PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Не мога да я забравя !



bel ami
03-08-2006, 22:17
Мислех си, че мога да си наложа нещо и си мислех, че съм успял, но просто съм се самозалъгвал. Имам нужда да "излея" това, което мисля, защото просто ще се побъркам..
С едно момичесе забихме на един купон, след това излязохме веднъж, беше ми хубаво, даже много, така поне и тя е казала на една своя приятелка...
Исках да има втора среща(май от първата мина вече месец), постоянно обаче ми бяха пускани оправдания от рода- наказана съм, болна съм, имам мн да уча... А аз хлътвах все повече и повече. На Св. Валентин отидох и й пуснах картичка в пощенската кутия, уж я харесала...обаче пак имала да учи, скапа ми се настроението за седмица напред, но не го показвах пред никой, само вътрешно се раздирах.
Минаха няколко дни, реших, че е време да си избия тая простотия от главата излизах с първо с една мацка, която преди харесвах мн, но вече за нея ми беше все тая, просто само едно ми беше в главата.
Пак пратих й съобщение, но нищо, все едно виках срещу вятъра...тогава вече реших, че ще си наложа да забравя каквото и да ми струва, ако трябва няма да оставам без занимание за минута, ще излизам постоянно, ще уча като побъркан, ще се скапя, но ще забравя.
Сякаш успях, но само сякаш, пак това ми е в главата, просто не мога да спря да мисля за това... май дори я обичам, но какъв е смисъла като няма кой да ми отговори...колко жестоко съм се самозалъгвал, мислех си, че съм я намразил, а аз съм я обикнал още повече.
Ако я видя с някой друг мисля, че няма да издържа и ще направя някоя глупост, просто няма да се сдържа. Не мога да мисля за нищо друго, а в събота имам супер важно състезание и ако се проваля на него, просто все едно целият ми живот се срива, както и нея я няма...

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

Frank_Lampard
03-08-2006, 23:52
Пич, само мога да ти кажа, че точно с това стоене и избягване от теб, тя те е забила непоправимо :) Според мен трябва да я видиш и да поговорите, постарай се...
ПС: Пише се Bellamy, ако става въпрос за Крейг Белъми :)

Барса
03-09-2006, 05:30
умнио челски, не всичко е футбол! тва бел ами идва от една френска книга, която явно ти не си прочел и се пише точно bel ami!!!

03-09-2006, 07:02
Имам чувството ,че ще стане много зле ако наистина е така просто тя те дразни и накрая ще ти доиде акъла в галвата ,но ще е тввърде късно ,

от там нататък ще ходиш по-всякакви други без да изпитваш никакви чувства.

П.П Супер е няма да съжеляваш.

mimi_gothica
03-09-2006, 07:31
Vinagi taka stava,nqkoi kato ne ti obra6ta vnimanie i zapo4va da te prevli4a vse pove4e i pove4e dokato nakraq ne poludee6.Prosto idi pri neq,kaji i go vsi4ko tva,i q popitai 6a ste zaedno ili ne.Kaji i vsi4ko.

M@Dn3Ss
03-09-2006, 07:37
Говори с нея и постави въпроса като да или не. Ако каже твърдо не, значи няма какво да си губиш времето, пък и ще ти бъде по-лесно да я забравиш :wink: .

rusalkata_
03-09-2006, 14:16
опитай се да не мислиш за нея,колкото и трудно да ти е!намери си някакви дуги занимания,излизай с други момичета,но в никакъв случай не се прави на шут заради нея!щом не изпитва нищо към теб-хубаво,тя не знае какво губи!не й се обаждай,ако я виждаш-не й казвай здрасти,нищо...прави се,че я няма...ако е достатъчно умна ще се досети защо я отбягваш... :roll:

DiabolicAngel
03-09-2006, 14:37
Седнете и се изяснете.Кажи и всичко което си написал тук и ако ти отвърне поне малко-имаш шанс,ако каже не-здраве да е.Ще я забравиш сигурна съм :!:

Fat_phil
03-09-2006, 14:49
ne e kato da kaajesh opitai se da ne mislish nqma takova neshto!!! 4ovek misli vuv vsqka 1 stotna i e neizbejno:) ta pi4 gledai sega nqma kvo da napravish!

kvoto i da pravish shte mislish za neq zashtoto ne samo ti mislish no i surceto tupti :wink: ta shte ti e kofti mn i nikoga moje da ne go prejiveesh no LIFE SUCKS kvo da ti kaja!

a naistina e predimstvo posle da ne mojesh da obi4ash dr no tova e i minus zashtoto naranqvash nqkoi koito strashno moje da te obi4a! taka e pri men pone!obi4am no nikoga nqma da e sushtoto!

pipi`e`golqma
03-09-2006, 16:26
Vinagi taka stava,nqkoi kato ne ti obra6ta vnimanie i zapo4va da te prevli4a vse pove4e i pove4e dokato nakraq ne poludee6.Prosto idi pri neq,kaji i go vsi4ko tva,i q popitai 6a ste zaedno ili ne.Kaji i vsi4ko.
Естествено! Поне ще знаеш какво да правиш по нататък O:)

dAnnyb0y
03-09-2006, 16:56
няма невъзможни неща, няма да се отказваш !