PDA

View Full Version : Na raba na nai-stra6nata si depresiq sam !



offfff
03-09-2006, 11:29
TOlkova mi e kofti,ne mi se jivee ! Maika mi zamina za 4ujbina i ostanah sama s ba6ta si,koito e istinsko 4udovi6te-v4era za malko ne me prebi! Darji se otvratitelno i znam,4e samo 4aka momenta,v koito maika mi q nqma,za da me napadne..zaradi tva se sduhah brutalno,adski sam tajna,ne moga da si otvorq ustata da kaja ne6to,boli me,iskam da umra! Toi e 4udovi6te,ne moga da povqrvam,4e mi e ba6ta,ne moga da povqrvam,4e imam ne6to ob6to s toq zvqr! Sram me e ot fakta! Iskam da se gatna,ne moga pove4e..a i ostanah bez priqteli to4no 6toto naposledak sam se takava sduhana i se darja tapo i..nikoi ne me razbira i nqma kam kogo da se obarna! Nqmam na kogo da spodelq..offffff,mre mi se naistina! No znam,4e tova ne e re6enie-kak da se spravq s problema ? :*(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 1 от правилника!
Благодаря!

03-09-2006, 12:25
АХАХХАХ ае стига бе неможе да е толкова зле.
Спокойно всичко минава с времето.
Постой си 2-3 дни в къщи гледай телевизия и не прави проблеми на баща ти.

03-09-2006, 17:56
Проблемът е голям, не си единственият човек с такъв... За жалост, гледането на телевизия, и стоенето надалеч от кавги не решава проблема в дългосрочен аспект. Казуса е наистина сериозен и доста сложен и, според мен, не може да бъде решен във тийнфорум. Има толкова много фактори и детайли и не смятам, че тук му някой може да намери решение на въпроса ти. Единственото, което бихме могли да направим е да те утешим. Недей да се отчайваш от живота! НИКОГА! Бори се, напук на целия свят с проблеми, си постави някаква цел и я гони. Нещо хубаво и по-възвишено от това да отмъстиш на някого. Нещо свързано с интересите ти. Би могла да обсъдиш проблема сериозно с майка ти, или с някои други близки роднини. Успех и горе главата !

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-09-2006, 18:04
TOlkova mi e kofti,ne mi se jivee ! Maika mi zamina za 4ujbina i ostanah sama s ba6ta si,koito e istinsko 4udovi6te-v4era za malko ne me prebi! Darji se otvratitelno i znam,4e samo 4aka momenta,v koito maika mi q nqma,za da me napadne..zaradi tva se sduhah brutalno,adski sam tajna,ne moga da si otvorq ustata da kaja ne6to,boli me,iskam da umra! Toi e 4udovi6te,ne moga da povqrvam,4e mi e ba6ta,ne moga da povqrvam,4e imam ne6to ob6to s toq zvqr! Sram me e ot fakta! Iskam da se gatna,ne moga pove4e..a i ostanah bez priqteli to4no 6toto naposledak sam se takava sduhana i se darja tapo i..nikoi ne me razbira i nqma kam kogo da se obarna! Nqmam na kogo da spodelq..offffff,mre mi se naistina! No znam,4e tova ne e re6enie-kak da se spravq s problema ? :*(

ma bashta ti seriozno li te tormozi ili prosto e po-strog . obadi se na maikati i pogovorete . spodeli s bashta ti kak se 4uvstvash . smisal 4e ne ti e priqtno kato se darji taka . probvai da namerish obsht ezik s nego i ne kazvai " ne e vyzmojno " shot si4ko e vyzmojno stiga da polojish usiliq

freaky
03-09-2006, 20:16
Takiva s noj da gi zakolqsh!V izobilie sa mila.Ako iskash mojesh da probvash i krainata mqrka da pogovorish s nego da go pitash za6to e takuv dali se osuznava..ZA6toto i az sum imala problemi s moiat i to golemi no toi ne se osuznava kfo pravi.Do tolkova se qdosva che ne znae kade se namira i izrazhodva sekfa energia za da te sgromolqsa..Ama otkak my obesnih che e govedo se promeni.Moje bi i tvoia e takuv.Inache vajnoto e da ne obru6ta6 vnimanie i prosto da izlizash kolkoto se moje po chesto da se razseivash da ne my protivorechish i t.n i prosto she vidish che nema da ima zakvo da se zahvane!I nai veche spoko.SHe doide i tvoito vreme kogato she go tormozish.Jivota e nepredskazyem.Spokoino!!!!!!!

