PDA

View Full Version : КОЯ Е НАЙ-ГОЛЯМАТА ПРОСТОТИЯ...



teenkopele
03-05-2006, 23:59
...която сте правили в пияно състояние? :mrgreen: (Която си спомняте. :wink: )

Стеснителната
03-06-2006, 02:24
Повръщам си аз от балкона а долу некви хора :-s .

rosenceto
03-06-2006, 07:15
Ami poprincip sa baq,priqtelkite mi gi stepenuvat i kazvat 4e 1 kato sam bila piqna sam spala s 2 mom4eta navednaj,a az po4ti ni6to ne pomnq!

midnight...
03-06-2006, 10:01
ми в пияно състояние веднъж се качихме на един покрив(на блок) и там толкова жестоко се разкрещях с една приятелка, че на другия ден просто неможех да говоря.ама за мен си беше жестоко яко! :mrgreen: :!: :!: :!:

priti_kiti
03-06-2006, 11:55
mi 8-[ az po4ti ni6to ne pomna no ot tova koeto si spomnqm ne sum osobeno...dovolna :oops:

priti_kiti
03-06-2006, 12:08
oooo ne samo malko.....osobeno kogato iska6e da pravi6 3-ka.... :P :lol: :lol: :lol: produlji si izre4enieto i si obezglavena mili4ka :lol: a puk aide az da ne spomenavam kakvo ne iska6e,a NAPRAVI a ? :D


Moderated by miloto
т.9 от Правилника :!:
или пишете какво е станало, или не пишете с недомлъвки :!: :!: :!: :!:

DarkSanctuary
03-06-2006, 18:04
Направих 3-ка с най-добрите ми приятелки на миналия Трифон Зарезан! :smt005
Веднъж с братовчеда на едно гадже решихме да видим кой може да изпие повече водки на екс, аз победих, но после заспах в тоалетната. :smt005
Общо взето като се напия много после не си спомням и ми припомнят някакви епизоди от които се счупвам от смях! Много простотии съм правила...като се сетя за нещо по-пикантно ще го добавя!

LoVe_RuSlAn
03-20-2006, 16:32
Xaxaxa kato se napie6 vsi4ko koeto pravi6 e prostotiq prosto ima po zna4imi prostotii z teb i nqkoi koito ne zabelqzva6 tolkova

cannabinoid
03-20-2006, 19:43
Ами простотия не се сещам.. Ама един път бях така доста пиян.. и отивам си аз в кенефчето изпикавам си са и кат почах да си мятам пишката из цялото кенефно помещение си обикалям.. и охраната дойде и.. ме изгони 8-[ е после пак влязах де :mrgreen:

ledenata_kralicA
03-23-2006, 08:03
ni ne mn ne6ta,ama vednuj se sublqkoh:)ne e koi znae kvo

tremal
03-26-2006, 00:11
Da se izseresh na nqkoi pred vratata i da dzvqnnesh da go pitash za toaletna hartiq :D TVA E PRIMER. A pqk as sam pravil mnogo prostotiii kato s edin fr se razhogdame i vidqhme edin kamion i reshih da mu strosha stqkloto s edin box i mu go stroshish ma tva e malko :)

04-13-2006, 20:50
Нарочно пиша като гост че брат ми също влиза във форума и не е добре да ги знае тея неща.Заспивал съм на тоалетната чиния и аз като колегата.Друг случай-с един приятел и едно момиче заспахме на масата в кухнята от толкова алкохол.На една екскурзия така се натряскахме че се запознах с някаква мутра(той и той беше много пиян-и станахме другари по чашка :wink: )след това танцувах с жена му и накрая си спомням че отидох доброволно да повърна ама заспах в тоалетната.Има още много истории ама за тея се сещам ся.Другия път още

IKisseDAGirL
04-13-2006, 21:32
амм аз един път исках да скачам в 1 бункер... и се спънах по стълбите на 1 заведение, апък отстрани има 1 клетка с папагал и аз --> отгоре му :smt005
искала съм да скачам и в шахти, ходила съм да се запознавам ей-така с някви дето за 1ви път ги виждам :shock: :roll:
тва е общо взето :oops:

magesnik
04-13-2006, 21:52
пиках в час по история на пода,а веднъж понеже в даскало имаме басейн и плуваме пак се бяхме напили и се прибрах по халат,джапанки и отгоре черно кожено яке и на главата плувната шапка.

teenkopele
04-14-2006, 00:07
пиках в час по история на пода,а веднъж понеже в даскало имаме басейн и плуваме пак се бяхме напили и се прибрах по халат,джапанки и отгоре черно кожено яке и на главата плувната шапка.

Хахахах :smt005 :smt005 , това изби рибата! :smt005

Djeilo
04-16-2006, 20:20
Ami ot tova deto se se6tam pomnq samo 4e opovra6tah gradinata na baba mi i posle hodih da si go polivam s voda,4e da ne razbere ko sum praila.Ta sled tyi hodih i lqgah na pytq!Izkarala sum kasmet 4e ni6to ne me e blusnalo!Po pantofi na ulicata sum izlizala,kre6tq,vikam kato luda!Ob6to vzeto ei takiva raoti! :mrgreen:

Estranged
04-16-2006, 20:28
:arrow: Повръщах в легло
:arrow: Чистих килим
:arrow: Откраднах шише Керацуда

И т.н.

