като се има на предвид, че се пак използват кола маска .. с няколко лазерни процедури можем да се сбогуваме с окосмяването за около 10 години, но процедурата е мн скъпа :D

foreverr
01-13-2010, 13:39
Споед мен най-добре е с кола маска и то на всичките косми!!! :)

Punisherrr
01-13-2010, 15:59
Стара тема + латиница.