PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Да направя ли първата крачка ?



SummeRLove08
03-08-2006, 22:38
Харесвам момче,което преди няколко дена дойде в класа.:)Много е симпатичен и супер приятел!Почти всеки ден си приказваме,сприятеляваме все повече и повече.Той постоянно ме гледа,чака ме след часовете...ПОЧТИ сигурна съм,че изпитва нещо към мен!
Искам да ви попитам дали да изчакам той да си признае или аз да направя първата крачка?Сигурна съм че нама гадже.


§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

teenkopele
03-08-2006, 22:42
Щом няма, какво чакаш?!? :)
Покани го на кафе и виж как ще се развият нещата.
Не пречи ти да направиш първата крачка. :)
Успех. :wink:

Frank_Lampard
03-08-2006, 23:45
Имаш буркан с мед, гладна си, дали да изчакаш той сам да се отвори ? :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 07:48
Някой хора са доста стеснителни. Ако тръгнеш да чакаш можеш да си чакаш и докат тръгнете в един университет. Покани го да излезете и така ще го предразположиш :wink: .

mimi_gothica
03-09-2006, 07:51
Iz4akai toi da te zabie.

mnogomili4kata-sf
03-09-2006, 07:51
Давай смело напред...мина времето,когато момчетата трябва да направят първата крачка.Като те кефи нищо не ти пречи да действаш ;-)

IKisseDAGirL
03-09-2006, 08:08
Имаш буркан с мед, гладна си, дали да изчакаш той сам да се отвори ? :)
хаха мнението ти ме радва :smt016

според мене трябва да изчакаш седмица-две, но не повече
виж как ще се развият нещата
ако се случи и двамата да сте на някакво купонче, му подскажи чрез жестове, усмивки, намеци, че не ти е безразличен, и да се надяваме, че момчето ще действа :wink:
ако пък подобен шанс не ти се отдаде, направо отивай и му казвай сичко :)

sexy_macka
03-09-2006, 08:25
valantain_love Пуснато на: 09.03.2 Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Frank_Lampard написа:
Имаш буркан с мед, гладна си, дали да изчакаш той сам да се отвори ?

хаха мнението ти ме радва

според мене трябва да изчакаш седмица-две, но не повече
виж как ще се развият нещата
ако се случи и двамата да сте на някакво купонче, му подскажи чрез жестове, усмивки, намеци, че не ти е безразличен, и да се надяваме, че момчето ще действа
ако пък подобен шанс не ти се отдаде, направо отивай и му казвай сичко



da i as sm suglasna =D>

SweetBunny
03-09-2006, 09:35
Ne, nedei ti da pravi6 purvata kra4ka :-)
Ostavi go da te uhajva o6te (a tova si e nai-interesnata 4ast), druj se pridizvikatelno, gledai go, usmihvai mu se, dai mu da razbere, 4e i ti si pada6 po nego :smt007 pravi se LEKO na nedostupna, stanete priqteli, ako te pokani na kafe - otidi, NO GO OSTAVI TOI PRUV DA TI POKAJE 4UVSTVATA SI :smt004
Prosto taka e po-interesno (6tom misli6, 4e ti se kefi), a i ne riskuva6 :-)

white_chik
03-09-2006, 09:49
az bih go iz4akala ne pove4e ot edna sedmica toi da napravi ne6to ako dotogava o6te ne se e prstra6il pokani go ti na kefence ili ne6to takova

SEXtreme
03-09-2006, 10:06
Изчакай го да направи нещо, но не чакай много дълго ;) Ако се размотава поеми нещата в свои ръце :) Успех!

Frank_Lampard
03-09-2006, 10:28
Iz4akai toi da te zabie.
Хахахахах... уникално мнение :) Пълниш ме ;)
ПС. Ако искаш направо му дай чукчето да те забие, може и да те изчука :twisted:

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-09-2006, 10:43
Харесвам момче,което преди няколко дена дойде в класа.:)Много е симпатичен и супер приятел!Почти всеки ден си приказваме,сприятеляваме все повече и повече.Той постоянно ме гледа,чака ме след часовете...ПОЧТИ сигурна съм,че изпитва нещо към мен!
Искам да ви попитам дали да изчакам той да си признае или аз да направя първата крачка?Сигурна съм че нама гадже.


iz4akai toi da priznae 4e te haresva :)

midnight...
03-09-2006, 10:57
аз пък си мисля че като си харесаш нещо - взимаш си го, а не чакаш да ти го поднесат на златно подносче
действай и не се чуди :wink:
успех!

Barbaronka
03-09-2006, 10:59
Emi shtom se haresvate vse taq koi pruv shte zapochne..;)
Kogato te izchaka sled chasovete .. otidete nqkude i si pogovorete.. popitai go dali bi iskal da ima neshto poveche ot priqteli mejdu vas i gotovo !
Uspeh ! =P~

03-09-2006, 12:29
Не чакай защото друга ще те изпревари.

Едно кафе и се понабутай при него като е сам.

Dr. Kazimbutt
03-09-2006, 12:36
Имаш буркан с мед, гладна си, дали да изчакаш той сам да се отвори ? :)
Това ми хареса. Много добре казано! :wink:

pipi`e`golqma
03-09-2006, 16:47
Действай мацка :lol: Един живот живеем ... ако стане стане ако не ... има и други хич не се сдухвай,но предполагам ще се саберете :smt057

Iliqn4eto
03-09-2006, 16:54
Имаш буркан с мед, гладна си, дали да изчакаш той сам да се отвори ? :)
хаха мнението ти ме радва :smt016

според мене трябва да изчакаш седмица-две, но не повече
виж как ще се развият нещата
ако се случи и двамата да сте на някакво купонче, му подскажи чрез жестове, усмивки, намеци, че не ти е безразличен, и да се надяваме, че момчето ще действа :wink:
ако пък подобен шанс не ти се отдаде, направо отивай и му казвай сичко :)


напълно съм съгласна с ВАс;)

sexy_dizzy
03-11-2006, 16:34
Веднага да го грабваш докато друга не го е грабнала.Ако те е срам да му признаеш поне му прави намеци.Надявам се той да разбира от намечета.