PDA

View Full Version : nai-malko 30



DirtyAnus
03-08-2006, 00:45
Кръстих темата най-малко 30, защото ако се поразровя из темите ще намеря най-малко 30 подобни теми, ако не броим темата отдолу. Да познахте пак ще си говорим за размера ](*,) , кво да се прави неизабежен комплекс. Попринцип аз съм от хората, които не се комплексират лесно, но в тоя случей е неизбежно. И на въпроса. От всички теми които прегледах, не намерих реално решение на проблема, а такова има. Не искам да се примирявам с факта че членчето ми е недостойно да се нарича пенис, просто някакво пишле. Не питам дали е нормално, не питам дали е добре, питам как ще го оправя. Много лесен въпрос, КАК КАК КАК ??? Това е единственото нещо което не мога сам да контролирам. Аде техниката се усвоява, но размера не зависи от мен, точно за това ситуацията е толкова кофти. В не еректирало састояние ми е 7.5 дължина 3 ширина 12 обиколка еректирал 12.7 дължина 5 ширина 15 обиколка целта ми е да увелича размера, защото 12 аде 13 звучи смешно, някакви решения на моят проблем?

DrSmurph
03-08-2006, 08:18
Аз мисля, че трябваше да започнеш първо от твоята възраст за да може когато човек се опита да ти помогне да знае с какви решения разполага! И без да съм те изслушал ще ти кажа, че 13 см пенис влиза в рамките на средния размер!!

Kolbata
03-08-2006, 09:15
Аз мисля, че трябваше да започнеш първо от твоята възраст за да може когато човек се опита да ти помогне да знае с какви решения разполага! И без да съм те изслушал ще ти кажа, че 13 см пенис влиза в рамките на средния размер!!
Да, кажи поне на колко години си

03-08-2006, 09:59
Към 16-18 години би трябвало да се е развил напълно члена и възможностите.Под тази възрас ебаси закъде да се бърза.А вече към 20-20 и нещо се знае кое колко ти е.

А асо е проблем наистина освен помпи ,медикаменти , и операции за други решения не се сещам.