_wait_and_bleed_
04-22-2006, 18:36
gonih edni priqteli okolo kolelo mi,koeto neznaino za6to be6e v hola i za malko ne se utrepah.posle qzdih edniq i stapih na mandarinkite na drugiq(bez da iskam)
vtoriq pat kato se natrqskah jestoko re6ih ,4e e mn got te4en 6okolad,zeleni maslini +vodka=spor sas sebe si pred ogledalato i mn 4istene+nevazmojnost da govorq 1 den

piko1
04-23-2006, 00:02
аз преди година се напих за последно точно нанова година
бях на купон на вилата на един приятел
та значи бях се омазал здрвата
та какво направихне стига че съм танцувал на масата
ма и даже съм целувал всички момичета на купона
гадежто ми ми се разсърди и аз спрях да пия
а иначе имам още един случаи бяхме се напоркали половината
клас и в час по руски упипах госпожата
която е с 4 години по голяма от мене
заплаши ме със директорката
а сички се хилиха кат напикани :mrgreen:

lainagovna
04-23-2006, 01:06
-> припиках кметство и училище в едно село

-> изсрах се под един балкон на един блок в Хаджи Димитър, после снимаха лайната ми и са ги има в нета и отдолу пише-> на кольо лайната

-> драйфни
-> 1. удрайфах халите и трамвай номер едно на връщане към вкъщи. -> 2. удрайфах леглото на което сега сестра ми спи, неможе да се изчисти с нищо тва зеленото.
-> 3. на нова година без малко щях да се самоубия с една водка търговище и то пред майка ми. и тва са най големите повръщни.

-> на една хижа щях да се изеба с една, не красива не и грозна (знаете алкохола кви ги прави жените), ама нямах гума и ме ебаваха после един месец за това че не съм си зел, след като още в Сф ми викат, абе коле имаш ли презервативи и аз да и те ми земи отиваме на хижа може да потрябват и аз да бе да ти луд ли си всеки път зимам и само ги разнасям тоя път нема да стане така. иии... то само на мене ми потрябваха.

-> колко снимки имам из нета като пян, изглеждам на извън земно не на човек.

-> пиках през една тераса по една кола и после разбрах че колата била на един от купона на който бях.

-> щях да си счупя крака в Трафик, бях се нафиркал, стъпих на криво и първоначално от толкова алкохол нищо не усещах а на сутринта глезена ми беше осморен.

-> един път с един отиваме на габа парти ама сублуей не работило щото шефа решил да не идва и нямаше парти. беше четвъртък вечер и нямаше и къде да идем и спахме двамата като клошари на едни пейки на една пицария в подлеза на някво министерство на спорта или нещо от сорта

-> пипал съм на една съседка грамадните цици. след един месец го разбрах, тъй като нямах спомен да съм правил такова нещо

-> аре доспа ми се утре ще пиша още че
са ми се спи много вече

teenkopele
04-24-2006, 11:52
-> припиках кметство и училище в едно село

-> изсрах се под един балкон на един блок в Хаджи Димитър, после снимаха лайната ми и са ги има в нета и отдолу пише-> на кольо лайната

-> драйфни
-> 1. удрайфах халите и трамвай номер едно на връщане към вкъщи. -> 2. удрайфах леглото на което сега сестра ми спи, неможе да се изчисти с нищо тва зеленото.
-> 3. на нова година без малко щях да се самоубия с една водка търговище и то пред майка ми. и тва са най големите повръщни.

-> на една хижа щях да се изеба с една, не красива не и грозна (знаете алкохола кви ги прави жените), ама нямах гума и ме ебаваха после един месец за това че не съм си зел, след като още в Сф ми викат, абе коле имаш ли презервативи и аз да и те ми земи отиваме на хижа може да потрябват и аз да бе да ти луд ли си всеки път зимам и само ги разнасям тоя път нема да стане така. иии... то само на мене ми потрябваха.

-> колко снимки имам из нета като пян, изглеждам на извън земно не на човек.

-> пиках през една тераса по една кола и после разбрах че колата била на един от купона на който бях.

-> щях да си счупя крака в Трафик, бях се нафиркал, стъпих на криво и първоначално от толкова алкохол нищо не усещах а на сутринта глезена ми беше осморен.

-> един път с един отиваме на габа парти ама сублуей не работило щото шефа решил да не идва и нямаше парти. беше четвъртък вечер и нямаше и къде да идем и спахме двамата като клошари на едни пейки на една пицария в подлеза на някво министерство на спорта или нещо от сорта

-> пипал съм на една съседка грамадните цици. след един месец го разбрах, тъй като нямах спомен да съм правил такова нещо

-> аре доспа ми се утре ще пиша още че
са ми се спи много вече

Бая алкохолни приключения си имал! :mrgreen:

sexy_dizzy
04-30-2006, 10:57
Е ми не съм правила толкова опасни неща,все още.С гаджето ми една вечер се съзтезавахме кой ще изпие чашата си с бира на екс.Моята беше по-пълна и той ме изпревари с 2 секунди.Тогава му казах,че той хитрува и тогава той ми викна:
-Добре.Хайде отново тогава!http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/080.gif
Направо ме уби с това негово изказване!Извода беше,че аз успях да се напия,а той :smt018 .Ми тогава бяхме на купон.Аз излизах на терасата и хвърлих фаса върху един човек,той погледна нагоре аз му викам
"Кво си ме зяпнал бе"Гаджето ми само се хили и ме прибира в хола.Там взех едната бутилка бира и ги опръсках всичките.
После приятеля ми ме изпраща,започнах да псувам някакви лаещи кучета.Прибирам се към 2 и нещо.Брат ми само ми се чуди:
-Ти да не си пияна бе??
-А ве глупости.Я върви се гръмни!
-Ко?
-А бе нищо бе.Не виждаш ли че съм добре!
-Виждам виждам.
-Айде чао!
И си влязох в стаята. :smt017 После много се смях на това,което ми разказа брат ми.Честно казано съм се държала като с акъл на 13 годишна,вече внимавам доколко се напивам!

648541
04-30-2006, 15:03
haha sega se se6tam za edna mn be6e sme6na :lol:
emi vurvime si iz pliska i vijdam edin stra6en sladur ma nqma6e takuv i se obru6tam az sled neg i vikam "sexyyyyyyyyyyyyyyy" i v sledva6tiq moment pras v edna telefonna kabina e nqma6e takuv smqh i sram ednovremenno :lol: :lol:

Lord Vader
05-11-2006, 22:57
На бирения фест 2005 година...15-ти Юни...бирата беше по 25 стотинки, нажулих се като говедо...Ходих, с няк'ви напълно непознати, пих още, после си намерих тия, с които започна шоуто, пак пих, пих, пих...И накрая се събудих в хола ан един приятел по боксерки увит в няк'ва кожа...повърнах му на килима...после майка му трябваше да чисти след мен...по пътя за тоалетната оповръщах к'вото можах...и ми разкаваха, че съм крещял като ненормален..."Пооооооомоооощ!!!" на сред центъра...псувал съм всички коли, викал съм по хората...пикал съм където ми падне...абе...добре че не си го спомням...

lainagovna
05-11-2006, 23:02
браво лорде, така трявба =D>

@bonboneno^mace имаше едно такова видео в нета ама с мъже как се обръщат след ебати мацките и после се спъват в дърва, кабели, падат в дупки... енд соу он

magesnik
05-11-2006, 23:19
ами на последния купон много се наквасих пак.и се сбихме с един за няква глупост ма то и двамата пияни и след 2 минути сядаме да си допиваме,че да не хабиме бирата.след това си тръгнах за към нас и се прибрах!на сутринта даже с учудване кат се събудих видях че даже кат съм се прибрал съм се събул,сънлякъл,взел съм си одеяло и на всичкото отгоре съм си пуснал и печка и съм си легнал в леглото.В предвид тогавъшното ми състояние това се равнява сигурно на целодневно копане на картофи. :lol:

^SexY_BoY^
05-12-2006, 10:14
...която сте правили в пияно състояние? :mrgreen: (Която си спомняте. :wink: )
:-k :-k Еми не се сещам нешо което дас и спомня но се сещам че един път приятелите ми разказаха ко праих -
ОТишъл съм до кенефа и съм седнал уж да сера и пикая на килима после пък съм ебал две момичета те си спомнят аз само се сетих че сам ебал едната само (Цецито) \:D/ \:D/ \:D/ Но един съвет - НЕ СЕ НАПИВАЙТЕ ХОРА! =;

black_dimond
05-12-2006, 12:17
gore dolo si spomnqm 4e bqh na more bqh murtvo piqna i re6il da se popeka v moreto na du6eka sami4ka i taka az sum bila zaspala na du6aka na slunce 1 4as vuv vodata i dobre 4e edin priqtel me e nameril za6oto ina4e na dali 6tqh da sum jiva a i mi razkazaha 4e vednuj predi vrema kato sum hodila na disko i sum bila piqna sum s ka4ena na dansinga i edva ne sum padnala ot kul4ena s koeto principno se spravqm dosta dobre no qvno ne mi se otdava kato sum na gradus i posla sum pqla v reisa i sum ti4ala po ulicata abe v ob6i lini mizerii

Little_Timmy
05-20-2006, 19:41
ами по принцип рядко се напивам и като се напия не правя проститии но това за повръшането е нормално не е кой знае каква простотия ... най голямата ... е и никога няма да я забравя че като се напих изневерих на приателката си която много обичах и от тогава всичко се промени ... а и двамата се обичахме много и всичко беше ок ... но ... просто ... от глупуст провалих най-красивото чувство ...което съм изпитал ... и така де много се отклонх ... понякога не е хубаво да пиеш

snooppy_f
05-21-2006, 10:26
В напълно пияно състояние... :lol:
Порвисване на отворена врата на лифт... :mrgreen:
Качване и скачане от покрива на двуетажна къща..ама не беше много високо...
Събличане по прашки и сутиен на балкона и викам на футболистчетата отдолу който ритат "Ей сладурчета ще ви изпапкам", при което те се качват и се присъединяват към купона... :smt005
...Има още доста, но те не са за пред хора 8-[

honey91
05-23-2006, 21:32
Ami edna sabota v Amor minalata godina bqx tolkova piqna 4e se sablqkox na pilona :oops: .Sega kato se setq me xva6ta sram.Ama to natrqskan moje6 li da misli6???

05-26-2006, 21:28
Amiiii kato se zamislq be6e golqma prostotiq da otida piqna na u4ili6te.Drug slu4ai natiskala sym se s nai-dobrata mi priqtelka abe tva ob6to vzeto.

aMf1
06-06-2006, 10:02
ми доколкото помня пук и ми го разказаха после съм плюла в очите на хората кои кво ми е бил дал за ядене или пиене :?

Овцата
06-06-2006, 11:11
Аз съм се напивала само веднъж и не съм правила кой знае какво, гушках всички хора около мен и им разправях колко са красиви.

zeleni_o4i
06-08-2006, 19:15
Ami poprincip sa baq,priqtelkite mi gi stepenuvat i kazvat 4e 1 kato sam bila piqna sam spala s 2 mom4eta navednaj,a az po4ti ni6to ne pomnq!

momiche tova si e iznasilvane, te sa se vazpolzvali super brutalno ot tebe i ti ne amo che nishto ne pomnish, ami i kato che li ne te interesuva osobeno postupkata ti. pomisli malko ](*,) ](*,) ](*,) :smt012

piandeto_f
06-09-2006, 18:11
:oops: ami mene dori mie lo6o kato si spomnq za neq ami te pone mi kazaha za neq az ne si q spomnqm ami zna4i sablakla sam se i sam ti4ala navan i sam pregra6tala vsi4ki nared :oops: sled tova cqloto daskalao razbra i da ne kazvam kakvo stana sega mi vikat piqnde ama te na 6ega xe-xe ama sega kato si spomnq za taq istroq i mi stava mn ama mn mn mn mn mn mn mn sme6no :smt005 :smt005 :smt005

Atika
06-09-2006, 23:53
Ami moje bi sex za 1 vecher :oops:

Emk0
06-10-2006, 10:12
be mai sym neal nekfi izpylneniq...prosto kat se piiva trqbva da sy zpazva nekyf etiket :-D

SmurkamDoZori
08-16-2006, 13:46
-полях каруца с спирт за горене (естествено с компания) и я запалихме ..

