PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Отчуждихме се ...



onazi ot tam
03-07-2006, 17:58
Zna4i haresvam si edno mom4e,i to ot dosta vreme.Znaem se,jiveem na edna ulica,4e i u4ehme do edno vreme v edno daskalo,vaob6te vs to4no.
No po edno vreme zapo4nahme da ohladniavame,dokato prestanahme vaob6te da si govorim.Kogato se razminavame se pravim 4e ne se vijdame.A pak niama pri4ina /ili pone az taka si mislia/.
A pak vednaj se svaliah s edno dr mom4e,tozi koito haresva sede6e i ni gleda6e kato burenosen oblak.Pak i 6 mi 4uvstvo mi podskazva 4e me haresva.
No ot okolo 4 meseca vaob6te duma ne sme si kazvali,pak kamo li ne6to pove4e.Pak i toi se premesti v dr u-6te. i po4ti ne se vijdame :cry:
A pak nemoga ei taka da otida pri nego i da go zagovoria.Ima ne6to i zatova se otdale4i ama kato neznam kakvo.Moje bi ne6to e stanalo za6toto nai-dobria mu priatel mi e sau4enik,pak sas sau4enika mi ne sme v mn dobri otno6enia.Ama neznam prosto neznam ve4e kakvo da mislia:(

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

akademika
03-07-2006, 18:00
Бъзикам се - и при мен е така.

priti_kiti
03-07-2006, 18:56
"6to 4uvstvo" hahaha :lol: "ne moga da otida da go zagovorq" hahaha :lol: momi4eee nema takuf film tukaa sa kvo da gadaq dali te haresva ili puk za6to ne ti govori li? :lol: mi prosto e-otiva6 i go pita6 za6to se durji taka s teb i pro4ie i ne moje da ostane6 bez rezultat!ai i da razkaje6 kvo e stanalo :-D

RoSsY88
03-07-2006, 19:01
Значи има два избора...отиваш и му казваш какво изпитваш към него в очите или си малчиш и се надяваш се някога да те потърси и поиска!Ти избираш пътя...но средно положение няма!

DimmuBorgir
03-07-2006, 19:02
Отиди при него и си поговорете за това защо се отбягвате и дали има проблем. Изобщо за вас двамата... Не се притеснявай, ако той е свестен ще разбере, че го харесваш и че ти е гадно, че не си говорите...

mimi_gothica
03-09-2006, 08:02
Значи има два избора...отиваш и му казваш какво изпитваш към него в очите или си малчиш и се надяваш се някога да те потърси и поиска!Ти избираш пътя...но средно положение няма!
I az tva mislq.

M@Dn3Ss
03-09-2006, 08:07
Еми всеки може да продължи да се самосъжелява и да си бие празната глава в стената. Ако толкова го искаш, отиди и поговори с него. Ако не, продължавай опръжнението в стената.

ПП Ако продължаваш да се чудиш дали звездите ще изпопадат, да те светна, че няма и, че си тъпа :wink: .

IKisseDAGirL
03-09-2006, 08:24
ми мила, опитай се като за начало да подобриш отношенията си с тоя неговия friend... дръж се по-добре с него, говорете си повече и се изяснете 8)
даже може и лекичко да го поразпиташ за твойта любоф :D
после, като се видиш с въпросното момче, може ей така между другото да идеш при него все едно искаш да го питаш нещо;да ти даде нещо на заем или да го помолиш за няква услуга.. тука вече нз..ти го измисли.. и му кажи нещо от рода на "отдавна не сме се виждали, кво става с тебе":-D и завържете разговор.. питай го "тва да не ми се сърдиш нещо" и така:)
по реакцията и държанието му вече ще прецениш кво да правиш от тук нататък
айде, и успех :wink: :wink: