PDA

View Full Version : Песен за обяснение



DA_Evil
03-07-2006, 11:07
Значи ситуацията е доста сложна, ще се опитам да я резюмирам :oops: . С моята приятелка един Петък се скарахме :smt014 (доста лошо) и един от най-добрите ми приятели беше видял и беше отишъл да я успокоява! И тя решила че може да му сподели неща, които не трябва :-# и той и дал някакви съвети! И от всичкото това тя решила че той много добре я разбираи взела че започнала да го харесва ](*,) ! Аз много добре знам че той няма никакви чувства към нея и.......просто няма как да ви го обясня #-o ! А и това се случва за втори път, само че първия път онзи не ми беше приятел и въобще си нямах на представа какви чувства има към нея. Тогава по същия начин му беше споделила и пак беше направила голяма грешка! Само че това беше много отдавна. И сега искам да ви питам дали не знаете някоя песен с която мога да и обясни от части как стоят нещата.......ще кажете защо по-добре не говориш с нея...........но има прекалено много неща които ми пречат. Основното е, че аз въобще не трябваше да ги знам тия неща за разговора и за чувствата и........а аз просто искам да я предпазя,а и плюс това в момента не сме заедно. Просто съм сууууупер объркан ](*,) И ако можете да ми помогнете Ще съм ви МНОГО БЛАГОДАРЕН. Само искам да знете че всичко е много по-сложно, но ако можете да ми помогнете за това което описах много ви благодаря! :smt010

LiLeNcEtOoO
03-07-2006, 11:22
ako v slu4aq tq e vinovna i ti si naraneniq ima edna pesen koqto mislq 4e e podhodq6te KRISTALI-IZGUBEN SVQT mnogo e hubava a po tova koeto napisa vijdam 4e vednaga te e smenila s drug neznam aide 4ui pesni4kata i dano ti pomogne :-k

03-07-2006, 12:24
Zlad - Elektronik Supersonik!

akademika
03-07-2006, 12:33
Bonnie Tyler-Total Eclipse Of The Heart :D :D :D

VukeHceTy
03-07-2006, 14:11
Ghostface Killah-All that i got is you(feat Tekitha)
Mary J. Blige - Be Without You