PDA

View Full Version : kola maska



maclinka^4ervena
03-08-2006, 20:02
zdraveite.ta taka da mineme na vaprosa kolko gore dolu pari struva da ti napravqt kola maska otdolu?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

KarameL`4e
03-08-2006, 20:37
opredeleno si struva:)nqkoi kazvat,4e mnogo boli,no ne mislq taka:) na drugiq den use6taneto e strahotno:)

midnight...
03-08-2006, 20:54
opredeleno si struva:)nqkoi kazvat,4e mnogo boli,no ne mislq taka:) na drugiq den use6taneto e strahotno:)
пита колко струва, а не дали си струва
:arrow: ми зависи на мен лично ми взимат 10 лева

pinK_Baby
03-08-2006, 22:04
opredeleno si struva:)nqkoi kazvat,4e mnogo boli,no ne mislq taka:) na drugiq den use6taneto e strahotno:)
пита колко струва, а не дали си струва
:arrow: ми зависи на мен лично ми взимат 10 лева

10!!!!Сериозно ли бе мацка...На мен ми взима 3...Даже утре съм на кола маска :oops: :-s

midnight...
03-08-2006, 22:33
opredeleno si struva:)nqkoi kazvat,4e mnogo boli,no ne mislq taka:) na drugiq den use6taneto e strahotno:)
пита колко струва, а не дали си струва
:arrow: ми зависи на мен лично ми взимат 10 лева

10!!!!Сериозно ли бе мацка...На мен ми взима 3...Даже утре съм на кола маска :oops: :-s
стига де, сериозно ли?! заболя ме сърцетоооооо :smt012 защо винаги съм мината :mrgreen:

maclinka^4ervena
03-09-2006, 00:11
mersi za otgovorite.6te utida utre dano ne upi6tq cqla sofiq :)

03-11-2006, 23:35
oh men me strah che mn she boli i za tva s brusnachkata..;(

pinK_Baby
03-14-2006, 19:24
oh men me strah che mn she boli i za tva s brusnachkata..;(

:) Сладурана...разбирам те ама ти препоръчвам все пак веднъж да пробваш...Няма да умреш , ако не ти хареса ок продължаваш си със самобръсначката , но може и да не е толкова страшно пък ;) според мен трябва да опиташ...Нищо не губиш и повярвай ще преживееш болката :) (поне се надявам де )Кожата след това е страхотно мекичка и гладка..Абсолютно си заслужава според мен

ProstoAz
03-14-2006, 20:27
Такава голяма разлика в цените значи, че май не си говорите за едно и също. :lol: "Дълбок триъгълник" (абсолютно ВСИЧКИ косми, влючително и тези по срамните устни) тук е 8лв, което значи, че навсякъде варира около толкова. Но за 3лв. не вярвам да става въпрос за това... :roll:

pinK_Baby
03-15-2006, 18:02
Неее за същото говорим :lol: Просто дали защото градът е по-малък , но тук ги махат всииички косми и тези по срамните устни за 5-6 лв. средно на другите места...Но аз ходя при една жена, която ги маха за 3 лв. абсолютно всички косми и за 2 лв ленти :shock: И аз не мога да повярвам , но е така и далаверата е супер :lol: Всичките ми приятелки , които си правят кола маска ходят при нея...Дали защото кола маската е кафява ,а не розовка и синя като при другите и затова е по-евтино..Не знам...Пробвала съм и от новата съвременна кола маска , която я правят в по-новите козметични студия , но кафявата ми харесва повече-не боли толкова и става по-бързо...Не знам дали разбирате за коя точно говоря...Я кажете при вас в София каква е кола маската? Само за сравнение на същото място за цели крака взима 8 лв. и ги маха идеално :wink: :lol: :shock:

TSecret
03-15-2006, 18:20
ooo az biah vednaj-umrqh ot bolka,ne mi mahnaha po4ti nikvi kosmi ina4e mi vzeha parite za cialastna kola maska na triagalnika i kato se pribrah biah na papki dori i krav mi te4e-ujasna gledka,sled tva do drugiq den me bole6e i sia pak iskam da hodq am se 4udq dali si zaslujava ..