-опитах се да карам колело счупих си крака и бях в токсикология с счупен крак ..

другото са се мизерии като пикаене по коли , хора повръщане.. и такива ..

ista
08-16-2006, 17:43
ами... понеже на село се сабираме на гробищата веднъж бях заспала в един гроб... явно съм паднала. но... като се събудих, за има няма десет секунди се озовах в нас. ебати шока преживях. и още да ме е държало, и махмурлук да съм имала всичко изчезна за секунди. друго... ами... танцувала съм по масите в местната кръчма, но това и в трезво състояние го правя... и това е май... :lol: :lol: :lol: иначе имам още много пиянски пътила, но те не са за малки деца :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cool_Boy
08-16-2006, 18:04
Ееее беше много гадно и хич не не гордея с това което направих,даже ужасно много съжалявам за това с две думи повръщах в кошчето за боклук няколко пъти щото неможах да се добера до банята.Бях на 14 тогава и от тогава не съм близнал твърд алкохол максимум бира две не повече.

08-16-2006, 18:09
Ееее беше много гадно и хич не не гордея с това което направих,даже ужасно много съжалявам за това с две думи повръщах в кошчето за боклук няколко пъти щото неможах да се добера до банята.Бях на 14 тогава и от тогава не съм близнал твърд алкохол максимум бира две не повече.

душко, да ти имам проблемите... ако говорим за повръщане, сега като се връщах от морето преди около една седмица, едно от момчетата от компанията ми (нии бяхме петима - аз и четири момчета:)) оповръща цялото купе. влака ни пристигаше в София в 6 часа сутринта, а той направи тази мизерия в 2 през нощта... беше... хм... доста интересно преживяване.

ista
08-16-2006, 18:15
П.П. това горе съм аз. тая с гнусната историика за влака:))

sinful`girl
08-17-2006, 13:46
eiiii na4i,tva da se napie6 kato govedo e goliama prostotia,kamo li ako si momi4e...ne 4e kato biah po-malka sam mislila taka,no vse pak...Vednaj sam se napivala kato biah sigurno na 14 i mi razpraviaha 4e sam lejala na zemiata v NDK i sam si govorila s mravkite... :oops: mdaa,predstavete si kva grozna gledka sam bila :? .ZA tva deca,piite umereno,ne e goliamo geroistvo da se napie6 kato jivotno i posle da opovra6ta6 polovin Sf ;-)

08-25-2006, 17:02
хмм аз наистина не съм за голямото напиване ! ...въпреки че съм виждала хора които са били супер зле (smokerka как си е nigga :) )
но иначе ....аз съм била прилично зле ...тоест спя в един кенеф (беше отдавна) ...... повращах там дето не тря ....друго ня споменаам че ме хваща мно срам :)

IdiOtKa
08-25-2006, 17:04
хмм аз наистина не съм за голямото напиване ! ...въпреки че съм виждала хора които са били супер зле (smokerka как си е nigga :) )
но иначе ....аз съм била прилично зле ...тоест спя в един кенеф (беше отдавна) ...... повращах там дето не тря ....друго ня споменаам че ме хваща мно срам :)
hmm zabraih da se regna mno sam tapa ! smokerka q se pohvali :) da se posmeem malko :)

SmOkE®kA
08-25-2006, 17:11
Няма тя лъже не и вярваите
:oops: Добре де ся секи е имал такива хмм прейивявания пове4ето не ги помня.Иначе тва беше преди година са ме носили едни момчета по улицата минавали са патрулки а аз сам викала помощ изнасилват ме аве мноо простоти но не сам спала в кенефи :smt006

SmOkE®kA
08-25-2006, 17:17
[Виж дори ме и обърка тц тц тц.... \:D/

SiNiSteR_CheRuB
08-25-2006, 19:10
Ми...една вечер след много ром и вино се завърта перверзно шише.Падаме се аз и едно момиче и аз трябва да и направя с****а.
Обаче се оказва че майка ми е дошла в същата къща на гости и в тоя момент влиза в стаята и....да... \:D/

08-26-2006, 02:30
1. Исках да се целувам с език с 4 момичета след като се напих на един рожден ден :) Те бяха по малки с 1 - 2 години от мен и не бяха се целували или поне така казаха , но им хареса и вече знаят как. поне да се похваля

2. преди няколко години потроших една кола пежо . на някво село бяхме се събрали 4 човека и излязохме пияни да обикаляме и ни хареса тая кола. Май беше на някъв мангал. Извадихме кормилото , седалките , с камъни свалихме стъклата и разбихме всичко аз си взех стрелките на километража и скоростния лост :) тогава много луд бях.

3. бяхме поръсили една госпожа с кихащ прах докато пишеше отсъствията , после не спря да киха цял ден а тя си мисли че има алергия . хах нали аз бях дежурен и на мен се падна честа

обаче тва лято нямам големи простотии , укротих се.

