PDA

View Full Version : пъпки след секс



asket
03-08-2006, 07:11
здравейте
правих секс без презерватив (знам, знам - не трябваше.. :(, и сега забелязах че имам някакви пъпчици по главата на члена.
дали са симптоми на някаква болест?

кажете моля ....

DrSmurph
03-08-2006, 08:16
"някакви пъпчици" още не е симптом на заболяване!Защо не се опиташ да опишеш малко по-подробно проблема, да обясниш за какво става въпрос и да кажеш каква е хронологията за да ти се помогне?????????

asket
03-08-2006, 09:16
ами то проблем няма (надявам се).
просто се притесних, защото 3 ден вече не изчезват тези пъпчици - малки са, по главата на целия член, изгелждат като обриви даже, не сърбят, няма секрети някакви ...
от какво може да е ?

03-08-2006, 09:55
Седи грей се чак болес едвали пък гъбички по може.3 дни е ти какво искаш то едно леке не минава след трето то пране а ти искаш пъпки да минат.

А едвали някой може да ти каже нещо повече просто отиди на лекар да ти каже поне шанса да познае е по голям.

Kolbata
03-08-2006, 10:03
Седи грей се чак болес едвали пък гъбички по може.3 дни е ти какво искаш то едно леке не минава след трето то пране а ти искаш пъпки да минат.

А едвали някой може да ти каже нещо повече просто отиди на лекар да ти каже поне шанса да познае е по голям.
Според мен също са гъбички, няма нищо страшно.Просто отиди на лекар и той ще ти даде нещо с което да се мажеш и ще ти изчезнат.
Успех !!!

asket
03-08-2006, 11:12
ех, мерси :)
поне ме успокоихте малко, но наистина ще отида да ме прегледа чичко доктор за всеки случай...