PDA

View Full Version : ve4e ne sme tolkova blizki..



fresh4e
03-08-2006, 12:28
ot nqkolko meseca sam vlubena v edno mom4e.zapoznah me se.parvo bqhme na "zdravei".posle se sblijihme.vseki den si 4atihme.obajda6e mi se.s vseki den go obikvah pove4e i pove4e :smt007 no neiskah toi da zarbira za 4uvstvata mi.vseki pat kato mi se obadi mi se iska6e da mu kaja vsi4ko.i re6ih da ne govorq mn s nego za6toto ina4e edin den nqma6e da izdarja i 6te mu kaja.
i taka s vremeto ohladnqhme i ve4e ne sme taka blizki :( toi sigurno si misli 4e sam mu sardita ili...of nz #-o kajete kakvo da pravq.mn sam obarkana :smt009 :smt010

RoSsY88
03-08-2006, 12:33
Званни му и му кажи,какво изпитваш към него.Хората се променят,никога не знаеш кога ще спре да изпитва нещо към теб и да почне да се занимава с друга.Мисля,че изпитава нещо към теб...званни му пък кото стане...

03-08-2006, 13:05
http://teenproblem.7.forumer.com/index.php

§§ Модерирано от I don't know who I am §§

pussycat
03-08-2006, 13:47
Щом искаш да сте отново близки според мен трябва да му кажеш за всичко което изпитваш към него. Защо пък да не опиташ той също може да иска да сте повече от приятели. :wink:

Dr. Kazimbutt
03-08-2006, 14:17
Званни му и му кажи,какво изпитваш към него.Хората се променят,никога не знаеш кога ще спре да изпитва нещо към теб и да почне да се занимава с друга.Мисля,че изпитава нещо към теб...званни му пък кото стане...
Тук съм съгласен с тебе.

IKisseDAGirL
03-08-2006, 14:25
постъпила си глупаво като си се отдръпнала :roll:
чувствата ти не е трябвало да са пречка, дори той да не е изпитвал нищо
пък да не говорим, че може и той да е влюбен в тебе - все пак ти без да знаеш истината си спряла да да поддържаш отношенията си с него :?
представяш ли си колко зле може да се е чувствал :( трябвало е да говориш с него и да му кажеш всичко, независимо от последиците, все пак не си в 1 клас
не губи време ами се свържи с него колкото се може по-скоро и поговорете
колкото повече време чакаш, толкова по-малки стават шансовете и има възможност дори като приятел да го изгубиш :roll:
не се страхувай, а действай!! :)

Frank_Lampard
03-09-2006, 00:09
Всеки случай не трябва да подтискаш сърцето си ... Направи това, което то иска. Мисля, че и той те харесва... Рядко иснтикта ме лъже/даже не помня кога го е правил.../ :) Ае успех :)

mimi_gothica
03-09-2006, 07:41
I az mislq,4e ne e trqbvalo da se otdrapva6 ot nego.Prosto sega mu se obadi i mu kaji da se vidite,da izlezete na kafence i t.n.Vsi4ko 6te zapo4ne otna4alo.I ve4e ne bqgai. :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 07:43
А защо да не говориш много с него? Не е начинът да се подтискат чувствата. Поговори с него и му кажи какво чувстваш. Нататък ще си проличи дали си заслужава :wink: .

fresh4e
03-10-2006, 09:30
qvno ve4e e tvarde kasno.. ](*,) :cry: :smt010 opitah da govorq s nego.no toi se darji nqkak hladno.izob6to ne e kakto predi
ve4e zapo4vam da si mislq 4e na6eto priqtelstvo za nego ne e bilo ni6to osobeno za6toto toi mn lesno se spriqtelqva s horata i sigurno i s pove4eto si priqteli e bil tolkova blizak kolkoto s men.dokato az po trudno se doverqvam na horata.4uvstvah go mn blizak.a sega.. :roll:

03-10-2006, 09:40
Според мен ти си си виновна!!! Хората искат да бъдат с някой които да има нещо към тях и правет всичко възможно за това а ти сама си се дръпнала! По-глупава постъпка от това надали има, а сега ревеш. Нали знаеш приказката " Кой каквото си направи......"

fresh4e
03-10-2006, 09:49
Според мен ти си си виновна!!! Хората искат да бъдат с някой които да има нещо към тях и правет всичко възможно за това а ти сама си се дръпнала! По-глупава постъпка от това надали има, а сега ревеш. Нали знаеш приказката " Кой каквото си направи......"

znam 4e postapih glupavo i ujasno sajalqvam.vsi4ki pravim gre6ki.a moqta e golqma.i adski mn iskam da q popravq ako izob6to e vazmojno.
P.S.a tova za prikazkata "koi kakvoto si napravi" - mn dobre q znam.pogledni mi podpisa

aLakaZam
03-12-2006, 12:56
Ти си го наранила. Подлъгала си, че го харесваш и послея рязко се отдръпваш? Ти знаеш ли какво искаш? Първо го харесваш после не искаш да разбере за чувствата ти. Обади му се и му обясни всички, както обясни на нас.