PDA

View Full Version : Тихо се сипе белият прах...



MbHu4Ko_KoTe
03-06-2006, 18:41
Видях няква тема за най-големите простотии, които хората са правили като пийнат, та си рекох, че аз не пия толкова често и не ми се случват кой знае какви работи докато съм пияна. Тук е мястото да споделите най-големите простотии, които сте правили под влиянието на наркотици (за по-общо мислещите хорица - без цигари и алкохол :wink: )
Например, преди време се бях наяла с Акинетон и седя на пейка с един приятел. Ама зинзикам - то голям бейхър. И моят човек стои до мен и ме гледа как треперя и ми предлага да си облека блузата, която ми е в чантата. Аз казвам ”Добре” и докато се присегна към чантата забравям какво съм щяла да направя. Той ест. ми напомня да потърся блузата и аз отварям чантата, бъркам и... забравям какво ми прави ръката в чантата. Затварям чантата и продължавам да зинзикам. Човекът се принуди да ми бръкне в чантата и да ми подаде блузата. Обаче аз така и не го измислих откъде трябва да ми мине главата, откъде ръката.. И тупнах гръб върху облегалката на пейката ядосано, зинзикайки, без да знам защо съм ядосана. Наложи се да ме облекат като наистина малко дете :oops: :-D

03-06-2006, 18:45
are you proud?

MbHu4Ko_KoTe
03-06-2006, 18:54
are you proud?
Nope. Ама пак беше весело 8)

InSOMnIAaa
03-06-2006, 18:55
s akineton si zagubih telefona a inache sam padala vurhu ogromna stuklena masa i leko si bqh narqzala sushnost edna druskotina neznam ot kade takuv kasmet ama toga i bqh pila :)

MbHu4Ko_KoTe
03-06-2006, 19:09
даааааааааааааааааааааааа аа.....

ама как те вдигат тези неща... кефиш ли се, че мозъка ти е толкова изпържен, че си станала по- тъпа от тоалетно казанче??

Разбирам да ме познаваш, а ти едно компетентно мнение не можеш да дадеш. Мозъкът ми не е толкова изпържен колкото си мислиш. Глупаво е да говориш така за някой, без да си направиш труда преди това да провериш дали е така. :?

InSOMnIAaa
03-06-2006, 19:24
evala :)

03-06-2006, 19:40
абеее.. долу наркотиците вее.. защо сами решавате да простеете и аз не знам :roll:
Ноооо.. щом искате смешни истории мога да ви дам една с огромното участие на алкохол.Бях на лагер.Реших да обикалям по стаитя ама масааапияна.. и то не да 1укам на вратата,ами на прозорците,тоест от външната страна да им влизам че той хотела си беше на 1 етаж :P иии..тамън съм сабудила там някой си и аз не помня.. и му викам:"Айде помогни ми да изкача перваза вее ай веее... и дополовината не можах да се кача и увиснах на колана си(на перваза на прозореца) за секунди и после тупнах в някаква шахта дълбока около 2 метра(тя пък била точно под прозореца.. :lol:)И изведнъж както гледах там този дето ми помагаше да се кача,се бях оказала с четирите крака нагоре и си казвах:"Яяя..колко хубави звезди има тази вечеер!" После си спомням,че ме измъкваха 100 часа,а на другата сутрин се чудех откъде са ми тези синини по задника :mrgreen:

lainagovna
03-06-2006, 20:44
Например, преди време се бях наяла с Акинетон и седя на пейка с един приятел. Ама зинзикам - то голям бейхър. И моят човек стои до мен и ме гледа как треперя и ми предлага да си облека блузата, която ми е в чантата. Аз казвам ”Добре” и докато се присегна към чантата забравям какво съм щяла да направя. Той ест. ми напомня да потърся блузата и аз отварям чантата, бъркам и... забравям какво ми прави ръката в чантата. Затварям чантата и продължавам да зинзикам. Човекът се принуди да ми бръкне в чантата и да ми подаде блузата. Обаче аз така и не го измислих откъде трябва да ми мине главата, откъде ръката.. И тупнах гръб върху облегалката на пейката ядосано, зинзикайки, без да знам защо съм ядосана. Наложи се да ме облекат като наистина малко дете :oops: :-D



