PDA

View Full Version : Мoderated:Имам проблем с играта SIMS 2



03-07-2006, 20:19
Zna4i instalirah sims 2 na disk C si4ko be6e super vidqh kakvo predstavlqva igrata no posle trqbva6e da izlezna kato se vurnah igrata mi dava gre6ki :(
Molq kao nqkoi znae ot kakvo da mi obqsni
ps:Izklu4ih kompa napravo ot kontakta

Moderated by Tiffany
по точка 7 от правилника.

ErT
03-07-2006, 20:23
obqsni po tochno kakvi greshki

teenkopele
03-07-2006, 22:04
Може самият диск, или самото копие на играта, да са преебани. :o

Devilsplaymate
03-08-2006, 09:16
Еми може и крак да ти трябва :? :shock:

WILD__BOY
03-08-2006, 09:21
Къв рилийз имаш?! Щото май симс-а е със стар форс 3.6 (ЛЕЛЕ а 3.7 колко време си играх да го залъжа :shock: )

И кажи ква грешка ти дава. хахах леймър!

SEXtreme
03-08-2006, 11:09
ОФффф тва симсче как ме подлуди - толкова време съм го бутала за да тръгнеее! Ужас - значи, зависи какъв ти е кракът - има няколко бъгави, с които не може да се строи и разни други шитс. Така, след като си нагласиш крака трябва да внимаваш какви допълнителни неща слагаш в играта (дрехи, мебели и т.н.), защото някои бъгват играта. Но щом вече веднъж си я пускал...:shock: Ако си изключил компа от контакта ДОКАТО ИГРАТА РАБОТИ, може да си я бъгнал. Знаеш ли, най-добре я преинсталирай! Аз си я преинсталирах няколко пъти докато тръгне кат хората. И, между другото, те съветвам преди да си сложиш някой от експанжъните да си я преинсталираш на чисто, за да си сигурен, че няма да има бъгчета! Успех :)

ErT
03-09-2006, 21:55
ae q q zaebi tus igra az predi 2 meseca q igrah nqkolko dena samo dokat bqh bolen i bqh po cql den v nas tei che :) 6ti omruzne az moite na den po 2-3 puti gi eba :)