PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Сменянето на пози ще помогне ли ?!



Пречки в секса:((((((((
03-06-2006, 15:32
С гаджето правим секс от скоро,но досега винаги има проблем.Тъкмо на най-хубавата част и все някой ще звънне или на мен (наще) или на него.От както правим секс(от повече 2 седмици,но често) той не е свършвал и прави секс 2 часа,което писва.Постоянно изниква нещо,което ще ни притесни и ни минава желанието.Гадно ми е,защото искам да му доставя удоволствие,а наистина се старая доста.Може би не го възбуждам достатъчно,но от друга страна точно,когато не трябва,тогава става.Дали сменянето на повече пози ще помогне?Къде бъркам?Защото проблема обикновено не е само в единия...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

teenkopele
03-06-2006, 15:55
Пробвайте различни пози и вижте дали ще има ефект. :wink:

SEXtreme
03-06-2006, 16:00
Ами, смяна на позите би трябвало да помогне. Той някога свършвал ли е изобщо? Щото проблема може да е в него! А на колко е той?

XePouH
03-06-2006, 18:13
ми пробвайте и туй,можете да изключете и телефоните и сичко и готово аре успех :wink: \:D/

bulgarche
03-06-2006, 19:46
Еми май проблемия в случая е той.
Сменяйте позите задължително. Пробвай с орална любов. Тез телефони наистина са мн гадни. Изключвай ги :)

03-07-2006, 18:50
честно да си призная досега не е :cry: :cry: :cry: А мен това ме притеснява ужасно много:(На 18 е.И оралната любов винаги присъства:)Може би аз не го възбуждам толкова много,защото има момчета,които свършват за отрицателно време.За мен е важно на него да му е добре,бих направила всичко.

rowzz
03-07-2006, 20:35
ако си некъф родопски китеник с крака на хипопотам и нос на невестулка проблема е в теб.. а ако оня мършак не може сфърше е в него..