PDA

View Full Version : как да я забравя



Fill`ThE`PaiN
03-07-2006, 11:56
Моля кажете как да забравя момичето което скъса с мен!всичко идва от това че сме в един клас!Всеки ден я виждам,а я обичам повече от вси4ко!тя не иска да сме пове4е заедно!Остава ми единствено да се боря с болката!Помогнете!!!Моля!!!К к да не чувствам?Остава ми единствено да се самоубия... дайте съвет!!!

i_love_somebody
03-07-2006, 12:08
kakvo da ti kaja mili4ak......i az sam v podobna situacia....vseki mig mislq za nego i vse mi e pred o4ite!lesno e da se kaje-zabravi go/q !no ne e lesno....kakvo da ti kaja......nameri si zanimaniq prez mejdu4asiqta....ne ostavai sam.....govori si postoqnno s drugite...6lqi se po koridorite!po vreme na 4asovte ili slu6ai daskalite :lol: ili se zanimavai s priateli!ne i obra6tai vnimanie-znam 4e 6te e trudno!naistina znam.....no si kaji 4e jivota prodaljava.....badi optimist!znam 4e ti se struva nevazmojno i v momenta te boli no si kaji 4e te o4akvat samo hubavi migove za napred i 4e spodelenata lubov vse nqkoi den 6te doide!!!!!!!razbiram te napalno i ti stiskam palci :P

akademika
03-07-2006, 12:11
Голяма грешка - как може да харесаш момиче от класа си (случвало ми се е,но добре че беше 7 клас и се разделихме - физически(пък и тя не ме хареса като при теб)).Депресията е естествено развитие.

Fat_phil
03-07-2006, 12:13
Моля кажете как да забравя момичето което скъса с мен!всичко идва от това че сме в един клас!Всеки ден я виждам,а я обичам повече от вси4ко!тя не иска да сме пове4е заедно!Остава ми единствено да се боря с болката!Помогнете!!!Моля!!!К к да не чувствам?Остава ми единствено да се самоубия... дайте съвет!!!

hehe pi4 tejko e kvo da ti kaja i az taka hodih s edna ot moq klas i sled kato se razdelihme beshe mn trudno(vse oshte e zashtoto se vijdame no tq se ojeni bla bla i taka)awe obshto vzeto nqma da q zabravish i kvoto i da stava s koito i da govorish ti pak mislish za dadeniq 4ovek taka 4e si e golqm hiu da ti kaja no s vremeto shte porastnesh i shte stanesh po-silen ;)

03-07-2006, 12:18
mi napulno te razbiram za kakvo govorish i az veche poveche ot godina se opitvam da zabravq momcheto koeto naistina obicham no rezultat nqma...vqrno toi ne e v klasa mi no e v moito uchilishte i v kompaniqta mi...obshto vzeto postoqnno e okolo men i taka prosto nqma nachin da go zabravq!trqbva da se opitash da ne mislish za neq postoqqno da se zanimavash s neshto za da nqmash vreme za misli i spomeni!ima i drug variant, kakto kazvat horata "klin klin izbiva" moje prosto da namerish nqkoq druga!ot opit znam che nqma da ti e lesno ne opitai vse pak nishto ne gubish po-zle nqma da stane!aide kusmet ;)

KOKOKKK
03-07-2006, 13:30
Za tva nqma lek oshte ......trea da turpish i tva e ....

bulgarche
03-07-2006, 13:49
Ще ти мине :smt006

LP_girl_14
03-07-2006, 14:34
Ми щом си я обичал толкова много и + тва я виждаш всеки ден ще ти е доста трудно да я забравиш,защото една истинска любов не се изтръгва от сърцето за няколко дни или часа!Просто ще те посъветвам да не се затваряш в себе си,да намериш сили да продължиш,да разчиташ на хората около теб и знай че колкото и банално да звучи само времето ще излекува болката ти :roll:

mimi_gothica
03-07-2006, 14:46
Mi ne mislq,4e tolkoz lesno 6te q zabravi6,prosto ne trqbva da i obra6ta6 vnimanie.ima i dr momi4eta na toq svqt,da ne bi da e samo tq.Pak i tq mn 6te se izdrazni vidi li 4e ni ti puka za neq i ne i obra6ta6 vnimanie,ne q presledva6,i dori se zanimava6 s druga.Za tva 6te ti kaja,4e na4inat po koito po lesno moje6 da q zabravi6 e da zapo4ne6 da izdirva6 drugo momi4e,koeto 6te ti pomogne da q zabravi6.Tva e i mislq,4e trqbva da opita6.OK. :)

kiss_***
03-07-2006, 15:01
пич,щом не иска да сте заедно сигорно има пичина,или просто тя губи...тя знае ли колко я обичкаш?и определено лесно няма да я забравиш,но може и да срешнеш друга,която ще отвърне на чувствата ти!

