PDA

View Full Version : положителни чувства към момиче



akademika
03-06-2006, 16:13
Имам положителни чувства към момиче от съседните класове,тя ме познава знае и класа ми (+умствения багаж и потенциал), когато и "махна" тя веднага се усмихва и ми "отвръща",поздравява ме от време на време,дори и пратих картичка за нова година("честита нова година пожелавам ти... с уважение ...") а тя ми отвърна.Това е всичко.Заинтересуван съм какво да направя за да я спечеля на моя страна и да превлека вниманието и.

Usmivchica;)
03-06-2006, 16:18
Ами според мен ти ВЕЧЕ си привлякъл вниманието й.Сега трябва да направиш следващата стъпка - някой път можеш да я заговориш, така един, вда, три пъти, после можеш да я поканиш на кафе и т.н. Ако тя също има "положителни чувства" към теб, след първото кафе ще поиска да излезете пак, и пак, и пак.. И докато се обърнеш - тя работата станала ;)

akademika
03-06-2006, 16:43
Благодаря за съвета , :idea:
но незнам обикновено на този етап
оплесквам нещата.Вече 2-3 пъти съм достигал до
такова развитие.Заставал съм да говоря пред големи групи хора (клас ,комисия, дебати)- и нямам никакви проблеми в изказванията си (които обикновено съчинявам на място,но не се запъвам),но когато стане дума за момиче (към което имам чувства) като че ли си гълтам и езика и граматиката.
:smt017

Devilsplaymate
03-06-2006, 16:53
Благодаря за съвета , :idea:
но незнам обикновено на този етап
оплесквам нещата.Вече 2-3 пъти съм достигал до
такова развитие.Заставал съм да говоря пред големи групи хора (клас ,комисия, дебати)- и нямам никакви проблеми в изказванията си (които обикновено съчинявам на място,но не се запъвам),но когато стане дума за момиче (към което имам чувства) като че ли си гълтам и езика и граматиката.
:smt017
Хехе , това е нормално бих казала :wink: Няма от какво да се притесняваш . Това е човек :) Иначе както каза Усмивчицата;) , май си и привлякъл вниманието . Заговори я , после кафенце - мафенце и най-важното - Бъди себе си ! :smt005
Айде с здраве ! :smt016

akademika
03-06-2006, 16:58
Благодаря!