PDA

View Full Version : Razbito sarce?Kak da prodaljim napred?



Irkb
03-06-2006, 11:28
Hora za purvi put mom4e me e vartqlo i go zagybih no nezavisimo ot tova az sam gotova pak da byda s negy nezavisimo karanicite,sporovete i gadnoto darjanie zashtoto go obi4am.Vsichki me savetvat da prodalja napred i da nese vryshtam nazad.Da nese opitvam da go vyrna.Kak da napravq tova?Neznam kak da prodalja napred ne vijdam jivota mi bez negy prazen e bez lubov:(

Kianna
03-06-2006, 11:33
lol..ne wijdash smisul da produljawash napred ? ti n a 14 ili na 13 ?!

Sa3ana3a
03-06-2006, 11:35
lol..ne wijdash smisul da produljawash napred ? ti n a 14 ili na 13 ?!
Според мен тая не е малка :?

irkb
03-06-2006, 11:37
Sega vaprosa mi godinite li sa mislq che te v slucheq nqmat nikakvo znachenie.Az tyk sam pisala zada namerq nqkakvo reshenie po vaprosa a ne dna razpit da vi razkaja za infoto si!

Dr. Kazimbutt
03-06-2006, 11:39
Как да продължим напред? Много просто - с мерак. Не трябва да седим и да си втълпяваме колко ни липсва бившето гадже, защото е ясно, че ще се влюбим отново.

Kianna
03-06-2006, 11:42
xoxoxoxoxo koii tii iskal info be ;)))))) ima razlika mejdu towa da si na 13 i da ne wijdash smisul da produljish poradi "lubow" i da si na 17 poradi sushtata prichina samo ,che lubow bez " .." ... spasiawai se,az pitam kato chowek ti mi se praish na oborotna...sus zdrawe \:D/ \:D/

RoSsY88
03-06-2006, 11:47
Ох,съвет...и аз съм така и разбрах,че като му натякваш,че го обичаш и че искаш да си с него место да го върнеш той се отдрапва от тебе.Тва не го прави.ЗНачи отдрапни се от него,не показвай,че изпитваш нещо към него,бъдете просто приятели,изслушвай го,помагай му...Ако те обича и иска да бъде с теб сам,че ет потърси.Любов на сила не става!Остави всичко в ръцете на съдбата,ако ви е писно да сте заедно ще сте...ако ли не има милиони мъже каде каде по от бившият ти!Не казвам да го забравиш и да те потърси да го изрезеш,просто продалжи напред пък кото стане!

Sa3ana3a
03-06-2006, 11:47
Вече и аз се съмнявам че е на повече от 13 :?

Fat_phil
03-06-2006, 11:52
verni4ko si e tova za godinkite taka 4e po-dobre kaji! za da ti dadem to4en suvet

Fat_phil
03-06-2006, 11:56
Ох,съвет...и аз съм така и разбрах,че като му натякваш,че го обичаш и че искаш да си с него место да го върнеш той се отдрапва от тебе.Тва не го прави.ЗНачи отдрапни се от него,не показвай,че изпитваш нещо към него,бъдете просто приятели,изслушвай го,помагай му...Ако те обича и иска да бъде с теб сам,че ет потърси.Любов на сила не става!Остави всичко в ръцете на съдбата,ако ви е писно да сте заедно ще сте...ако ли не има милиони мъже каде каде по от бившият ти!Не казвам да го забравиш и да те потърси да го изрезеш,просто продалжи напред пък кото стане!


A ako i toi e na sushtoto mnenie? tq ako me obi4a shte me potursi? :?: kvo stava ](*,)

Mikohito
03-06-2006, 11:59
Както каза kotencetoостави го да бъде сам не му се обаждай и не го търси.Ако наистина те обича сам ще те потърси когато усети че му липсваш и че иска да бъде с теб.Не му се предлагай на готова с хиляди молби да се върне при теб накрай го и той да се побори малко за теб и най накрая да бъдете щастливи.

vibora85
03-06-2006, 12:15
така според мен-направи поне още един опит да си го върнеш,ако не стане просто той не иска да е с теб...:(

sherry
03-06-2006, 13:47
Кой прекрати връзката ?Ако си ти-обади му се,ако си сигурна,че те обича и държи на теб,направи ти първата крачка.Но ако се съмняваш в чувствата му,недей.

teenkopele
03-06-2006, 16:14
Няма смисъл да се връщаш при него, щом се е държал така с теб.
Продължи напред. Ще намериш друг...или той ще намери теб. :)
Успех. :wink:

Devilsplaymate
03-06-2006, 16:49
Съжелявам за това което е станало . Но единствения човек който може да ти помогне в случая си само и единствено ти ! Не веднъж съм казала че ако ти не сложиш 'точката' няма кой друг . Просто си казваш 'няма повече да мисля за него !' или нещо такова . При мен действа ^^ Айде и успех ! :smt006

sexy_macka
03-06-2006, 18:41
Emi prosto si suzdai edin vid zaduljenie da go zabravish,naistina shte ti e mn trudno i sht eotneme mn vreme,no s VOLQ vsichko se postiga ;)
YcneX :smt006

KOKOKKK
03-06-2006, 18:45
Как да продължим напред? Много просто - с мерак. Не трябва да седим и да си втълпяваме колко ни липсва бившето гадже, защото е ясно, че ще се влюбим отново.
Lesno e da se napishe ......