PDA

View Full Version : малки бели пъпчици по целия пенис



желая_анонимност
03-08-2006, 15:04
Здравейте. Досега съм нямал полов контакт, на 13 съм и имам малки бели пъпчици по пениса :| Не ме болят, не отделят секрет но като чили стават все повече малко по малко.

Какво е това, опасно ли е?

Страхувам се че може да ми стане голям комплекс :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-08-2006, 16:30
Здравейте. Досега съм нямал полов контакт, на 13 съм и имам малки бели пъпчици по пениса :| Не ме болят, не отделят секрет но като чили стават все повече малко по малко.

Какво е това, опасно ли е?

Страхувам се че може да ми стане голям комплекс :cry:

4e za tui treve da hodish na bolnicata ! ! ! tuk nikoi ne moje da te pregleda za tfa pri 4i4o doktor :)

rosenceto
03-08-2006, 17:01
Taka e-trqbva da ide6 na lekar!Moje da ne e ni6to seriozno,no vse pak ne riskuvai!

същия
03-08-2006, 17:38
проблема е че не мога да ида при лекар
немога да кажа и на наще

мога да дам по-близки снимки на тези точки
подкожни са, имам ги от доста време повече от 2 години и съм нямал никакви проблеми с тях. просто исках да знам какво е. нямам нищо по главичката. надолу по към топките има нещо като малко пръстенче от такива точки. възможно е и да са някакви масни образувания за да не ми правят толкова време проблеми. подържам добра лична хигиена

питам за да знам дали някой е имал същия проблем

03-08-2006, 17:43
проблема е че не мога да ида при лекар
немога да кажа и на наще

мога да дам по-близки снимки на тези точки
подкожни са, имам ги от доста време повече от 2 години и съм нямал никакви проблеми с тях. просто исках да знам какво е. нямам нищо по главичката. надолу по към топките има нещо като малко пръстенче от такива точки. възможно е и да са някакви масни образувания за да не ми правят толкова време проблеми. подържам добра лична хигиена

питам за да знам дали някой е имал същия проблем
Не е венерическа болест. В това съм убеден, образуванията обаче може да са най-обикновени кожни недостатъци, каквито всики човек има. Все пак е нужна снимка, така не мога да ти кажа точно. :-k

pi4
03-08-2006, 17:53
Ае вии сте големи шматки тука е
ми мнооо ясно че ше имаш такиа раоти ве тва си е нормално, ако нямаш косми скоро ше почнат да ти растат,затва ти е така кожата спокоино е
еееее голяма раота голяма паника голяо нещо
щом работи и няма проблеми начи сичко е наред...
аиде сас здраве

същия
03-08-2006, 20:50
Иам си косми ма са надолу. Снимка утре. Тенс на всички до тук. Аз съм сигурен че не е нещо сериозно ама да попитам да знам точно :-s

DrSmurph
03-08-2006, 23:22
Пич определено напразно се плашиш. Има около 100 такива теми във форума - прочети малко или ми пиши ЛС за да ти обясня за какво иде реч.
Нека не отваряме теми които са толкова толкова изтъркани!

същия
03-09-2006, 10:19
здрасти. еми четох ама все под главичката лала. тука е по целия пенис като надолу са повече. и аз си мисля че няма старх, ама може някой да се е управил или да знае точно какво е. и ако се стигне до полов акт какво ще кажа на пратнюорката си ? :-k

DrSmurph
03-09-2006, 10:35
Никой не се е "оправил" от това поне до към 18 г. но пък от друга страна никога не може да се определи конкретен проблем просто ей така през интернет, без да е на лице поне снимков материал, въпреки, че и това е смешно.... Не сме достигнали съвършенството да диагностицираме и лекуваме през интернет. От тук може да се получи само насочваща консултация в повечето случаи.

същия
03-09-2006, 11:42
ok. thanks. по късно сигурно ще сложа снимки.

dest
03-09-2006, 15:18
abe i az predi imah.. ama veche nqmam
spoko nema ti nishto :)

03-27-2006, 23:37
Ne se pritesnqvai iaz imam na 19 godini sam i po4vat da mi namalqvat tova sa nqkakvi podkojni masni obrazovaniq.

анонимкоІІІ
03-28-2006, 16:57
http://img368.imageshack.us/img368/1521/xxx3qp.jpg

такива ли са?

05-16-2006, 11:10
Abe az sum po4ti na 18 godini i imam takiva su6tite obrazuvaniq po celiq penis i daje po topkite ot sumasi vreme... godini... daje ne pomnq koga sa se poqvili. Skoro me operiraha ot herniq, predi operaciqta me preglejdaha urolog i hirurg i az taka mejdu drugoto gi pitah za tiq pup4ici dali mogat d ami kajat ne6to i te vikat da ne sa 6a6kam, bilo normalno i nqkvi takia raoti.... ama sa 4uda dali da hoda i na dermatolog za vseki slu4ai :smt017

glory_
05-17-2006, 16:47
mislq, 4e znam kakvo e, no tazi snimka ne e mnogo dobra. Snimai celiq, za da vidim kolko sa! O:)

nonamenoface
05-18-2006, 00:48
ae kajete mu na 4oveka 4e i az sym se paniral za tfa

Friend
05-18-2006, 16:57
brat nqma da se spi4a6 az imam sa6tite ei takiva gluposti po celiq penis super mn me draznqt dori hodih na lekar i takiva gluposti mazah se s nqkvi laina i v momenta pak se maja no za sega ni6to problema mi e ot okolo 3 meseca ili pone togava go zabelqzah ne se pla6i ne e opasno lekarite otna4alo kato im go pokazah i mi kazaha 4e mu nqma ni6to 4ak posle mi vika " aa tva li be ..." taka 4e ne se korai zaribqvai kakite i da ne ti puka :))

