PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Да си го върна или да го забравя ?!



pussycat
03-06-2006, 14:27
Obicham edno mom4e s koeto skasahme predi 2 meseca. Toi sa6to me obi4a postoqnno go pokazva no kogato skasahme se hvana s druga za da me drazni za6toto q mrazq. I sega sa6to iska da se razdeli s neq za da se varne pri men no ne znae kak da i go kaje. A prez tova malko vreme dokato hodi s neq se vijdahme postoqnno i tova mai e gre6ka koqto pravq. Mn go obi4am i ne moga da ponesa misalta 4e e s druga i gi vijdam zaedno a toi obi4a vsa6tnost men. Adski sam obarkana i nz kakvo da prava a ima dve re6eniq na problema - da se opitvam da go varna ili da go zabravq! Molq vi daite savet. ](*,) :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Mikohito
03-06-2006, 14:30
Щом ти го обичаш и той теб каква е пречката.Защо се прави на мухльо и не каже на другото момиче че не я обича и че не иска да бъде с нея.Толкова ли е сложно да скъса с нея невиждам защо си осложнявате излишно живота.

midnight...
03-06-2006, 14:34
омг малко е объркаан този сериал ](*,)
ами нали те обича и ти го обичаш?! защо е с друга?за спорта?
след като неможете вие да си изясните отношенията как ние да го направим?

teenkopele
03-06-2006, 16:11
Щом обичта е взаимна, се съберете отново. :)
Успех. :wink:

Devilsplaymate
03-06-2006, 17:05
омг малко е объркаан този сериал ](*,)
ами нали те обича и ти го обичаш?! защо е с друга?за спорта?
след като неможете вие да си изясните отношенията как ние да го направим?
Така ... права е в случая . Първо трябва да се изясните . А пък той м/у другото , къв е проблема да й го каже като не испитва нищо към нея ? :-s
Щом решите какво ще правите ... ако наистина се обичате взаимно се съберете \:D/ :-#

LP_girl_14
03-06-2006, 18:08
Ми...само не ми е ясно защо сте се разделили първия път и защо е тръгнал с друга,за да ти прави напук?!Както и да е...аКО той наистина те обича трябва да каже на другото момиче истината колкото и трудно да му е и да се съберете.Не ми се струва много удачно да я използва като пионка за да те накара да ревнуваш,да те дразни или просто за да не е е сам.Каквата и да е и тя все пак има чувства...А вие щом ви свързва любовта,бъдете пак заедно,но според мен не го търси докато не скъса с друагата!Той така може да ви развърта до безкрай.Нека се изясни сам със себе си,да обясни всичко на другото момиче и тогава да дойде при теб =P~

RoSsY88
03-06-2006, 18:21
Званни му и му каже,че го обичаш и че искаш да сте заедно или по-добре му кажи чуствата си към него в очите му!АКо ти откаже да се съберете значи не те обича...И го забрави ако те отреже!Не се онижавай,нит ти е първият нит последният!

sexy_macka
03-06-2006, 18:24
Shtom liubovta vi e vzaimna i spodelena :arrow: :arrow: :arrow: Budete zaedno is e obichkaite ;)
YcneX :smt006

KOKOKKK
03-06-2006, 18:41
E imal sam sashtiq problem ........ Ako tva mom4e te obi4a nqma da se vijda s neq ........ Toi trea da prekrati sekvi kontakti s neq i tq she go otreje 6tom toi ne iska da i go kaje .... A ako ne iska da prekrati zna4i te luje 4e te obi4a a se vijdate samo za sexa .....(ako pravite sex razbira se )

mimi_gothica
03-09-2006, 08:29
E imal sam sashtiq problem ........ Ako tva mom4e te obi4a nqma da se vijda s neq ........ Toi trea da prekrati sekvi kontakti s neq i tq she go otreje 6tom toi ne iska da i go kaje .... A ako ne iska da prekrati zna4i te luje 4e te obi4a a se vijdate samo za sexa .....(ako pravite sex razbira se )
Tva e mnenie na mom4e i mai trqbva da go poslu6a6.A pak i drugoto mnenie ne e lo6o.Da ne se zanimava6 s nego dakoto ne te potarsi.Tva koeto vsei ti kazva.Qvno iska6 da 4ue6 ne6to,koeto na tebe da ti se haresa.Ama tva e istinata.Ne e hubava ama e takava.Ponqkoga trqbva da q priemame.Obi4kam te!!! :D

Dr. Kazimbutt
03-09-2006, 12:40
Obicham edno mom4e s koeto skasahme predi 2 meseca. Toi sa6to me obi4a postoqnno go pokazva no kogato skasahme se hvana s druga za da me drazni za6toto q mrazq. I sega sa6to iska da se razdeli s neq za da se varne pri men no ne znae kak da i go kaje. A prez tova malko vreme dokato hodi s neq se vijdahme postoqnno i tova mai e gre6ka koqto pravq. Mn go obi4am i ne moga da ponesa misalta 4e e s druga i gi vijdam zaedno a toi obi4a vsa6tnost men. Adski sam obarkana i nz kakvo da prava a ima dve re6eniq na problema - da se opitvam da go varna ili da go zabravq! Molq vi daite savet. ](*,) :(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§
Ако те обичаше истински, нямаше да тръгне с оная, за да те дразни.

pipi`e`golqma
03-09-2006, 16:41
Званни му и му каже,че го обичаш и че искаш да сте заедно или по-добре му кажи чуствата си към него в очите му!АКо ти откаже да се съберете значи не те обича...И го забрави ако те отреже!Не се онижавай,нит ти е първият нит последният!
Така е няма кфо да се мъчиш само

M@Dn3Ss
03-09-2006, 20:01
Еми говори с него. Ако наистина те обича, значи няма кво да се занимава с другата. Но да ти кажа чесно, тва почва да ми напомня малко на едно такова филмче дето дават в 6:30 сутринта по канал едно :lol: .