PDA

View Full Version : просто имам нужда...



RoSsY88
03-06-2006, 18:10
Мали не знам ко ми става ама чак ся осъзнах каф идиот е бившият ми,а аз 7 месеца след като ме заряза го обичах лудо.Само искам да кажя на всички момичета,които ги зарежат да не плачат за някакви олигофрени,защото просто не са го оценили.Не искам да слагам под общ знаменател всички маже ама повечето са огромни олигофрени и се правят на кой съм аз,че сяка мога да имам.Вече във втори такъв се влюбвам и разбирам,че просто съм плакала и страдала за накяф идиот дет и се прави на кой съм аз,а инак е една кръгла нула.Писна ми от такива мъже.Даваш живота си за тях,а те го оценяват чак като ги заебеш от всякаде!Ей тва е жестоката истина!Чудя се защо не послушах съвета ви в началото да го забравя,а се унижавах да му се моля,да се боря,да се променям...баси защо съм толкова тъпа!!!

Milenka
03-06-2006, 18:19
Mucko shti kaja pyrvo neshto, nikoga ne unijavai sebe si sys frazi ot sorta "kolko sym typa" ala bala nedeiii. Kvot stanalo stanalo toi onq si pati sam.. kazvash 4e se praveli 4e vsqka mojeli da imat mi napravi se i ti 4e mojesh da imash vseki dai si malko samo4uvstvie dori i da ne e taka da e vseki dai si samo4uvstvie shte vidish kolko po gorda shte se po4uvstvash nqma i da ti puka daje za piklio kato toq. Prosto ot ytre izlizash s gordo vdignata glava gledash vseki po nadut s prenebrejenie, usmihvash se na vsi4ki ostanali i taka sama shte po4nesh da gi razlichavash i da stranish ot takiva hora. Togava shte namerish nqkoi podhodqsht za tebe. Kazvam ti syvet koito e nai prost i moje bi na nqkoi shte se stori naiven , no vsichko e na psihichna osnova i kakvoto nie si go napravim tova e. Kakvoto chuvstva dushata tova lichi ot vyn, za tova chuvstvai shtastie i gordost, bydi mila i dobra te dobrite hora sami shte te potarsqt!!! I nai vajnoto USMIHVAI SE na vsichko dori i na neshtastieto togava to samo shte izbqga ot teb!

LP_girl_14
03-06-2006, 18:21
Не мила,ти не си тъпа,просто когато се влюбиш в някой ти не чуваш какво ти говорят другите за него,не забелязваш недостатъците му или пък така свикваш с тях че вече те стават част от образа му и го приемаш заедно с тях,виждаш всичко през очите на влюбено момиче,а не така каквито са в действителсност.Много момичета като теб се осъзнават именно когато целия сън свърши и се окаже че са давали любовта си на човек,който за съжаление не е можал да оцени и за който просто не си е струвало да се правят всикчи компромиси и жертви.Но това не е края!Любовта винаги ще е я има и не се знае кога тя пак ще те фрасне и ще оглупееш.Мисля,че на тази земя все още са останали свясни момчета и ти пожелавам следващия път да попаднеш на някой който ще те направи истински щастлива O:)

sexy_macka
03-06-2006, 18:22
Zdr mila v momenta sm v takova sustoqnie v produljenie na 6 meseca as obichah bivshiq dori sega(veche 7iq mesec) as vse oshte ne sm go zabravil anapulno i predi okolo 1-2sedmici se obedih napulno che toi ne me zaslujava,che ne zaslujava mislite mi,sulzite mi...Toi e bokluk,koito prosot me imashe za negovata "igrachka",no negovoto vreme sfurshi... Sega e moi red da sm shtastliva ;)
I kakto veche kazaha ne unijavai sebe si,zaradi nqkoi si glupak ! :smt006

celufan4o
03-06-2006, 18:23
Мали не знам ко ми става ама чак ся осъзнах каф идиот е бившият ми,а аз 7 месеца след като ме заряза го обичах лудо.Само искам да кажя на всички момичета,които ги зарежат да не плачат за някакви олигофрени,защото просто не са го оценили.Не искам да слагам под общ знаменател всички маже ама повечето са огромни олигофрени и се правят на кой съм аз,че сяка мога да имам.Вече във втори такъв се влюбвам и разбирам,че просто съм плакала и страдала за накяф идиот дет и се прави на кой съм аз,а инак е една кръгла нула.Писна ми от такива мъже.Даваш живота си за тях,а те го оценяват чак като ги заебеш от всякаде!Ей тва е жестоката истина!Чудя се защо не послушах съвета ви в началото да го забравя,а се унижавах да му се моля,да се боря,да се променям...баси защо съм толкова тъпа!!!Ми виж са има всякви не трябва да казва6 об6то мъжете 6тото аз до сега никога не съм се държал грубо с моми4е и не съм се правил 4е мога да имам всяка тъй 4е всеки е разли4ен :wink:

RoSsY88
03-06-2006, 18:31
Просто ми е шибано,че не осъзнах тва още в началото.Че въвъ връзката му снего правих грешки ама мн прощавах и като направих поредната грешка той ме заеба.И аз тапата 7 месеца ко ли не направих за него.Доста хора го уважават,но има и такива дето ми казавах,че е идиот.Даже и най-добрите му приятели казват,че сам прекалено добра и красива за него и не трябва да страдам за него.Винаги когато някой го убидеше аз доказвах колко страхотен чоек е...А той какво казал на един(дет аз го изрязах кат почна да ме сваля),че съм била курва...Ех,не нзам дали наситина го е казал или елъгал.Ама вече край!НИкакви такива.Достачно се унижавах заради него.Нит ще ме види нит ще чуе за мен повече до тука беше!!!Мряза някой да си игра с мен и с чуствата ми.Баси не съм лош човек,а защо се стрдам и плача за някаф такъв!!!Milenka мн си права и така ще направя.10х за мнението LP_girl_14 дано след вреем пак да сам щастлива!

celufan4o
03-06-2006, 18:34
Ми така и трябва да направи6 ако пита6 мене :wink:

SweetBunny
03-07-2006, 08:07
=D> :-D =D> :-D =D>
Bravooooooooooo nai-nakraq se osuzna :smt004
Po-dobre kusno, otkolkoto nikoga 8-[
Radvam se, 4e nai-posle go zabravi:)))))))