SANDRETO
08-27-2006, 21:26
na edna Nova Godina,oshte kato bqhme malki taka se bqhme natreskali s edna priqtelka,az povrashtam po poda a tq tar4i s edin legen okolo men i go sabira,beshe bati komediqta :oops:
edno ot skoroshnite piqnstva,predi nqkolko dni- bqhme na edna vila,taka po 2ki s gajetata i nashte pi4ove se napiha i aide v baseina i nie aide iurush sled tqh s drehi sas si4ko,a beshe dosta studeno,ama pukalo mu na nqkoi :lol: 8)

sexY_mackA90
09-06-2006, 09:09
Vednuj bqxme na plener s daskaloto ii se napixme 5-6 choveka pri koeto prez noshtta otidox i vlqzox v staqta na u4itelkite i kazax na edna 4e shte q ubiq ako ne mi napishe 6 po bg sled tfa se ka4ix na pokriva i po4nax da pravq striptiz i ostanax samo po sutien i prashki a si4ki me gledaxa i shtqxa se napikaqt ot smqx do kato ne po4nax da draifam mnoy jestoko podxluznax se i padnax s4upix si kraka i rakata no pak se xilix i draifax...a puk vednuj na edin kupon se napix mnoy jestoko i slojix v mentata mlqko smetana kiselo mlqko jokolad sladko ot qgodi maslini i nekfa kaima ii si4ki q probfaxa osven men...ii si4ki sled tfa udraifaxa celiq apartament pri polojenie 4e kilimite ne bqxa ot bg i bqxa super skupi i ne mojexa da se iz4istqt...ina4e imashe i mnoy dr piklu4eniq ama ne si gi spomnqm tolkoz dybre... :mrgreen:

az_slunceto
09-06-2006, 13:15
ami vednuj se skaraxme s na6te kazaxami nqma da izliza6 nakazanasi az im vkam,6te izlqza nqma da me sprete i te vikat takali ,az vikam da zexa mi klu4a. :!: taka.......... :mrgreen: emi razbesnqx se i sko4ix ot 3tiq etaj kolkoto i da vi zvu4i neveroqtno. ;-)

az_slunceto
09-06-2006, 13:17
:lol: e verno 4e si s4upix krakut no vse pak izlqzox dokazax im 4e mene nikoi ne moje da me spre. :evil: O:)

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 13:18
Мноогоо са ... ама адски много ... не мога да се сетя ... щото съм бил на граду с яко ... http://www.cheesebuerger.de/images/midi/nahrung/a055.gif

`Death`Whore`
09-06-2006, 13:18
Повтарям - спри да викаш.

az_slunceto
09-06-2006, 13:23
honey91 AMORA e v PAZARDJIK NALI?kak znam..... :-D

spokxy
09-06-2006, 15:38
Ами... аз по принцип не правя много простотии,ама последния път...неможах да отлепя от терасата драйфах след това отивам да лягам...при мене са минали 4 момичета пияни , аз обаче спа...и съм казал на едната да ми завие краката ( вън е 28 градуса )
Абе много се изложих тогава...ама к'во да се прай не е хубу да се смесва Джин , Бита , Водка Горски Плод и Ром :mrgreen:

drawers
09-06-2006, 15:45
ami vednuj se skaraxme s na6te kazaxami nqma da izliza6 nakazanasi az im vkam,6te izlqza nqma da me sprete i te vikat takali ,az vikam da zexa mi klu4a. :!: taka.......... :mrgreen: emi razbesnqx se i sko4ix ot 3tiq etaj kolkoto i da vi zvu4i neveroqtno. ;-)

Пияна ли си била, ако не, какво общо има с темата?

lainagovna
09-06-2006, 18:19
трябва и ние да скочим от третия етаж за да разбереме...

(иначе си е съвсем по темата)

az_slunceto
09-07-2006, 08:58
ami tova mi e edna ot nai-golemite prostotii :wink:

CrazyWitch
09-07-2006, 09:08
:arrow:
ami vednuj se skaraxme s na6te kazaxami nqma da izliza6 nakazanasi az im vkam,6te izlqza nqma da me sprete i te vikat takali ,az vikam da zexa mi klu4a. :!: taka.......... :mrgreen: emi razbesnqx se i sko4ix ot 3tiq etaj kolkoto i da vi zvu4i neveroqtno. ;-)

Е ти нищо не си пред мен.
Аз като се скарах с наще.
Те искат да излизам, аз не! Че викам : "Така ли?"
Кат скочих от терасата към съседната зграда.. Която е на 100м разтояние.
Ае ко да ти разправяяяям. Кат спайдърмен.
Понеже беше заключено, се прибрах по същата процедура.
Та нали се сещате?


П.С. Верно май нямаше нищо общо с темата.



:arrow:
ами тичане из Лозенец по боксерки със щипки за пране на ушите и отиване до магазин за още водка, препикаване на дръжките на вратите на един мерцедес, откъртване на емблемата му и...

това май е най- най...

Аллл имаш лошо пиянство.

Еми от това което си спомням...
В девненска дискотека. No comment. Ужас! Аз не знам как съм денсала, ама после някак ме гледаха странно хората.

П.С. Като отида в трезво състояние денсам от до. Това прави 5-6часа.
Като съм била пияна ... Все пак отново съм имала желание предполагам, но добре, че останалата част от компанията беше по-пияна от мен.

The Fallen
09-14-2006, 22:59
Поради прости причини не мога споделя с вас всичките-не си ги спомням ама тези ги помня:

1.Веднъж като се напихме с едни френдове ми дойде гениялната идея да се воза на кофа за болклук.....и какво мислите воза си се аз по главната улица седнал върху кофата като някъв каубой те си ме блъскат аз си се кефа и по едно време кой да вида :shock: .......еми чичко полицай кой може и той вика Абе вие какво правите бе и аз като най-трезвен и като водач на превозното средство викам Па те возим се, нещо проблем .... е имаше проблем изглежда :lol:

2.Бех се нафиркал здраво един път и минивам покрай на една моя даскалка къщата и си казвам е са ти .... майката Взех си едно хубаво "камъче" и вече колата и нямаше предно стъкло .А пък аз беш да ме няма щото иначе...

