PDA

View Full Version : Kakvo mislite za...



mimi_gothica
03-09-2006, 09:10
Kvo mislite za obecite na vejdata.Dali bi imalo ne6to koeto moje da te nakara da sajelqva6 sled vreme,4e si q slojil.Izob6to kvo mislite? :D

machoka
03-09-2006, 09:12
Мисля, че ще потърся телефона / e-mail-а на мадамата отдясно в подписа ти :D

Та.... докато я гледах, забравих какъв ти беше въпроса, съжалявам :P

machoka
03-09-2006, 09:14
... а да, за веждата... :D

Ами.. на някои им седи много много секси, на други не чак толкова. Тази интервенция не е за всяко лице, но бидейки на правилното - тя става част от непреодолимия чар на момичето :P

LyLa
03-09-2006, 09:22
tam e cool, oba4e sled vreme pisva ..kakto na ustnata ,na nosa...

SEXtreme
03-09-2006, 09:55
Ами, мене много ме кефи обеца на веждата, ама примерно само там или там и ушите....абе няма значение каде още, ама да не са само железа по лицето. Смостоятелно обецата на веждата е много готина според мене :)

miloto_girl_4e
03-09-2006, 10:11
ммммм ,много искам там обица :wink:
смятам пролетната ваканция да си направя :D

midnight...
03-09-2006, 10:13
е като си напеавиш там пиърс той си става част от теб защото го искаш
мен лично много ми харесва обичка на веждата

Master_88
03-09-2006, 10:56
не ме кефи особено

egrgergetge
03-09-2006, 11:37
ще си направя в близко бъдеще :)



ПС. а тук момчетата нещо много капризни:) специално тази от дясно :mrgreen: а тази от ляво нещо не може да задоволи вкуса ви напълно ли :mrgreen:

zlo
03-09-2006, 11:46
тая вдясно има по-сладко лице
и по-хубави цици
но пък ръцете и дупето на тая вляво
ми харесват повече :lol:

по темата:ако почнеш да съжаляваш,
какво ти пречи да я свалиш...
и пак ще кажа..за жалост мина времето
когато пиърсингът беше нещо, което те
правеше различен... :wink:

Boot
03-09-2006, 11:54
Само аз ли забелязвам, че повечето хора тук, които през ден казват в някоя тема, че скоро ще се дупнат някъде, си остават само с приказките?

... но всъщност май е по-добре, че е така..

egrgergetge
03-09-2006, 12:05
Само аз ли забелязвам, че повечето хора тук, които през ден казват в някоя тема, че скоро ще се дупнат някъде, си остават само с приказките?

... но всъщност май е по-добре, че е така..

е пък някои хора чакат да се отделят от дома,че аз какви планове имам и майка си ме е предупредила,че не иска да ме гледа всеки ден в такова състояние... :-# още съвсем малко остана така,че.... :twisted: най-после ще се махна от вкъщи и от консервативното ми градче!!! :smt011 :smt006

teenkopele
03-09-2006, 12:09
Кефя им се и си правя някакви планове да си слагам. :mrgreen:

i'm so excited!
03-09-2006, 12:37
Само аз ли забелязвам, че повечето хора тук, които през ден казват в някоя тема, че скоро ще се дупнат някъде, си остават само с приказките?

... но всъщност май е по-добре, че е така..

... мне, не го забелязваш само ти :mrgreen:
и накрая като ги попиташ що тъй почват да се оправдават с родители.... :mrgreen:
благодарим ви, Родители !! :mrgreen:

Momchence
03-09-2006, 12:57
Ам мисля че всяка една обица някъде по тялото си струва..в смисал мен ме кефи..дори да не ти хареса винаги можеш да я махнеш и малко или напълно зараства...както и да е не се забелязва.
Другото което мисля е че ако си сложа шизофреничната ми майка ше ми изкара лимфните възли през гъза или ще получи някъф пристъп.
И знам че ако си сложа кухите "либерални" холандци няма да ме земат на работа и се прецаквам по тоя начин.

Sinister_Doll
03-09-2006, 14:54
Mayka mi 6te me hvane za uhoto i 6te me zavede da mi mahnat obicata. Kudeto i da e tq...
Sled tova 6te me nakaje, 6te me izgoni- 6te me prati pri baba mi. Kato se vurna 6te mi spre parite, 6te mi spre neta, nqma da mi govori, dokato stana na 30...
Tova e pri4inata da imam samo 4 normalni i edna na hru6tqla...
I razbira se fakta, 4e tqloto se bori mn zdravo s/u vseki metalen predmet po nego.

Boot
03-09-2006, 17:02
Баси, само моите родители ли са на мнение, че тялото си е мое и мога да си правя с него каквото ми дойде на ум (в рамките на разумното) ?! Аз майка ми я хванах на една лекция по пиърсинги възможните рискове, обясних й, че ако някой от пиърсите ми започне да се ебава, веднага ще го махна и тя вече не простестира. Даже вчера ми каза, че са ми яки пиърсите :)

egrgergetge
03-09-2006, 17:17
Баси, само моите родители ли са на мнение, че тялото си е мое и мога да си правя с него каквото ми дойде на ум (в рамките на разумното) ?! Аз майка ми я хванах на една лекция по пиърсинги възможните рискове, обясних й, че ако някой от пиърсите ми започне да се ебава, веднага ще го махна и тя вече не простестира. Даже вчера ми каза, че са ми яки пиърсите :)

Ха и това е идея...да и стоваря цялата възможна информация пред нея като само знае да ми говори за рискове :mrgreen: ама и не е толкова нужно де...след 3-4 месеца заживявам самостоятелно....все пак за пиърс е по-навита отколкото за татуси....все едно..ще я вкарам в строя :D

PRECIOUS^f
03-12-2006, 20:11
:smt007 Super 6te bade,ako si sloji 4ovek,no ne na vseki my otiva.Znam,oba4e hora,na koito im otiva i sa palnite sladyri :smt007 :smt007 :smt007 :!:

smile_f
03-13-2006, 20:34
qko e ;)))

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-13-2006, 21:06
Kvo mislite za obecite na vejdata.Dali bi imalo ne6to koeto moje da te nakara da sajelqva6 sled vreme,4e si q slojil.Izob6to kvo mislite? :D

men me kefi. ma zavisi kfa obica de . a to nqma za kfo da sajelqvash nali moje da q mahnesh . loshoto e otna4alo dokato zazdravee tam

flasher
03-13-2006, 21:54
... а да, за веждата... :D

Ами.. на някои им седи много много секси, на други не чак толкова. Тази интервенция не е за всяко лице, но бидейки на правилното - тя става част от непреодолимия чар на момичето :Pstiga se zahlasva =P~