PDA

View Full Version : Дебелината



p0trebitel
03-07-2006, 20:36
Предполагам че ще ме почнете веднага, 4е размерът нямал зна4ение и тн. и тн. Проблемът е че вече съм на 17 а освен че ми е малък на дължина - 12тина сантиметра, ми е тънък. Нямаше да се оплаквам но въпросът е в това че презервативите (или поне зеления Спортекс) ми е широк и немога да тръгна да правя секс с хлабав кондом :?
Та ако смятате че е в рамките на нормалното това, да ми препоръчате някой по-тесничък модел кондоми...?

Моля ви без разните заядливи и некомпетентни абсолютно не по темата мнения. Благодаря

PolPon
03-07-2006, 21:01
pi4 ako t`fa te uspokoi i moq e 12 santa i sym na 17 :) debel mi e 2-3 santa sex ne sym pravil vse o6te i spox na momi4eta za k`fo im e poe4e ot 12 santA ? 8-9 im stigat

ako se pritesnqva6 4e nqkoq 6te ti kaje 4e ti e malyk ne se pritesnqvai se edno nie mom4etata da kazvame 4e im e plitka ili dylboka dupkata ses SA ?

SPOX i T`fa e 6tom ti stava e dobre pa kolko ti stava ve4e ti kazah SpoX :)

p0trebitel
03-07-2006, 21:13
:? Спокоен де, ама ще е хубаво все пак ако някой 'експерт' или поне някой който има опит да каже за кондомите. Все пак няма как да права секс със хлабав, ина4е ще се спука на второто вкарване...

DrSmurph
03-07-2006, 23:45
Няма опасност да се скъса на второто вкарване, но в интерес на истината има и по-малки размери презервативи. попитай в аптеката и ще те посъветват добре. За съжаление не мога да се сетя за марката , но ще ми изникне и ще ти пиша пак.

p0trebitel
03-08-2006, 13:32
Ще чакам, Благодаря.

DrSmurph
03-08-2006, 14:24
P...e и L........s са марките за които се сетих. Просто поискай в аптеката подобни или попитай за размер. Производителят на втората марка е А....L! Те са много добри в изработката на латексови продукти включително хирургически ръкавици и презервативи.
Разбираш желанието ми да не соменавам имена с оглед да не рекламирам. Ако искаш инфо - пиши ми на мейла!