хахахаха браво кефиш много

lainagovna
03-06-2006, 20:46
абеее.. долу наркотиците вее.. защо сами решавате да простеете и аз не знам :roll:
Ноооо.. щом искате смешни истории мога да ви дам една с огромното участие на алкохол.Бях на лагер.Реших да обикалям по стаитя ама масааапияна.. и то не да 1укам на вратата,ами на прозорците,тоест от външната страна да им влизам че той хотела си беше на 1 етаж :P иии..тамън съм сабудила там някой си и аз не помня.. и му викам:"Айде помогни ми да изкача перваза вее ай веее... и дополовината не можах да се кача и увиснах на колана си(на перваза на прозореца) за секунди и после тупнах в някаква шахта дълбока около 2 метра(тя пък била точно под прозореца.. :lol:)И изведнъж както гледах там този дето ми помагаше да се кача,се бях оказала с четирите крака нагоре и си казвах:"Яяя..колко хубави звезди има тази вечеер!" После си спомням,че ме измъкваха 100 часа,а на другата сутрин се чудех откъде са ми тези синини по задника :mrgreen:
ти се радвай че не си паднала на глава или не си пострадала по сериозно

03-07-2006, 12:41
1 сама си признаваш как краткотрайната ти памет си е тръгнала
2 едва ли не се хвалиш с това в какво жалко положение си се привела...
3 емииии сега колкото и да се стараеш в моите очи няма да си много умна... на някакви пубери, които никога не са виждали дрога и резултатите от това може да се правиш на умна [-X

1. Краткотрайната памет се завърна когато спрях хаповете ( не беше лесно, наложи се доста да уча, докато се пооправя)
2. Не се хваля, целта беше хората да разказват забавни случки
3. Не се старая да се правя на умна, поради простата причина, че достатъчно съм слушала мненията на хората за мен. Ако знаеш колко рядко другите си мислят лоши неща за теб въобще няма да ти пука. =^.^=

GoHardeR
03-07-2006, 19:24
и все пак...
щом си имала проблем със спирането значи си била зависима, което не е признак на "умност" :)

и бтв не виждам нищо весело в случки, които описват как човек губи човешкото в себе си и му се отнема способността да мисли...
баси и веселбата...



ако все пак се чудиш за какво говоря- погледни ми подписа :shock:
abe ti lud li si be kvo obshto ima zavisimostta s "umnostta' kakto kazvash...tfa niama absolutno nishto obshto,chovek kato drusa ne e zaduljitelno da e tup.
A za mackata s temata-istoriikata ti e iaka,no molia te nedei s akinetoni,kopele super shit....a shto si sprala hapovete...?Te sa nai-iaki...ama bravo de vse pak!

MbHu4KoTo_KoTe
03-12-2006, 16:17
nqmam kirilica, da me izvinqvate, pyk i me myrzi da se logna, az ne se schitam za narkoman, a za narkotist - ne sym zavisima i rqdko drusam :-D

03-15-2006, 20:55
Простите изречения *сочи те с лапа* още по-малко... Хах :D :D :D

03-16-2006, 16:50
Ние не сме наркомани. Ние смер СПЕЦИАЛИСТИ по приложна и експериментална биохимия на мозъка!!
:mrgreen:

Клана основан от трима
03-18-2006, 19:19
целта на темата не е да се убиждаме а да споделим някоя весела история ами аз се зарибявам с баскет бол и много обичам да играя понякога играем за пари и удряме по някоя линия и направи ги трошим ония направо не знаят ко става закво го казах тва и аз незнам ама този случеи които ще ви разкажа няма да го забравя никога начи излизаме с приятели на дискотека ще ходим(до сутрината) и отиваме да пием много съм се отрязал и направо нз ко съм правил ама накрая се събуждам в някво легло супер дезориентиран къде съм кво съм правил. Гледам до мене някво момиче гледам отстрани едно огледало извадих си малко анфет ударих го поебах се с нея и изведнъх почва да се звъни на вратата и тя вика мале татко се връща от нощна смяна аз като ракета си слагам убувките гащите тениската(тогава беше лято) и си викам ми ся ко ще правя баща и ще ме смели от бои тя ми вика скачаи през прозореца бързо аз викам кво ти луда ли си?!?как ша скоча през прозореца?(викам си на акъла мале ква е тая лудата тука да ме кара да скачам през прозореца)тя ми вика пак скачаи ве аре по бързо че треа да отварям на татко!!отивам аз до прозореца гледам тя на 1-вия етаж направо камък ми падна от сърцето :-D и така се измъкнах тва е според мен бая брутална историика или поне така ми се стори защото бая нажмулен.пък после скачам си аз и ся пиша към нас аз живея в бая далечен квартал пък нямам никви пари и си викам ся ко да правя ко да правя вари си с тая мисъл 10-15 минс и тогава гледам няква жена и първото ми нещо което ми минава през главата да и зема чантата обаче си викам на акъла маико колко сум брутален и се отказах пък и ми стана някак си съвестно за жената се пак ако аз съм на неиното място никак няма да ми е приятно обаче точно тя е на един 3-4 метра от мене и ми вика-"ко ме зяпаш наркоманче малко" мале нз ко ми стана ама ми кипна направо откачих засилих се към нея тя па зе че извади някъв спреи да ме пръска нз пияна ли беше ква беше ама нещо не успя пък и се предпазих с ръка от струята после я съборих на земята и си натърках хубаво ръката в лицето тя беше направо мокра от тва нещо и почна да ме сърби ужасно много после зех сичките и пари от портммонето уставих и само 2 лева да има да си земе нещо :mrgreen: и си фанах пътя (няма да си разкривам самоличноста зашото тва се пак е престъпление

03-19-2006, 06:55
Аз не съм наркоман. Може да ме наричате наркотист или наркофил :)

Jenninka
03-19-2006, 13:49
Аз не съм наркоман. Може да ме наричате наркотист или наркофил :)
Сякак можем да те наричаме,ма като друсаш...се ше си наркоман...Нищо лично:)

03-21-2006, 13:17
Skypa Jennika, narkomana e zavisim. Narkotista/narkofila ne.

_________
04-11-2006, 18:21
Сякак можем да те наричаме,ма като друсаш...се ше си наркоман...Нищо лично:)
:shock: jesus!

`MBA~SIcHo`
04-29-2006, 22:39
Видях няква тема за най-големите простотии, които хората са правили като пийнат, та си рекох, че аз не пия толкова често и не ми се случват кой знае какви работи докато съм пияна. Тук е мястото да споделите най-големите простотии, които сте правили под влиянието на наркотици (за по-общо мислещите хорица - без цигари и алкохол :wink: )
Например, преди време се бях наяла с Акинетон и седя на пейка с един приятел. Ама зинзикам - то голям бейхър. И моят човек стои до мен и ме гледа как треперя и ми предлага да си облека блузата, която ми е в чантата. Аз казвам ”Добре” и докато се присегна към чантата забравям какво съм щяла да направя. Той ест. ми напомня да потърся блузата и аз отварям чантата, бъркам и... забравям какво ми прави ръката в чантата. Затварям чантата и продължавам да зинзикам. Човекът се принуди да ми бръкне в чантата и да ми подаде блузата. Обаче аз така и не го измислих откъде трябва да ми мине главата, откъде ръката.. И тупнах гръб върху облегалката на пейката ядосано, зинзикайки, без да знам защо съм ядосана. Наложи се да ме облекат като наистина малко дете :oops: :-DXAXAXAX aKeNaTOn LI BEEEE xaxa

1 fr zima nekuv blister i otiva na kupon u tqx v xola,gleda nekvi xora,tancuva s tqx,ostavq im da pu6at....xaxaxax

`MBA~SIcHo`
04-29-2006, 22:45
1 сама си признаваш как краткотрайната ти памет си е тръгнала
2 едва ли не се хвалиш с това в какво жалко положение си се привела...
3 емииии сега колкото и да се стараеш в моите очи няма да си много умна... на някакви пубери, които никога не са виждали дрога и резултатите от това може да се правиш на умна [-X abe q se skrii s tiq prostotii be bil i izpurjen mozuka...vuob6te ne biva da se obajda6 taka nenamqsto.SLEDVA6TIQ PUT PREDI DA POSTNE6 PRO4ETI ZAGLAVIETO! =;
tc tc tc