PDA

View Full Version : спешно:Есе -"Необходимо ли е злото на света"



Помогнете
03-06-2006, 19:12
ТРябва ми за тая вечер,макс утре сутрин,по литература е,аз съм 8 клас,благодаря много предваритлно...много ми е спешно...ужас

Bleika
03-06-2006, 19:29
Ne e !
Tva napi6i
tupi eseta...

honey91
03-06-2006, 19:32
potarsi v google ili v Essay base

Помогнете
03-06-2006, 19:47
Ае моля ви по сериозно,трева ми наистина,не е,всеки може да напише,ама не това е решението

03-07-2006, 08:04
Aйде де,моля ви че е спешно

SEXtreme
03-07-2006, 08:28
Ето малко идеи :)
Във всички приказки злото е описано с черна вещица и лошите и роби, а доброто - с красиви принцеси и светли полянки и цветенца. Но защо винаги слото трябва да бъде с тъмни цветове? Дали света може да съществуа без злото? Цял живот хората прекарват, стремейки се към нещо - към някаква цел. Всеки има такава. Пътя към върха е много дълъг и отрупан със изпитания. Може би, точно тези изпитания на живота са злото. Но без тях щеше да е прекалено лесно. Всеки щеше да може да стигне до върха и така никога нямаше да се разбере, кой всъщност го заслужава. Злото тества силите ни, издръжливостта ни и способността да вземаме решения в трудни моменти.
Всеки е имал проблеми и всеки знае, колко самотен се чустваш в черни ситуации и тогава влиза в игра и поговорката "Приятел в нужда се познава", само че тогава май по-скоро става "В нужда приятел не те познава". Наистина в такива моменти се разпознават истинските приятели от двуличниците. Това не е ли полезно? Без злото, света нямаше да е това, което е. Без злото, всички щяхме да водим един еднообразен и скучен живот без грам украса.
и т.н. :)