3.През града минава едно подобие на река и значи пак съм кокал с едни приятели и минаваме по моста на реката и единия вика айде сега да ме провесите от моста надолу като ме държите за ръцете.И ние -еми хубаво хванахме го за ръцете ама той нещо се оказа тежък и го изпуснахме само се чу едно яко пляс и ние леле дай да го вадиме тоя ще се удави та и ние скачаме да го вадиме(бтв реката е дълбока 1 метър)-такива идиоти нема

4.Един друг път пък като се прибирах беше изгоряла лампата в блока и във входа беше пълен мрак.И значи прибирам си се аз порядъчно така съм се насвинил към 5 сутринта и тръгвам да си отключа а не мога пробввах няколко пъти и накрая си викам еми нема начин ще ги буда тия нашите.Звънкам и след 5 минути ми отвара съседа от горния етаж леле само как ме гледаше само му казах опа сори и си тръгнах

5.Веднъж в една дискотека се натисках с класната на гаджето на един мой приятел (Изобщо не съм си и помислил че може да е на повече от 18 19 ,е в последствие се оказа на 26 де :?

има и още но нещо не ми се пише повече

SaYoNaRa
09-15-2006, 00:23
Като бях на екскурзия миналата година и се натряскахме яко няколко човека...Та така де спомням си че някой ми беше казал че от лампата може да се запали(некви глупости) и аз стоях на леглото половин час горе на лампата и чакам да си запаля цигарата :mrgreen: Накрая се отказах и казах аз отивам да спА и влязах в шкафа...Там ми свършват спомените ама се сабудих на земята \:D/

SuPeRSlaDkA
09-15-2006, 13:49
Еми кво - натискане с гаджето на приятелката ми :|

Snap
09-15-2006, 17:34
Простотии всякви: трошене на бутилки до РПУто в Стара Загора, падане в изкоп до същата всяваща респект сграда, прибиране до вкъщи и осъзнаване че т'ва определено не е вкъщи, спане на покрив (след по малко от час се събудих напааааааааално изтрезнял и вкочанен), пукане на гуми на скапания съсед дет крещеше да намалим музиката (той пък се оказа бивша кука дъртака смотан)... Имаше и 1 път когато заспах доволно в София и се събудих в Ихтиман (приятели просто бяха решили да се поразходят с колата, в която спях до Пазарджик ма след известно време забелязали моя милост на пода отзад)... за тия се сещам засега

Nen0RmalniK
09-19-2006, 12:23
emi otivame na kafe 1 pat pieme pieme qkoo.. cela masa s tekili behme naredili posle po nekoq vodka udarihme.. posle otivame v edna diskote ka! i tam 1 vodka na eXS i natam neznam kakvo e stanalo no sutrinta se sabudih premraznal v diskotekata .. i o6te edin pat pih mnogo uiski i pat deto se izminava za 1 minuta az 3 4asa sam lazil po nego XaXaXa!

NiKOLAN
09-26-2006, 15:40
има такава тема ще пеистна от нея довечера :)

KoRn
10-05-2006, 19:02
emi vseki den e ne6to vurxovno dneska na vsiaka duma na gospojata vikax CICI xa xa ina4e se kefa na babite po tranporta ve4e te mi stavat 6toto ina4e se xvurliam v tiax ska4am pred tramvaia i pia 6VEPS :mrgreen:

KoRn
10-05-2006, 19:03
a i edin put zamerix ot terasata edna BABI4KA s DOMAT :mrgreen:

Fanatichka
10-05-2006, 20:11
Mi bqh na kupon...okazah se zad bloka :? i se otvarqh na nqkaf s pistolet..ta toi mi se razvika az se stresnah i bla :-D Posle se vyrnah v apartamenta deto be6e bloka i mi skimna ne6to da izlezna na vunkai nali takmo na ygyla na bloka ima nqkfi stalbi na dolu i az padnahhhh i mnou qko si preebah kraka...mnoy rani mnoy ne6to :? Posle se 4ydeh kfo da kaam na na6te.
Na moreto kato bqhhhh se sbih s edna v diskoteka...posle na spirkata 4akahme avtobus za hotela iii az legnah na trotoara :-D abeee prostotii golemi

az_slunceto
10-05-2006, 20:16
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

NiKOLAN
10-05-2006, 20:32
има такава тема ще пеистна от нея довечера :)много съм ТЪП, то това е темата...

Silverfang
10-08-2006, 23:36
ми един път се връщах от ена кръчма "казва се Рибката" и на4и бех с 2 френда, нз то4но кво стана, ама се събудих в контейнер, събудих се от удар по главата с плик пълен с боклук! като излезох имах обелки от домати по ушите, смърдях на кво ли не! - мани мани!! тогава бех на 14!

Веднъж си спомням (смътно) 4е заспах в такси! и се събудих от руцете на 6офиора! (бех повърнал в/у задната седалка!

_donna_
10-08-2006, 23:43
Тоя шофьор е бил доста хладнокръвен,
щом още си жив .. :smt005

А мойте простотии са толкова много,
че не мога да се сетя за някоя конкретна.
Все пак най-лошото,което може да се случи е
да оповръщаш нещо или да си хванеш някого
и да му вкарваш психарии,а после тоя някой те пита ..
"ти помниш ли кво говореше?" ..

Silverfang
10-08-2006, 23:47
Тоя шофьор е бил доста хладнокръвен,
щом още си жив .. :smt005

А мойте простотии са толкова много,
че не мога да се сетя за някоя конкретна.
Все пак най-лошото,което може да се случи е
да оповръщаш нещо или да си хванеш някого
и да му вкарваш психарии,а после тоя някой те пита ..
"ти помниш ли кво говореше?" ..
МН ГРЕ6И6, най ло6ото което може ти се случи от препиване е (както един мои фр. да се събуди6 зад ре6етките! (за6тото ти се е сторило сме6но да спука6 гума на патрулка докато в нея е имало 2ма ушеви)!