fresh4e
03-07-2006, 15:30
Ми щом си я обичал толкова много и + тва я виждаш всеки ден ще ти е доста трудно да я забравиш,защото една истинска любов не се изтръгва от сърцето за няколко дни или часа!Просто ще те посъветвам да не се затваряш в себе си,да намериш сили да продължиш,да разчиташ на хората около теб и знай че колкото и банално да звучи само времето ще излекува болката ти :roll:

taka e.prosto ne se zatvarqi v sebe si.vsqka sekunda trqbva da se zanimavash s neshto za da nqma koga da mislish za neq.vseki e bil vluben s momche/momiche ot svoq klas.tva prosto e neshto prez koeto vseki trqbva da mine.znam che e tejko no nikoi ne e umrql ot tva.gore glavata.shte ti mine :wink:

Kianna
03-07-2006, 15:36
nai-wajno e tia da ne razbira kolko lud si oshte ti po neia..towa samo shte powdiga samochuwstwieto i..niama da ti e koi znai kolko leko w nachaloto,no w posledstwie shte ti pisne i she ia zabraish.Success! :wink:

simmy
03-07-2006, 15:59
Tykmo vlizam da spodelq v tozi forum i moq problem...
Koito e 1 - kum 1, analogichen kato tvoq,

Dnes tq me skussa, ot moq klas e, mnogo q obicham i az iskam da q zabravq kolkoto i da iskam da produlja... no .. nqma kak - tq mi kazvashe che mnogo me obicha i vinagi mi go e povtarqla,kakto i az, no 1 sedmica ne si govorehme - az i davah prichini za da me revnuva...tova okaza deistvie,praveh se na razseqn i ne govorih s neq,zashtoto tq ne iskashe da razbira klasa che hodime, koeto mnogo me izmuchvashe, tq se praveshe na bezrazlichna prez cqloto vreme... no kakvo da napravq?

Dnes trqbvashe da hodim na kafe... tq mi otkaza, kaza che si trugva, tova me narani mnogo! ujasno mnogo!,... obajdam i se i tq mi kaza "nqma smisal, tova e vsichko" ... i prosto shtqh da izpadna v kriza! Moqta princesa, momicheto v koeto sum vqrval, vsichki migove v koito sme bili shtastlivi i zaedno!, vsichko koeto iskah da napravq za neq za da e shtastliva... vsichko svurshi s tezi neini dumi... i krai tova e!, moqta utopia svurshi - dobre doshul v realniat svqt, na muka i samotnost...
,no az vinagi shte q obicham!

Idva mi da placha v momenta.............

Mikohito
03-07-2006, 16:07
Разбирам ви и двамата и аз бях влюбен в едно момиче от моя клас в миналото училище и когато скъсахме ми беше много тежко но трябваше да го преодолея.Опитвах се да не й обръщам внимание все едно я няма в моя клас и си говорех с другите от класа и след известно време успях да не я гледам като момичето което обичам а като обикновенно момиче.

RoSsY88
03-07-2006, 16:17
Ами щом си я обичал е трудно,аз 7 месеца обичах бившият и от както ме заряза аз нито един пат не го видях ама плачех всеки ден щом видех ника му в чата и вчера го видях да сваля една,преди плачех като го виждах да сваля в канала така,но просто изпитах гняв.Защо да плача и страдам за момче,което не му пука за мен,което никога не разбра каква съм всъущност и не ме опозна.С което никога няма да бъда и той просто не ме заслужава.И си казах край,ся се опитвам да го забравя,днеска съм със страхотно самочуствие и не ми пука за нищо!Сам трябва да си решиш и да я забравиш,съветите на друг няма да ти помогнат!

midnight...
03-07-2006, 17:18
ох ох горкичкия, кофтито е че сте в един клас :?
ами какво да ти кажа няма да е лесно ако наистина я обичаш, но с времето колкото и да е дълъг периода ще я забравиш...надявам се!

Fill`ThE`PaiN
03-07-2006, 17:18
леле хора!Мерси много за разбирането!6те се опитам да я забравя макар и сам да знам 4е 6те баде много трудно!SIMMY Ако иска6 с тебе може да се видим и да се напием от мъка двамата :lol: о6те веднъж благодаря на вси4ки които ми влизат в положението и ме посаветваха какво да правя!

Sa3ana3a
03-07-2006, 17:26
Ми то и аз така едно време и със момичето късъхме ама нали един клас ала бала и пак се бехме згаджосали :lol:

Simmy
03-07-2006, 17:48
dai si telefona da ti zvunna che v chetvurtak shte se napiem iako, ili mi prati sms na 0886215758, mnogo e gadno nali?.... ujas.....napravo mi idva da se furlq ot nqkade kato pomislq primerno che skoro shte si nameri drug!!
na kolko si godini ti? az sum na 17

Fill`ThE`PaiN
03-08-2006, 18:49
на 17 съм и аз!ти от къде си?Само ще ти кажа-не мисли за нея!На мене по4на ми минава!Махни от вас вси4ко което ти напомня за нея-подаръци,снимки!Изтрии вси4ки смс-и!Аз даже и номера и изтрих!Вси4ки снимки от компа!Накъсах вси4ки снимки!Не я търси!Занимаваи се постоянно с нещо за да не мисли6 за нея!Сре6таи се с приятели!Само тжа е спасението!Не и говори в у4илище!Може да е тъпо ама помага!Успех и не си и помисляй да се самоубива6 6тото не си струва заради моми4е!Сподели с някои приятел да види6 как 6те те разубеждават:)!

Pr3da7oR@
03-08-2006, 23:20
Ami hora ,vie dvamata ste v situaciq v koqto sum i az,samo 4e sled dulgi bezzsunni no6ti az re6ih 4e s momi4e ot moq klas nqma da se polu4i.
Stoim zaedno v daskalo i az poludqvam kato zapo4ne da se zaka4e s men, mnogo q obi4am i vinagi i pomagam. a i tq mi vika " ne znam kakvoo 6tqh da pravq bez teb"
"ti si moeto angel4e" prosto kato q pogledna v ochite i izpadam v zahlas, tolkova krasiva e tq a glasa i e kato na princesa :P :P :P

Osven da sre6tna po golqma lubov ,drug na4in nqma. taka pone 6te q zabravq i 6te buda 6tastliv bez neq(ne mi se vqrva 4e e vuzmojno ) no nali jivota produljava s neq i bez neq. mnogo priqteli sa mi davali suveti i ako se zamislq ,te sa bili pravi.
nqma da se umira ,6te se jivee ,za6toto tq ne zaslujava moqta obi4 6tom e "LEDENA DU6A"

Frank_Lampard
03-08-2006, 23:42
Споко е пич ... Къде ще се самоубиваш, ще ти мине ... Опитай се да я заместиш с друга или както направи най-добрия ми приятел, който беше в абсолютно същата ситуация, бори се 1 година и накрая я спечели :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 07:49
Самообисйството не е сред най-подходящите начини :lol: . Излез с приятели, иди на диско или на купон. Се ще се забиеш с някоя друга, а тя ще ти помогне да забравиш тази :wink: .

Dedoviq
03-09-2006, 18:32
Пичове,аз ви разбирам дооста добре.Моята случка е подобна,само че с въпросната мацка не сме нито от 1 клас нито от 1 даскало.Таа скъсахме,вече има 6-7 месеца ама не е и имало ден,в който да не мисля за нея(яко си я обичам) :| За т'ва време к'во ли не опитах да ме откъсне от нея...Сменях гаджета,всяка седмица купончета или дискотеки,яко запои,абее разврат на 6 и единствено не мисля за нея докато съм с приятели...остана ли сам само тя ми е в главата.Просто с времето ще мине,няма как...

favor_91
03-12-2006, 00:20
samoubiistvoto e nai 6ibaniq i glupav na4in da sloji6 krai na ne6tata.ami zapo4ni da se sre6ta6 s drugi momi4eta,gledai na biv6ata ti samo kato priqtelka i ni6to pove4e i postepenno trqq da q zabravi6 ...pone pri men tva podeistva ;) USPEH

MaPuXyaHa
03-12-2006, 00:43
Познато много познато!!!!
И аз исках да умра да се самоубия...,но както виждаш съм тук жив и здрав ,че и пиша в тази тема!!!Мен ме оправиха три неща:
1.времето
2.приятелите
3.сегашната ми приятелка
Времето лекува всичко...чрез приятелите забравяш всичко...весела компанийка хахо хихи забавляваш се и не мислиш за нищо...докато не срещнеш другото момиче което ще ти завърти главата както направи с мен!
Вярно винаги като я видиш...ще се сещаш за преди в главата ти ще нахлуват само спомени ,но повярвай ми само хубави..а и ако не са постарай се да са такива!!!
Все пак живота продължава горе главата!!!

cold_kiss
03-12-2006, 09:28
ah 4ove4e az sy6to podkrepqm tezata 4e samoubiistvoto e vyzmojno nai-glupaviq variant.vqrvaj mi i az sym imala tozi problem i ne vednyj sym mislila za tova...da znam 4e idva edin moment v koito si kazva6"za kakvo da jiveq?adski e trudno taka ne izdyrjam pove4e!po-dobre da umra"da ama ne.v takiva momenti v koito ve4e si doprql noja do venite si kazva6"ima li za kogo da jiveq?"i ....e sigurna sym 4e ima mn takiva hora okolo teb.ako ne za sebe si ,ako ne za tqh ..napravi go na puk na neq.jivej za da j dokaje6 4e si po-silen i moje6 da q prejivee6.
daj edna usmivka i potyrsi drugo momi4e,sigurna sym 4e ima takiva koito sa mn po-svestni i gotini i takiva koito pove4e te zaslujavat ;)
pojelavam ti uspeh 4ove4e i ...dryj se-gore glavata :)