PDA

View Full Version : Lubov,priqtelstvo ili... :(



S mnogo lubov!
03-08-2006, 17:09
Zdraveite!Az mnogo puti sam davala suveti v teenproblem tova e 4udesen forum i sega re6ih da spodelq i moq problem.Ne vi molq za suvet prosto iskam da spodelq nqkade.Imah nai-dobur priqtel mnogo si go obi4ah si4ko pravih za nego to vse o6te e taka a toi me haresva ne samo kato priqtelka no kato si hvanah gadje toi mi se razsudi i se skarahme ot togava izmina po4ti mesec i v4era ne izdurjah i za poreden put go pomolih da mi prosti i otnovo da sme takiva dobri priqteli no toi e mnogo tvurd!A s tova mom4e sam izjivqla prekrasni momenti,tolko mnogo sam go obi4ala i me e bilo strah da go zagubq 4e dori si zabranih da trugvam s nego za da posle ne se skarame :( no vremeto si minava i minava a toi vse o6te se pravi 4e ne me poznava dori mi kaza 4e ve4e ne iska da ima ni6to ob6to s men ;( tova e!Na 4itatelite jelaq mnogo lubov i mnogo priqteli! :smt006

ht_7j
03-08-2006, 17:17
Mislq, che tozi tvoi "mnogo dobyr" priqtel ne ti e nikakyv priqtel, a absoliuten egoist. Ako nasitina te obichashe, kakto kazva, shteshe da te ostavi da bydesh shtastliva, nezavisimo dali e nego ili s drug.

piFka_LP
03-08-2006, 17:39
Mislq, che tozi tvoi "mnogo dobyr" priqtel ne ti e nikakyv priqtel, a absoliuten egoist. Ako nasitina te obichashe, kakto kazva, shteshe da te ostavi da bydesh shtastliva, nezavisimo dali e nego ili s drug.
i az sum suglasna sus tebe be ostavi go 6tom se pravi 4e ne te poznava i ti napravi su6toto ne si zaslujava da se trovi6 zaradi takuf 4ovek!

DevilWish
03-08-2006, 18:04
Aa 6tom taka se ebava s tebe na4i ne ti e 4ak takava drujka

S mnogo lubov!
03-08-2006, 19:29
O boje a sega pla4a ;( toi kaza 4e e re6il i ve4e ne iska da sme nikakvi i me blokira v skype!Napravo umiram

M@Dn3Ss
03-08-2006, 19:32
Еми щом за такова нещо тоят "много добър приятел" те е зарязал значи не ти е нкива френд, а бати ташака. Поздрави за пича и майка му :wink: .

Glutton
03-08-2006, 19:51
Гледаи рекламата на Фанта ако още я вартят. Не съдете човека по някога е нужно просто да се отдалечиш от любимия човек за да оспееш да превъзмогнеш мъката по загубата или раздялата... И аз мога да бъда много твърд но вътрешно в мен аз горя...Няма да давам съвети ако можеш да си извлечеш някаква поука от тук ще се радвам че съм ти помогнал
Успех :oops:

DeSiTo0o
03-08-2006, 20:00
Emi...za6to ne opita6 otnovo da pogovorite?Obqsni mu tova koeto kaza i na nas-4e naistina mnogo durji6 na nego,4e iska6 da ste si priqteli...
Obqsni mu to4no kak se 4uvstva6!No ne po 4ata ili po telefona-a na jivo!
Dano spre da ti se surdi... :?
A ako ne iska da budete priqteli...nz :-k

03-08-2006, 20:13
Адски е трудно да има приятелство между двама души,когато единият от двамата изпитва някакви чувства,различни от приятелските.Човека не е виновен,че те обича и го боли,че си с друг.Това,че се отдръпва от теб е неговият начин да се защити - като не общува с теб.Друг е въпросът,че не е това начинът.Бягството не е изход.Да не говорим,че всъщност,като си влюбен въобще няма изход.Та по тази причина ми е доста трудно да ти дам някакъв съвет.Знам ли,опитай се да поговориш с него и да си изясните отношенията.Опитай се да го разбереш,но и да му обясниш,че е глупаво такива чудесни взаймоотношения,като вашите да приключат по този начин.Желая ти късмет. O:)

midnight...
03-08-2006, 21:05
Zdraveite!Az mnogo puti sam davala suveti v teenproblem tova e 4udesen forum i sega re6ih da spodelq i moq problem.Ne vi molq za suvet prosto iskam da spodelq nqkade.Imah nai-dobur priqtel mnogo si go obi4ah si4ko pravih za nego to vse o6te e taka a toi me haresva ne samo kato priqtelka no kato si hvanah gadje toi mi se razsudi i se skarahme ot togava izmina po4ti mesec i v4era ne izdurjah i za poreden put go pomolih da mi prosti i otnovo da sme takiva dobri priqteli no toi e mnogo tvurd!A s tova mom4e sam izjivqla prekrasni momenti,tolko mnogo sam go obi4ala i me e bilo strah da go zagubq 4e dori si zabranih da trugvam s nego za da posle ne se skarame :( no vremeto si minava i minava a toi vse o6te se pravi 4e ne me poznava dori mi kaza 4e ve4e ne iska da ima ni6to ob6to s men ;( tova e!Na 4itatelite jelaq mnogo lubov i mnogo priqteli! :smt006
ами мила явно е влюбен в теб и иска да те забрави, дай му малко време, за да не го измъчваш повече и повече