PDA

View Full Version : Мисля че почвам да и омръзвам какво да правя?



03-08-2006, 00:17
Приятели много ми е гадно.Тук четох дето някакви момичета пишат как приятелите им зели да им омръзват и още повече взех да се безпокоя и ако на моето момич съм и омръзнал.Какво да правя как да разбера наистина ли е така?Питам я и тя ми казва че не е но понякога виждам че и е някакси тъпо или незнам и аз но поведението и не е "живо".Мисля си че не ме харесва и това е една от причините а ми казва че ме обича много.Много се отчайвам зощото наистина привличането е също много важно....а не само да обичаш някого заради вътрешната красота а тя според мен за това ме обича.Интереса не е толкова голям ...друго си е ако си влюбена в някого и ако го обичащ едновременно.Но ако си само влюбена или само ако обичаш ...няма да е толкова продължителна връзката и рано или късно ще се разделим. Казах и че ако има нещо такова ...да ми каже ,но пак си мисля че не си признава само и само да не ме нарани.кажете ми какво да правя? :(

Dr. Kazimbutt
03-08-2006, 06:43
Аз съм бил в същата ситуация. Съвсем очевидно е, че на момичето не му е кеф да е с тебе.
Нищо не може да се направи. Приеми, че връзката ви се е изчерпала и толкова.

WILD__BOY
03-08-2006, 08:07
Имам няколко съвета за теб.
1. Повече увереност в себе си трябва да имаш.
2. Разведри връската с малко интересни занимания. Ходете заедно на кино и се мотайте повече. Говорете се. Интересувай се от това, което тя се интересува.
3. Намери общи интереси и почнете заедно да правите нещо. (например да ходите да карате кънки на Славия :mrgreen: )

Ако не помогне - просто не се съчетавате взаимно.

03-08-2006, 09:49
Брей момче да омръзне на момиче тва сега го чувам.Освен ако връзката ви не е от 1 седмица и няма никакви чувства.

Момиче да омръзне на момче по може.

Та ако те обича каквото и да правиш или каквото и да не правиш няма да и омръзнеш.

Та по въпроса найстина излизаите повече не толкова по кафета кръчми и тем подобни питеини заведения а на разходка в парка или просто сред природата-ПОМАГА.

TheMaggie
03-08-2006, 10:00
Брей момче да омръзне на момиче тва сега го чувам.Освен ако връзката ви не е от 1 седмица и няма никакви чувства.

Момиче да омръзне на момче по може.

Та ако те обича каквото и да правиш или каквото и да не правиш няма да и омръзнеш.

Та по въпроса найстина излизаите повече не толкова по кафета кръчми и тем подобни питеини заведения а на разходка в парка или просто сред природата-ПОМАГА.
Tva 4e ne si 4uval ne ozna4ava 4e niama takiva slu4ai.Ako si suhar ili ne i obra6ta6 dosta4no vnimanie.A moje kogato ste navan se stesnqva6 i na neq ne i e priatno .Nai dobre e da pogovorite seriozno! :!: :-k