PDA

View Full Version : Нз как да продължа ...



03-07-2006, 09:17
Сигурна съм , че много от вас са били в моята ситуация . Просто се влюбих в най-неподходящия човек . Не мога да мисля за друг , да погледна друг , даже не мога да изрека изречението към непознат : ''Виж го тоя пич'' . Просто не мога . А той даже нз дали има нещо към мен , или просто е Нарцис , който се гордее с това , че една тъпачка не може да отдели поглед от него ! И по дадените ми условия е невъзможно да разбера каквото и да е било . Въпроса е , че това не е една тъпа тийн любовна история ! Поне аз не я чувствам такава ... Най-лошото е , че след само няколко месеца даже няма да видя никога вече очите му . Просто имам чувството , че бих искала да умра с този човек . Реално го желая ! Така е вече втора година и с всеки ден страдам все повече и повече , и усещам как в мен има една огромна буря , но и да искам не мога нито да я покажа , нито да я премахна от мен ...

sladkoto`f
03-07-2006, 10:07
mili4ka i az sum v gore dolu su6tata situaciq ot 3 meseca nasam oba4e 4oveka e ot moeto u4il6ite i e s edna godina po golqm ot men...no nikoga dosega ne bqh sre6tala takova mom4e prosto..ne govorq samo za vun6niost kato harakter kato intelekt kato vsi4ko prosto...:)i taka purvo mu namerih icq nomera po4nahme da si lafim v icq vseki den, da se pozdravqvame...sled tova izlqzohme i na kafe po negovo predlojenie-o6te ne moga da povqrvam vse o6te ni6to ne estanalo no ot tova koeto stana s men dosega moga da te posuvetvam da ne 4aka6 za6toto jivota si otminava i ako ne napravi6 ne6to posle moje da e tvurde kusno-ne razbrah dali s tova mom 4e se poznavate no ako ne se otidi zagovori go izlezte na kafence....prosto se bori za 4oveka kogoto obi4a6-jivei dokato moje6:) stiskam ti palci-uspeh i da razkazva6 kakvo stava s vas:) :smt007 samo ne se ot4aivai deistvai smelo

Fat_phil
03-07-2006, 10:09
mome pogovorete si ina4e nishto ne mojesh da razberesh! a taka da si sedish i da ne kajesh kakvo izpitvash e golqma greshka vqrvai mi;) moje bi sum po-golqm ot pove4eto koito pishat vuv foruma i znam pove4ko :wink:
sus zdrava

Ps a zashto nqma da go vijdash tam sleg kolko vreme beshe?

mnogomili4kata-sf
03-07-2006, 11:32
mome pogovorete si ina4e nishto ne mojesh da razberesh! a taka da si sedish i da ne kajesh kakvo izpitvash e golqma greshka vqrvai mi;) moje bi sum po-golqm ot pove4eto koito pishat vuv foruma i znam pove4ko :wink:
sus zdrava

Ps a zashto nqma da go vijdash tam sleg kolko vreme beshe?

Да,така е!Също имам да добавя нещо към това...при мен хората ми казваха "Не се излагай,не се унижаваш да говориш и да му се кланяш"...обаче,когато обичаш някого,това не е унижение.Говори с него,после ще се чудиш какво е можело да стане,ако си говорила с него и така...пък после кажи кво става

03-07-2006, 13:27
Това е времено явление. Знам как се чувстваш в момента- и аз преди време имах такъв проблем, но след като намерих, човека който ме заслужава и да видиш как ми мина, та се забрави. Не си струва да се измъчваш заради такова момче. Обикновено са големи лекета такива!

kiss_***
03-07-2006, 15:11
ами според мен най-доброто решение е да поговорите.

mimi_gothica
03-07-2006, 15:29
AZ mislq,4e trqbva da govori6 s nego,da mu kaje6 kakvo 4uvstva6 i da razbere6 vazmojno li e da ste zaedno ili ne i da prestane6 da se izma4va6,pone da znae6 kvo stava v cqlata taq rabota,da si naqsno s tova toi kvo 4uvstav i misli kam tebe.