10-09-2006, 18:34
Ми тва е най-лошото,което може да ти се случи на теб.
Мен не ме избива на вандализъм.Плюс тва винаги съм достатъчно
трезва,за да знам,че ушевите не са работа.А ако не съм достатъчно трезва,за да разбирам ПОНЕ това,то тогава лежа някъде и спя .. :smt005 Много пъти като се напия ми е до скачане от високо
ама съм страхливо копеле да се еба.. :smt005

Th3WildAng3l
10-09-2006, 18:59
Аз почти не се напивам ... нз защо така се получава - сигурно не пия достатъчно много, или по-скоро не ме хваща ... както и да е - идеята е, че само гледам сеир на другите, а аз съм си добре - хем пия хем се заливам от смях на простотиите на другите.
Та по темата - само една изцепка по-грандиозна имам. Значи на дискотека с приятели. И пия си всичко нормално. Едно от момчетата видя гаджето си, с която искаше да късат. И то момичето дойде при нас. При което той почти не и обърна внимание и се занимаваше с мен. И по едно време ми казва "Искам те" ... Понеже беше шумно си помислих че не съм го разбрала и го питам какво е казал .. и той го повтаря... и това пред аверката му. Не знаех какво да правя и изпих голяма водка на екс. Супер ме хвана. Помня само, че с този приятел се натискахме пред гаджето му ... и тя ни гледаше злобно (Напълно нормално ако бях на нейно място щях да оскубя косата и на двамата.)
В крайна сметка след случая с момчето ходехме 1 месец. Това бяха "последиците" от напиването ми.

malko mace
10-19-2006, 16:22
Ne se napivam ochte,taka che...Ama kato gi cheta tuka vachite istorii,i ne iskam da go pravia... :smt005

NiKOLAN
10-19-2006, 19:40
Ne se napivam ochte,taka che...Ama kato gi cheta tuka vachite istorii,i ne iskam da go pravia... :smt005ти да не си на 12-13? http://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif

10-20-2006, 07:49
Звучи невероятно,но съм на 16 и през живота си съм изпил най-много 1 бира! :-D

malko mace
10-20-2006, 11:54
Ne se napivam ochte,taka che...Ama kato gi cheta tuka vachite istorii,i ne iskam da go pravia... :smt005ти да не си на 12-13? http://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gifhttp://im.data.bg/forum/images/smiles/icon_bduh.gif
Ama prosto neveroiatno,kak pozna?! :smt005 E,pone sam izpila dostaaa poveche ot edna bira,ne kato onzi gost...Prosto alkohola me hvachta trudno,a i ne prekaliavam!Obache poniakoga se napivam s naturalen sok i togava... :oops:

forrzi
10-24-2006, 16:12
как драйфам и си спя в повръщаното :-D
не,по-точно се събудих в него
мм
секси
а иначе обичайните простотий

magesnik
10-24-2006, 20:57
Тва лято често проявявах склонност по спане на пейка.

SweetBunny
10-28-2006, 13:17
как драйфам и си спя в повръщаното :-D
не,по-точно се събудих в него
[b]Радвай се, че въобще се сабуди...
Знам за един, който така се задуши и почина :?

MeTaLcHeNcE
10-28-2006, 14:50
ми аз в пияно състояние сам си рязала вените надръгата сътрин ацки ме болеше главата приятеля ми доиде и ми видя раката пита ме какво сам правила и аз нишо не отговорих ... тои ме превурза пак и излязохме

аз почти винаги пия когат сам зле когат ми се плаче или когат нз как да оправя проблемите си алкохола ми помага :))

Sarabi
10-28-2006, 14:52
Ами на мен последното напиване беше преди месец някъде,когато имаше Бирфест...ама е било простооооо... :lol: .Започнахме от сутринта-пияни още в 10 часа и аз от там не помня нищо,целия ден до късно през ноща ми се губи.Разказват ми,че сме обарвали някакви бабички по задниците,врещяли сме из Борисовата като закални прасета,нещо сме се джвакали в някаква локва,в която преди това сме повръщали,през около час сме ходили за ново пиене,целували сме се във всякакви възможни комбинации(слава Богу,че е имало кой да ни усмирява,че сме били навити и на много повече),хванахме Бирфеста и си разкашихме мозъка от тръскане на глави,викали сме на някакви куки,че са много секси и някакви такива простотии,после сме замеряли патрулката с кестени(бахти късмета,че тия не са ни хванали-явно и пияни пак сме тичали бързо).Ходили сме известно време без панталони...и това ми разказаха...ама поне бяхма много говеда и не са се смяли на вссеки поотделно а на всички,че иначе ебати срама :lol:
Та още в началото на новата учебна в новото даскло ме разбраха като бахти пияднурника... 8-[

Sladkata_Nansi
10-28-2006, 19:09
Az se se6tam za edna.no to ne e mnoo prostotiq-napih se mnoo qko i stignah do sistemi v bolnicata sa6tata ve4er :cry:

fuckface
10-29-2006, 01:25
абе аз попринцип съм некаф дебил и съм си ф нормално състояние кат накозен...предстаете си къф съм кат комбинирам тфа състояние с "малко" алкохолец :-D :-D :-D

gabbybon
10-31-2006, 18:58
Еми аз съм отишла в центъра на София и съм почнала да се събличам пред сички хора които са минавали :smt005 :smt005 :smt005 а после :smt005 съм се сваляла на сички момчета на улицата хахахаха аз съм мнооо злееееее :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
После драйфах в кенефа като ненормална и ме болеше адски много главата :smt013 :smt013 :smt013

leko_otkachena
10-31-2006, 19:08
ami az ne pomnq,no nqkolko priqteli razpravqt,che sum se bila s babichka,a az se chudeh,zashto kato se svestih se vozeh v patrulka

lunnoto_momi4e
11-04-2006, 21:52
пиках в час по история на пода,а веднъж понеже в даскало имаме басейн и плуваме пак се бяхме напили и се прибрах по халат,джапанки и отгоре черно кожено яке и на главата плувната шапка.

