PDA

View Full Version : Sduhanite hora



03-07-2006, 13:03
ponasqte li gi? kak se spravqte s tqh ? kak moje da se oprai6 lesno i efektivno, ako si sduhan ?

lainagovna
03-07-2006, 13:37
ми говорим си или просто си мълчим. намирам общи теми за разговор. винаги има такива.

bulgarche
03-07-2006, 14:14
Prosto razgowarqjte. A промяната няма да стане лесно

SEXtreme
03-07-2006, 14:16
Не обичам сдухани, хора, но обикновенно ми става жал за тях и си говориме и се опитвам да ги измъкна от сдуха, ама рядко става....:)

ckeuT4eTo_f
03-07-2006, 15:26
Nqmam ni6to protiv tqh.No nali se se6tate 4e vinagi ima
pri4ina 4ovek da e sduhan prosto za da pomogne6 trqbva da razbere6 kakva e pri4inata.

Master_88
03-07-2006, 15:59
Зависи дали сдухването им е моментно или по принцип са си сдухани но по принцип намирам общи теми. Но контакта с такива хора не е много лесен

rusalkata_
03-07-2006, 16:16
е,чак пък постоянно сдухани?има ли такива хора?
има моменти в които всички сме сдухани,ама това си е просто за кратко... :roll:

egrgergetge
03-07-2006, 19:19
е,всеки е изпадал в такива моменти,но си признавам,че се изнервям когато общувам със "сдухан" човек....особено когато съм в добро настроение и някой да е клюмнал пред мен.. :roll: понякога се опитвам да го заговоря,малко да му приповдигна настроението,но гледам да бягам далеч,като видя,че няма резултат,че.....бе дразня се... :?

[dataworm]
03-07-2006, 19:22
сдухани какво ще рече?

machoka
03-07-2006, 19:23
Не се наемам да давам определения на човек, като 'сдухан'. Това, че не говори много, не го определя като такъв. И аз понякога в дадена компания не съм говорил много и ме заклеймяват 'що си се сдухал бе?'.. а това е глупост, да не говориш не означава, че си нещо по-малко от другите, а често си има и обяснима причина.

~ mImSiTy-bE ~
03-07-2006, 21:54
Наистина е малко сложно общуването с някой,който не е на кеф,но пък в повечето случаи тези хора просто имат нужда да си изкажат мъката на някого.Не се правя постоянно на Майка Тереза,но съм доволна всеки път,когато успявам да накарам някого да се почувства по-добре.

teenkopele
03-07-2006, 21:59
Понасям ги.
Еми, опитвам се да намеря общи теми за разговор, каквито в 99% от случаите има. \:D/
Как може човек да се оправи ако е ...?- запознаване с нови хора, яко лаф всеки ден и т.н. :wink:

Devilsplaymate
03-08-2006, 09:13
Зависи за какви сдухани хора говориш - постоянно или моментно ? :shock: Иначе за всичко си има оправия ! Просто гледаш да си до тях , да си лафите и т.н. :wink:

03-08-2006, 10:36
е, ако е моментно, ще го развеселя 100%
ако си е по принцип сдухан т.е. задръстен,
ще си говорим за времето или за филми по ТВ,
след което ще се направя, че някой ми звъни
по телефона и ще изчезна безследно

Стеснителната
03-08-2006, 14:28
Просто ги игнорирам. Навсякъде се появиха некви темерути, то от тия компютри няма оправия.

Dr. Kazimbutt
03-08-2006, 15:32
Не се наемам да давам определения на човек, като 'сдухан'. Това, че не говори много, не го определя като такъв. И аз понякога в дадена компания не съм говорил много и ме заклеймяват 'що си се сдухал бе?'.. а това е глупост, да не говориш не означава, че си нещо по-малко от другите, а често си има и обяснима причина.
Често, но не винаги. Може просто да си мълчалив.

i'm so excited!
03-08-2006, 16:00
какво значи сдухан човек? такъв, който не говори на 'маа' и 'бее' ли? или такъв, който просто си мълчи..?
айде кажете ми как определяте, че един човек е сдухан и задръстен!?!

BroKeN^DreAmZ`f
03-08-2006, 21:37
Ема то на всеки му се случва намоменти да е сдухан...като мене в подлесно време :lol: Ама приятелите ми все още ме търпят хаха :-D Абе според мене ,когато човек е в такова състояние трябва или д опиташ да поговориш с него ии да го остайш да обмисли всичко и см д се измъкне от тва положение :-D

rosskata
03-08-2006, 22:56
"Сдухан" последно кво значи- отчаян,не в настроение, или забит??? У наше село не се използва това лафче... Аз го разбирам като човек дето не е на кеф- смарангясан 8-[ В такъв случай- няма какво да се "оправяш" с такъв човек, след два-три дена му минава... Ако пък работата е много зле, се опитвам да разведрявам обстановката, ръсейки простотии, които знам, че ще са му забавни... :-k

M@Dn3Ss
03-09-2006, 09:03
Нервират ме. Аз съм весел човек и мразя кат някой ми се прави на много нещастен, или че светът ще се свърши. Най "обичам" кат почне да ми се разправя за едо рязане на вени и хвърляне от 10ти етаж. Иначе гледам да си намерим неква тема за разговор, че да се развесели малко тоя човек.

Живей си живота :wink: .

CucAgMuH
03-09-2006, 09:27
Нервират ме. Аз съм весел човек и мразя кат някой ми се прави на много нещастен, или че светът ще се свърши. Най "обичам" кат почне да ми се разправя за едо рязане на вени и хвърляне от 10ти етаж. Иначе гледам да си намерим неква тема за разговор, че да се развесели малко тоя човек.

Живей си живота :wink: .

Сдуханите хора си имат причина да са такива, и повярвайте(поне при мен), ако ми е сдухано настроението, то не искам никой, ама абсолютно никой да е покрай мен. :!: Никога няма да говоря на някой за рязане на вени или хвърляне от незнам си кой етаж, защото тия дето говорят - нищо не правят. Ако наистина ми е толкова сдухано и ми стиска - ще отида и ще го направя. После да се мъчат да ми разгадават мотивите - било ми е сдухано и не ме е интересувало за нищо. Така че хората с лошо настроение могат само и единствено сами да помогнат на себе си. Останалите хора покрай тях нямат почти никаква роля(отново пояснявам - при мен е така и при огромна част от познатите ми)

PRECIOUS^f
03-12-2006, 21:13
Sdyhanite hora nikoi ne gi ponasq spored men.Az sa6to se sdyhvam i,za da se opravq sly6am hybava myzika,tova mi deistva mnogo dobre-za vas neznam 8)

FikyScHetOo
03-14-2006, 20:40
Da si sduhan e momentno sustoqnie, pone pri men. Ili ne tochno sduhan, a nerazgovorliv :) Vseki si ima takiva dni. A kakvo pomaga- muzika i priqtelska ruka podadena v tozi mig