PDA

View Full Version : Кола маска...



RoSsY88
03-07-2006, 12:12
Та след като си направите колко маска колко издаржа докато не избият пак косъмчетата...и колко пати ходите в месеца на колко маска...Каде си правите кола маска...и колко плащате?Та питам щот мисля да си направя ама ме е страх от болката щот никога не съм пробвала...ДО ся само с самобръзначка карах ама то не е работа да си браснеш краката през два дена пак и се режеш мн...аве ужас...

stel4eto__
03-07-2006, 13:08
To ne e nujno da e v salon...tova go re6ava6 ti.Az si gi maham sama s kola maska,koqto struva okolo 1lv nqkade i gore dolu 2 sedmici 4e i pove4e ponqkoga nqmam kosam4e po krakata.I ne boli mnogo spoko.Vapreki 4e ti 6tom do sega si gi mahala sas samobrasna4kata s rabotila moje i da te zaboli pove4e 6toto te sa stanali i po debeli.

ckeuT4eTo_f
03-07-2006, 15:06
Da i az si pravq vku6ti. Ne boli tolko spokoino :) No vse pak efekta e po-dulgotraen

air_J
03-07-2006, 16:35
Няма какво да се лъжем - боли! Ако си от префърцунените мамини детенца ще има да пискаш 1 седмица и на второто дърпане ще излезеш от салона и то крещейки! Но ако не си от този тип момичета няма да имаш проблеми с кола-маската! :-({|=

ht_7j
03-07-2006, 18:10
I az si gi praveh sama, no ima mesta, koito ne vijdam i ne se poluchava dobre. A az kakto imam na vsqko vyzmojno mqsto...i gi maham....Mani mani...Za pyrvi pyt te syvetvam zadyljtelno da otidesh na kozmetik. Posle moje i sama da si gi mahash. Sled bryznene bydi sigurna, che kosymchetata sa po-debeli i po-tvyrdi...Ot tova boli bez symnenie, no bolkata e samo edna secunda. Spokoino....nqma nishto strashno. Az hodq na vseki 3-4 sedmitzi, a v nachaloto malko po-chesto. Oredqvat kato se mahat s maska ili epilator. Struva si...

03-07-2006, 18:30
a sam ne moje li da si pravi6 kola maska i kolko dolu gore struva ta? kfi marki ima? kude se prodava?

stel4eto__
03-07-2006, 19:19
a sam ne moje li da si pravi6 kola maska i kolko dolu gore struva ta? kfi marki ima? kude se prodava?
Moje i sam,tazi deto az q polzvam e 80 stotinki(pone posledniq pat kato si zeh be6e tolkova).

03-07-2006, 22:06
a sam ne moje li da si pravi6 kola maska i kolko dolu gore struva ta? kfi marki ima? kude se prodava?
Moje i sam,tazi deto az q polzvam e 80 stotinki(pone posledniq pat kato si zeh be6e tolkova).
a za intimni 4asti (triugulnika), kola maskata polzva6 li q? i kak se kazva markata?

03-08-2006, 09:45
Ami sq kakva kola maska si kupuvate-te4na,gore6ta ili studena?!