PDA

View Full Version : За сигурността на вашите профили, Важно!



machoka
03-08-2006, 08:17
e-mail from ceco@bgteen.com


Здравейте machoka!

Получавате този е-мейл защото вие (или някой който се прави на вас) е поискал да му(й) бъде пратена нова парола за TeenProblem.net. Ако не сте подавали такава молба, не обръщайте внимание на съобщението, а ако продължавате да получавате такива съобщения, свържете се с администратора.

За да използвате новата си парола трябва да я активирате. За да го направите, използвайте следната връзка:

http://www.teenproblem.net/f/*****

След което би трябвало да можете да влезете със следната парола:

Парола: qoHfod2u

Можете да промените паролата си от профила ви в TeenProblem.net. Ако имате проблеми с това, моля свържете се с администратора.

--
TeenProblem.net

Добър ден, уважаеми потребители,

Ако получите е-майл с подобен линк, моля НЕ ГО НАТИСКАЙТЕ. Той ви променя паролата с написаната, като това дава достъп до профила ви на недоброжелатели. Те от своя страна променят паса втори път и по този начин вие повече няма да можете да го ползвате, като цялата ви лична коренспонденция ще стане общо достояние, както и профила ви най-вероятно ще бъде баннат, поради глупостите, които ще се изпишат от него. Както може би се досещате, това е жалък ход на плиткоумност от страна на няколко флуудър тук, които 'уж' пребивават на тази територия за да ви 'забавляват' с простотията си, а всъщност единствената им цел е да се докопат до профилите ви и да ги унищожат. Моля, не им се връзвайте.

Успех.

armani169
08-18-2007, 19:13
Ми THANKS !!! :wink: =D>

theEXPLOITED
08-18-2007, 20:14
и за к'во са им паролите ни?та аз дори не си помня моята откакто съм се регистрирала не съм си я писала.............мноо странно паролите.....хъм #-o #-o #-o #-o

namina
08-19-2007, 11:03
Ми THANKS !!! :wink: =D>

BebeTooOoo
08-27-2007, 17:57
Мерси за информацията

kasiopea
09-01-2007, 08:30
Мерси за информацията

DjBaloon
09-01-2007, 08:34
Dobre che nqmam navik da otvarqm pismata.. dorektno triq :-D
E dobre che pone se razbra otkude idva problema..

^Sam90^
09-01-2007, 08:41
Мерси за предупреждението. В последно време става нещо и много хора не могат да си влезнат в акаунтите. Аз също имах проблем и съм убеден, че нито съм получавал подобни имейли, нито съм кликал на линкове... нищо. Не знам каква е причината, но ..

teenkopele
09-01-2007, 18:10
Благодарско за информацията.

MoHuTo
09-02-2007, 13:00
Благодаря за информацията :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-02-2007, 18:19
.. всякви хора.. 10х мачок :smt016

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:11
Dobre che nqmam navik da otvarqm pismata.. dorektno triq :-D
E dobre che pone se razbra otkude idva problema..
и аз така правя :)

mgxpower
09-14-2007, 00:08
Ахаха ,че за какво ми е да си я сменям на мен си ми харесва едва ли ще отворя такова писмо даже не съм си влизал в пощата има няма от 1-2 месеца 8) 8)