PDA

View Full Version : Ми...малък проблем



Death_F
03-07-2006, 11:27
Значи най добрия ми приятел е влюбен в едно момиче от моето даскало и от седмици ме моли да се запозная с нея и да я поканяна един купон който ще бъде в петък, а тфа момиче си е прияела някфа роля на "лошата" и изглежда супер изкуствена (поне в моите очи) някакси ми е супер противна и не мисля че тя ще е най доброто за него не ме бърка да се запозная с нея но тя някакси ме гледа на злоба (не съм мн сигурна де ама...) някакси ми е тъпо казах му той като я види да се запознае с нея ама той каза че му се" поткосяват краката" кат я види пфф незнам бе като цяло тя е някфа гадна позьорка идиотка ама той я хаесва дайте ми съвет тя не е това за което я мисли той!

mnogomili4kata-sf
03-07-2006, 11:35
Ами с моя най-добър приятел действах така...казвам му кво е мнението ми за някоя,с която примерно ходи и ако не се вслуша,после се опарва и ми казва,че съм била права...може би трябва да действаш и ти така.Не можеш да му забраниш да я харесва,но му кажи какво мислиш и така той може да се замисли,ако ли не-остави го да се опари...в смисъл дай му съвет като човек на когото му мислиш доброто разбира се:)

LP_girl_14
03-07-2006, 14:46
Ми мацко запознай се с нея,нищо не губиш.Ако знаеш и аз така колко пъти съм си изграждала няква представа за определено момиче/момче,а пък после като се опознаем разбирам колко много съм грешала в преценката си.Ако след тва се окаже че наистина тва момиче наистина се е оказала такава за кааквато си я мислила,тогава според мен ще е хубаво да поговориш с приятеля ти,да му кажеш че той заслужава нещо по-добро.Ся влюбените нали ги знаеш--гледат всичко през розочи очила,летят някъде в облаците,не се вслушват в съвети и са слепи за недостатъците на техния любим.!Чак когато някой ги свали на земята понякога(казвам понякога защото не винаги любовта носи разочарование) се изправят срещу действителността.Запознай се с онази,пък ако наистина си мислиш, че тя ще нарани приятеля ти,просто му кажи кво е мнеието ти за нея и го помоли да е малко по-предпазлив. 8-[

rusalkata_
03-07-2006, 14:48
той е влюбен в нея!сама виждаш,че няма смисъл да му казваш колко гадна и лоша е,защото той пак ще си държи на своето... :roll: запознай се с нея,покани я на купона...остави го сам да види каква е! :roll:

pussycat
03-07-2006, 14:48
Ами защо не му обясниш какво мислиш за нея и той да си реши дали иска да се запознае. Все пак я харесва каквато и да е, но мисля че трябва да си поговориш с него и да му дадеш своето мнение. :)

mimi_gothica
03-07-2006, 14:57
Ами защо не му обясниш какво мислиш за нея и той да си реши дали иска да се запознае. Все пак я харесва каквато и да е, но мисля че трябва да си поговориш с него и да му дадеш своето мнение. :)
Az sy6to sam na tova mnenie,no sa6to taka mislq,4e vse pak toi q haresva ne ti kato iska da se zapoznae s neq. :D

fresh4e
03-07-2006, 15:19
nemojesh da napravish nishto.shtom si e naumil neshto shte go napravi vypreki che posle moje da sajalqva.kazvam ti go ot lichen opit.i az sam bila vlubena v nepodhodqsht chovek.mn hora me preduprejdavaha da ne se zanimavam s nego no az neiskah da gi poslusham i sgreshih.kakvoto i da napravish nqma da postapish dobre.ako gi zapoznaesh ti shte si vinovna posle che tq mu e razbila sarceto zashtoto ti si gi zapoznala.a ako mu kajesh kvo mislish toi nqma da povqrva na dumite ti (nali znaesh lubovta e slqpa) i nai mn da se skarate.

Kianna
03-07-2006, 15:23
ami ostawi go da reshi toi samia dali e pechena macka ili e zlobarka..w kraina smetka daden chowek za edin e gotin,za drug ne [;

DimmuBorgir
03-07-2006, 22:23
Мани, хех, в такава ситуация не знам... трудно е... според мен е малко рисковано да му го кажеш, че тя те гледа гадно, но просто му намекни, че това момиче не ти е особено приятно и имаш съмнения, че няма да е добре приятелят ти да е с нея, в смисъл такъв, че той заслужава повече... но от друга страна можеш да я опознаеш, което според мен не крие големи рискове :wink: :roll: Дано съм ти помогнал малко...
П.С. :Защо по-рано не ми каза за тоя проблем? :-s

Frank_Lampard
03-07-2006, 23:02
1во бих поговорил с него и да се опитам да му изтъкна обективните причини, защо не я харесвам. След това, ако той е толкова неразумен, че да пожелае да си чука главата сам, бих направил каквото иска, с идеята да си потроши главата и да осъзнае, че съм бил/а прав/а и следващия път да ме слуша :)

shalqlqlqlq
03-07-2006, 23:51
Абе детска ви работа, оня пич какво иска? Ти се запознаваш с нея, каниш я на купона....да предположим, тя идва....и какво сигурно ще ти каже, я сега и го сложи, че на мен ми се подкосяват краката, щом неможе да се запознае, не знам на къде е тръгнал.... :-k Подкосява ли му се краката....друг път, срам го е :smt005

Frank_Lampard
03-09-2006, 00:04
Ти уби шарана ... Ама сериозно ли го е срам ? :) Никой не би се досетил, мерси за оточнението ... :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 07:45
Нали ти е най-добрия приятел? Приятелството се гради на взаимна отстъпчивост. Сега ти ще направиш компромис за него, а утре на него ще му се наложи да направи компромис за тебе :wink: .

mnogomili4kata-sf
03-09-2006, 07:49
Ти уби шарана ... Ама сериозно ли го е срам ? :) Никой не би се досетил, мерси за оточнението ... :)

Ти май наистина се притесни колко много риба убиват...ако продължават така хората съвсем няма да остане риба в морето :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: