PDA

View Full Version : За постинор и след него!!!



.::ReFLeX::.
03-07-2006, 19:30
Писах ве4е за това !Правих секс стана гаф и след 15 мин и купих и тя испи и двете хапчета!Ни6то и нямаше цял ден след това но на сутринта е повръщала нз дали е от хапчетата или е много тъпо съвпаденив!Кажете какво да правя 4е много се притеснявам!!!!

LoF`DeSsYy
03-07-2006, 19:33
Писах ве4е за това !Правих секс стана гаф и след 15 мин и купих и тя испи и двете хапчета!Ни6то и нямаше цял ден след това но на сутринта е повръщала нз дали е от хапчетата или е много тъпо съвпаденив!Кажете какво да правя 4е много се притеснявам!!!!
Ami tova povra6tane ne e strani4en efect ot hap4etata ... (gledax go po Tv) te se vlizamt sled e takiva gofove ... dano da e samo savpadenie .. no ako se strahuva6 ot tova 4e e bremenna .. ne spx nemoje taka ...

SExTaZi
03-07-2006, 19:36
Мисля че на опаковката някаде или на упътването вътре в опаковката пишеше,4ее ако се повърне след приемането на двете хапчета,отново трябва да се приеме още една таблетка(от същите) и така няма да има проблем :)

.::ReFLeX::.
03-07-2006, 19:38
Ама кажете ми с сигурност да знам да направя някоя беля като испие о6те 2!!!И поврущането е на др ден ne sled tova

03-07-2006, 19:40
Писах ве4е за това !Правих секс стана гаф и след 15 мин и купих и тя испи и двете хапчета!Ни6то и нямаше цял ден след това но на сутринта е повръщала нз дали е от хапчетата или е много тъпо съвпаденив!Кажете какво да правя 4е много се притеснявам!!!!
Ако приятелката ти беше прочела упътването щеше да знае, че хапчетата не се пият едновременно, а се изчаква определен период от време след като се консумира първото, за да се консумира второто.
Дечурлига. Не са се научили да четат, а са почнали да се ебат. Дано приятелката ти е забременяла. Тамън да и дойде умът в главата.

.::ReFLeX::.
03-07-2006, 19:43
в ЛИСТОВКАТА мои човек пише 4е се пият и двете хапчета!!!!!!

obi4anota
03-07-2006, 19:50
spokoino moi 4ovek i az go imah tozi problem no be6e suvpadenie

.::ReFLeX::.
03-07-2006, 19:53
има ли тест които може да се изпробва по рано от 10 дни??????!!!

girlka
03-07-2006, 19:54
...
Ако приятелката ти беше прочела упътването щеше да знае, че хапчетата не се пият едновременно, а се изчаква определен период от време след като се консумира първото, за да се консумира второто.
Дечурлига. Не са се научили да четат, а са почнали да се ебат. Дано приятелката ти е забременяла. Тамън да и дойде умът в главата.
Ей чичооо я земи прочети кво пише тука (http://www.ladypill.com/what.php) :---)

Повръщането дори и да не е от хапчетата не може да бъде признак на бременност, защото те се появяват към 1-3 месеца след зачеването такаче за тва спокойно. Не знам виж на листовката трябва да пише до колко часа ако си имал повръщане трябва да се пият пак, ако изобщо трябва де. :-k Айде стискам палци да ви се оправат нещата
:roll:

California
03-07-2006, 20:14
Абе вие акъл имате ли? Тя яйцеклетката още не се е прикрепила към матката вие ми говорите за симптоми на бременност.... няма такова нещо!
Повръщането не знам от какво е било, но до колкото знам на организма му трябват около 4 часа да усвои хапчетата(така бях чела, не съм сигурна), така че ако са минали повече часове едва ли ще има проблеми...
А относно тестовете, не знам дали има такива които да показват резултата по-рано, по принцип на опаковките пише 7 дена след акта....