PDA

View Full Version : Съгласни ли сте с едно нещо?



[dataworm]
03-07-2006, 21:30
http://img226.imageshack.us/img226/8924/debilgif9hl.png
Не вили омръзна това?
Искате ли си стария профил обратно?
Да гласуваме за "временния бан"( за определен срок през, който да трае бана)
В името на това, че всеки може да се поправи предлагам най-сетне да се въведе временния бан.
Нека администраторите преценят сами по съвест.
Нека това най-сетне стане.

teenkopele
03-07-2006, 21:31
Аз съм за. :wink:

machoka
03-07-2006, 21:33
Прекалено много станаха хората, заслужили си 'вечен' по тази система. Длъжен ли е админ екипа да си създава главоболия с ежеседмичното им поднояване?

Сърдете се на тях.

sherry
03-07-2006, 21:35
Не знаех,4е пише "ДЕБИЛ" :shock:.
От кога е това,мисля,че е по-добре ако се махне...кофти би се почувствал някой,ако го баннат заради ай-пи то(ако чати от зала) и без да е направил нищо,види,че му викат дебил

[dataworm]
03-07-2006, 21:38
Прекалено много станаха хората, заслужили си 'вечен' по тази система.
Какво разбираш под вечен бан?
Хората не ме интересуват, а на администраторите ни им коства нищо да въведат срок за бана. А може да и греша, но все пак въпроса ми беше отправен към тях.

IdontGiveaFuck
03-07-2006, 21:38
Шери,не пише дебил :lol: :D
ако искаш имам един профил със банн (доброто старо време) та да видиш :lol:


По темата-изооообщо не ме интересува !

[dataworm]
03-07-2006, 21:38
Не знаех,4е пише "ДЕБИЛ" :shock:.
От кога е това,мисля,че е по-добре ако се махне...кофти би се почувствал някой,ако го баннат заради ай-пи то(ако чати от зала) и без да е направил нищо,види,че му викат дебил
Образно казано!

machoka
03-07-2006, 21:41
dataworm,

на теб нищо чудно и това да ти пише. А това, че не те 'интересуват хората' е двустранно, т.е., замисли се кой се интересува от теб и си замълчи, защото дори и да има временен бан, ти няма да се облагодетелстваш от него. Някак нагло ми изглежда пускането на тази тема, с оглед поведението ти тук.

[dataworm]
03-07-2006, 21:43
dataworm,

на теб нищо чудно и това да ти пише. А това, че не те 'интересуват хората' е двустранно, т.е., замисли се кой се интересува от теб и си замълчи, защото дори и да има временен бан, ти няма да се облагодетелстваш от него.
А за облагодетелстваш?... Привилегии ли трябва да има?
Темата не късае само мен, така че би могъл поне да не се впускаш в излишни интриги. Смисъл няма какво да си казвам с теб. Въпроса е главно до администраторите.

teenkopele
03-08-2006, 11:13
принципно аз съм за въвеждане на временен бан...
примерно- за една седмица за първо провинение и ако се появи рецидив- постоянен...

също така няма да е зле да се казва за какво човек получава бан и евентуално да може да се защити...

Аз съм на същото мнение. =D>

HereTodayGoneToHell
03-09-2006, 21:42
Прекалено много станаха хората, заслужили си 'вечен' по тази система. Длъжен ли е админ екипа да си създава главоболия с ежеседмичното им поднояване?

Сърдете се на тях.

Искам си първия ник! Писна ми да си извоювам все наново известността в тоя форум :lol: А и стават ебаси шибаните обърквания:

devil4e
XtazZy
XtazZy*again
HereTodayGoneToHell

Колко още??? :lol:

kissorankata
03-10-2006, 17:46
принципно аз съм за въвеждане на временен бан...
примерно- за една седмица за първо провинение и ако се появи рецидив- постоянен...

също така няма да е зле да се казва за какво човек получава бан и евентуално да може да се защити...
Съгласна съм... =D>

piFka_LP
03-10-2006, 17:57
Аз съм за. :wink:
moje da se kaje i az sum za......

midnight...
03-10-2006, 18:15
за!