Хахахах :smt005 :smt005 , това изби рибата! :smt005 Tva be6e laf!!!!Hahahahaha :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

fifi_friend
11-04-2006, 22:35
ами беше на морето. От многото алкохол ми стана лошо. Излязох от заведението за да подишам малко чист ваздух. Отидох на плажа( и аз не знам защо?) подпрях се на една кола с двама влюбени и... почнах да повръщам. След това влязох в морето и се удавих.



П.П за справка никога не сам пила повече толкова много :shock: :shock: :shock:

EVIL_GIRL_
11-05-2006, 11:21
Ми една кратка историйка - Един ден най-добрата ми приятелка ме покани в гаджето и той беше излязъл , и ние двечките с нея решихме да поровичкаме в тях и намерихме едно шише с текила и едно шампанско....толкова много се напихме с тях :smt030 ....и отивам аз да пишкам в тоалетната и падам върху нея целият кенеф се разтроши на две части ](*,) .. аз си спуках малко главата #-o после почнах да викам като луда се едно ме колят ...после продължихме да пием ...когато се събудих гардероба беше саборен..незнам какво толкова съм лудувала :smt082 ...но приятелят и като разбра послее майчицееее как ли не съм се оправдавала :oops: .Това е една от най-големите ми простотиииики а иначе сме ходили 2,3 часа през ноща по пижами и домашни чехли без пари и сме крадяли от магазините :smt107 :smt080 ... пикали сме в торбички и сме ги хвърляли върху хората и още много много лудорииии ..

11-05-2006, 13:33
зна4и аз см на 13 г . и така да по4вм с историята .. преди 2-3 седмици с 1 фр си бяхме зели 4 6и6ета с некво иуна6ко вино или там кфо е
и си пием в наз.пояснявам 4е бе6е следобяд и на6те бяха на село.
така и пием.Изпихме 1 то 6и6е тва добре аз звъннах на о6те 1 да дойде да помогне ...ама тоя смотаняк доведе с него 1 и треа6е 3 бутилки на 4 4овека..така след като ги изпихме аз станах уж да ида да пикая и както ставам от стола падам на земята се едно см полу4ил удар. а другите трима се смеят и един им казла да ми свалат га6тите и да ме изкарат на улицата.Добре изкараха ме аз повърнах пред вратата на съседката и ги препсувах след коеот се насо4их към кенефа.после см заспал и помня само как се събудих ве4ерта с глава в кенефа.. :oops:


така има6е и една слу4ка в даскалото
някви моми4ета от на6ия клас беха зели 2 6и6ета с бира по 2 кила и половина.ние тръгнахме да пием и след като изпихме 1 тото 6и6е влезе директорката и след това 6тяха да ни изклиу4ат целия клас :smt005 ама добре 4е бяхме края на годината

KiLLeR_InSTiNkT
11-05-2006, 18:32
Веднъж помня как се бях напила и с приятелките ми бяхме навън някъде и си говорехме простотии. Та по едно време видях един симпатичен младеж и му казах може ли да те целуна, че загубих един бас и той вместо да ме погледне учудено както си мислех, ми каза "еми добре"... Та даже сега като си помисля ме хваща срама, тц :lol:

assd
11-06-2006, 12:11
веднъж умрях, а по-интересното е че след 5 мин умрях втори път :lol:

MaRiA^^
11-08-2006, 07:27
зех че се натрясках преди даскало и се раздрайфах мн яко...добре че една пр ме заведе у тях и така изпуснахме даскалото и двете :mrgreen: наспах се :smt015 и се прибрах вкъщи...като се сетя че тва го напраих за момче ми иде да се тръшна някаде ](*,) ма както и да е...

playboycheto
11-12-2006, 13:36
Xaxa...MnoGo sa...Am v PiqNo sustoQnie..EdiN pAt v diskoTeka "PlanEta PaynEr" v soFia TaNcuvAh OtgOre Na PoDiumAa...eDinsTVena Bqh na 15Godinki... i Spe4eliH 1 buTilka 6aMpansKoo...ne E koi znae Kakvo Am DrugiTe slu4Ki sa proSto Tragi4nI1 :mrgreen:

panterata
11-19-2006, 00:31
да оповращам леглото на рожденника :) и да се натискам с едно момче и после да не си спомням.. :) ( за портокола др път не повращам тфа ми е единственото изпълнение.. :)

11-19-2006, 18:40
Amiiii az ne pomnq mn mn kvo sam praila 8-[
ama dokolko razbrah ot fr-ta trima me darjali i te tolkova me udarjali de 4e i te se klatqt s men vupreki 4e sa trezvi :-D ama tva ne e mn mn sme6no deee ama 6e gi pitam za nqkoi druga prostotiika koqto sam napravila i 6e pi6a :D

11-19-2006, 19:24
А и аз имам една история, но тя не се случи с мен, а с мой приятел. Та значи по темата. Бяхме на зелено. Първата вечер сме се събрали около 15 човека в една стая и яко пиене. Водки, Джинове, Бира в промишлени количества, Текила, Ромове... абе яко пиячка. Та тоя мой съученик така се нареза, че просто не знаеше какво прави. Застанал тоя нашия пред тая по математика(уж ще ни проверява дали сме по стаите) и тоя нашия й вика "Копеле, пиян съм кат п*тка" \:D/ Нема такъв смях :lol: След това аз излезнах за малко от стаята(какво съм правил не си спомням), но след около 20 минути се връщам и го гледам тоя същия пуснал си порно канала и облизва кинескопа :lol: Леле няма такъв смях. На другата сутрин го съдрахме от ебавки. Е и до сега си го ебаваме де \:D/