05-18-2006, 20:02
Офф,аз съм на 18 и имам такива от 4-5 години...Тва е,щото са запушени некви мастни жлези!Нема да се плашиш,бил съм и на лекар,и на военна са ме гледали...Мен ми предписваха лоринден С(щото аз исках не щото е наложително),ама като видех кви странични ефекти има и се отказах..Май с времето се махат,ама и да не се кво ти пука...

nonamenoface
05-18-2006, 23:46
kakvi stranichni efekti ima we ??!?! a i pri kaf lekar si hodil

probaproba123
04-28-2009, 23:25
здрастиии :-D

probaproba123
04-28-2009, 23:28
Ей и аз имам същите. много ми е неприятно и се притеснявам дали някое момиче няма да се отврати от мен или да помисли че съм болен. Предполагам, че ако не го види, то ще го усети когато ми прави сви^ка. Така ли е според вас.

Как се маха тая гадост, искам хубава кожа на пениса си :(

john95
04-29-2009, 05:38
Абсолютно безвредни са!!! - Това са мастни наслоявания - които просто не трябва да пипаш - аз ги имам откакто се помня ...
Просто не ги пипай - тези пъпчици се срещат при около 40 % от мъжете въобще... Така че споко - не се коси - не ходи на лекар - бий си чекий и тфа е.. :D

john95
04-29-2009, 05:40
Ей и аз имам същите. много ми е неприятно и се притеснявам дали някое момиче няма да се отврати от мен или да помисли че съм болен. Предполагам, че ако не го види, то ще го усети когато ми прави сви^ка. Така ли е според вас.

Как се маха тая гадост, искам хубава кожа на пениса си :(


Тези пъпчици на главичката ли са ти ?
За тези малки бели които ние говорим - те са по надоло от главичката - и най-често от долната част на пениса - Мацката няма да може да разбере - защото при свирката няма да облизва целия пенис Я...

И да усети нещо - да не мислиш че ще спре за да види какво е ...

SWASTIKA
04-29-2009, 09:50
Белите пъпчици по коронката на пениса представляват мастни образувания, които се срещат при всеки 3-4 мъж. Наричат се Pearly Penile Papyles. С това име може да намерите снимков материал в www.google.com

Пъпчиците, които се намират по дължината (тялото) на пениса, се наричат Fordyce Spots.

Както едните, така и другите са напълно безопасни.

Живейте си живота нормално!

clever
04-29-2009, 14:17
нищо ти няма
ако не искаш безсмислено чакане в поликлиниката-не ходи на лекар
бъди спокоен и си живей живота :P

probaproba123
04-29-2009, 14:28
Fordyce Spots, определено.
Успокояваща мисъл е че се среща при много хора.
Все пак не ми харесва така и дано да изчезнат сами - искам гладка кожа :( също дано някоя мацка не ме заразпитва :D

MrUndaztood
04-29-2009, 14:57
Fordyce Spots, определено.
Успокояваща мисъл е че се среща при много хора.
Все пак не ми харесва така и дано да изчезнат сами - искам гладка кожа :( също дано някоя мацка не ме заразпитва :D

Уффффф....що на ревюта ли ще си развяваш пишката? Ако искаш вземи и слагай фон дю тен или там както се пише.Сложи и малко очна - пенис линия в началото на ствола...Стига се излага,до колкото знам процеса "духане" се осъществява с устата,не с очите,отделно дори не виждам какво му е гнусното или каквото си се наумил...ти си мий пишката и да си ухай на приятно и да си духа женицата с кеф,пък за тези мастни образувания не бери грижа.
Както ти казаха - лечение няма,защото не е и наложително.Но ако ти се занимава отиди в някое козметично студио.

Bloodyy
05-03-2009, 11:47
Абе на 12 - 13 и аз имах... до 1 година макс сичко ще се махне тва са някакви подкожни глупости, които нямат пълнеж и аз нз какво е. Абе какво ти дреме пък на тебе и без това никой още няма да ти бара члена .. не ги гледай и толкоз :D

TykaSePisheNick
08-29-2009, 03:49
Абсолютно безвредни са!!! - Това са мастни наслоявания - които просто не трябва да пипаш - аз ги имам откакто се помня ...
Просто не ги пипай - тези пъпчици се срещат при около 40 % от мъжете въобще... Така че споко - не се коси - не ходи на лекар - бий си чекий и тфа е.. :D

Е как ше пере чекий без да ги бара?

ПП:И аз имам такова, ама като тръгна да забелвам, във края на кожичката се виждат много такива на струпвания..Тва кво е?

JaCkSpAr0y
08-29-2009, 07:36
Здравейте. Досега съм нямал полов контакт, на 13 съм и имам малки бели пъпчици по пениса :| Не ме болят, не отделят секрет но като чили стават все повече малко по малко.

Какво е това, опасно ли е?

Страхувам се че може да ми стане голям комплекс :cry:

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!


Не се притеснявай ! ! ! Това е наследвствено от баща ти дядо ти това са мастни пъпчици и до 18тата ти година ще изчезнат и аз ги имам но викам до 18 да не правя секс щото ще ме е срам :wink:

harassman
11-07-2009, 20:12
Ако правилно съм разбрал, то ти имаш sebaceous prominance. Това са напълно безопасни мастни образувания, които не се предават по полов път. Появяват се в резултат на запушени пори, образуват се около филикула на космите. Имат ги всички, просто при някои те са по изразени. Мисля че немогат да се премахнат, но могат да се намалят-перфектна хигиена и някакъв интимен сапун за изсушаване на кожата. Не се притеснявай! :) :) :)

clever
11-07-2009, 20:36
ц.. 2006 ...
човекът се е оправил отдавна О.о
:lol: :lol: :lol: