PDA

View Full Version : imam problem-pomagaite



f_f_f
03-08-2006, 13:43
oriniram ednovremenno premeseno s kruv,kajete mi kakvo mi stava,kakvo ima?na vas slu4valo si vi se e?

Майка ти
03-08-2006, 13:55
Единственият начин, по който мога да ти помогна, е да те изритам в посока на джипито ти. Но понеже не мога да го направя, бъди така добра и изтърчи сама!
Явно имаш проблем, който само лекар може да разреши. Хайде отивай, изследванията на урина и кръв няма да те убият! ](*,)

03-08-2006, 14:28
Твърде е възможно да изхвърляш песъчинка от бъбреците.. или да имаш някакъв камък.. Понеже аз съм имала камънаци и песъчинки и така става.. Защото когато тръва да излиза разранява каналчетата.. Ама знам ли .. може да е от друго.. :roll:

DrSmurph
03-08-2006, 14:40
Определено посоката е личният лекар! А междувременно да попитам от кога се получава това явление? Полов живот? Необезопасен секс? Години? Парене при уринирането? Честота на уринирането?
Както вече са отоворили по-горе - една от възможните причини са песъчинките или камъните в бъбреците, но може да е цистит, може да е полово предавана болест, може да са чернодробни проблеми... това не може да се отгатне без преглед!

f_f_f
03-08-2006, 17:55
Определено посоката е личният лекар! А междувременно да попитам от кога се получава това явление? Полов живот? Необезопасен секс? Години? Парене при уринирането? Честота на уринирането?
Както вече са отоворили по-горе - една от възможните причини са песъчинките или камъните в бъбреците, но може да е цистит, може да е полово предавана болест, може да са чернодробни проблеми... това не може да се отгатне без преглед!poqvi se ot dnes!polov jivot da!na 15 sum

DrSmurph
03-08-2006, 19:02
И пак не си отговорила на вси4ки въпроси

f_f_f
03-08-2006, 20:15
И пак не си отговорила на вси4ки въпросиne mi pari i ne hodq 4esto

DrSmurph
03-08-2006, 22:14
i produljava li urinata da ti e tumna ili chervenikava? Kaji neshto spodeliai neprekasnato Ako jelaesh pishi mi LS ili na meil

f_f_f
03-09-2006, 13:31
i produljava li urinata da ti e tumna ili chervenikava? Kaji neshto spodeliai neprekasnato Ako jelaesh pishi mi LS ili na meilami ne dnes po4ti ne e 4ervena no e vse o6te malko tumna

DrSmurph
03-09-2006, 14:55
Появи ли се някакво парене или друг интересен симптом? Болка в кръста или под пъпа? Ходиш ли изпбщо с гол кръст и пъп? Колко си висока и колко килограма тежиш?

DrSmurph
03-09-2006, 15:04
И все си мисля, че задължително трябва да направиш изследване на обикновенна и стерилна урина! И да посетш РЕАЛНО, а не ВИРТУАЛНО лекар!

f_f_f
03-09-2006, 16:18
Появи ли се някакво парене или друг интересен симптом? Болка в кръста или под пъпа? Ходиш ли изпбщо с гол кръст и пъп? Колко си висока и колко килограма тежиш?ne me bolo ni6to!da opredeleno hodq s gol krust-postoqnno!visoka sum 1.70i teja 50-51 kg

DrSmurph
03-09-2006, 17:35
Хайде да поспреш малко с този гол кръст и корем?
И кажи имаш ли си личен лекар? На колко години си? И кога ще си направиш изследванията?