midnight...
03-09-2006, 20:57
милата ти :cry:
ами какво да ти кажа защо не споделиш с майка си?
щом е такъв звяр баща ти по-добре се пази от него
ах каква непоносимост имам към такива родители....незнам какво д ати кажа само се дръж и не позволявай да смачкаш и малкото което ти е останало

MyNumberOne
03-09-2006, 21:39
Има начин но на тебе няма да ти хареса. Обаждаш се на закрила на детото. Пуска се разследване, тебе те прибират в интернат, и ако майка ти не си дойде оставаш на соц. грижи докато станеш пълнолетна или докато те приеме друго семейство, което на тази възраст е почти невъзможно. Става на въпрос ако бащати те малтритира сексуално или те бие жестоко, но за психологични щети не мися че трябва да се предприемат сериозни мерки...
п.с. Ако си Вилиана стига си писала тъпи теми.

teenkopele
03-09-2006, 21:59
Не се пречкай много пред баща ти и да се надяваме, че няма да ти вика толкова.
Ако можеш излизай по-често с приятели, правете каквото ви скимне. Въобще се разсеяй и се постарай да не мислиш за положението, в които си, поне за малко...иначе само ще се самоизмъчваш. :)
Успех. :wink:

SeXyTo_f
03-10-2006, 11:36
TOlkova mi e kofti,ne mi se jivee ! Maika mi zamina za 4ujbina i ostanah sama s ba6ta si,koito e istinsko 4udovi6te-v4era za malko ne me prebi! Darji se otvratitelno i znam,4e samo 4aka momenta,v koito maika mi q nqma,za da me napadne..zaradi tva se sduhah brutalno,adski sam tajna,ne moga da si otvorq ustata da kaja ne6to,boli me,iskam da umra! Toi e 4udovi6te,ne moga da povqrvam,4e mi e ba6ta,ne moga da povqrvam,4e imam ne6to ob6to s toq zvqr! Sram me e ot fakta! Iskam da se gatna,ne moga pove4e..a i ostanah bez priqteli to4no 6toto naposledak sam se takava sduhana i se darja tapo i..nikoi ne me razbira i nqma kam kogo da se obarna! Nqmam na kogo da spodelq..offffff,mre mi se naistina! No znam,4e tova ne e re6enie-kak da se spravq s problema ? :*(

ma bashta ti seriozno li te tormozi ili prosto e po-strog . obadi se na maikati i pogovorete . spodeli s bashta ti kak se 4uvstvash . smisal 4e ne ti e priqtno kato se darji taka . probvai da namerish obsht ezik s nego i ne kazvai " ne e vyzmojno " shot si4ko e vyzmojno stiga da polojish usiliq
napulno sum suglasna...i naistina zvunni na maika ti :)

bonitka
03-10-2006, 18:14
otgovora e:nomer 166

flasher
03-11-2006, 11:39
mhm tria se pogovori s maikati...a tva che si se zatvorila v kyshti e nai loshoto,no ti niamash izbor v sluchaia...pogovori s maikati,sled tva sednete na edna masa s drugia roditel i mu obiasni che nachina da se razbirate ne e nasilieto...dano da se okaje po malko chovek

shizzle
03-11-2006, 18:03
Някак си, майката не ми изглежда достатъчно компетентно лице. Често се случва тя да заема страната на бащата, особено при подобни случаи. Това само ще задълбочи кризата.

Във всяко училище има психолог, предлагам това да е първата ти стъпка. В моето училище психоложката помогна на много деца, които имаха различни проблеми, включително и твоя. Само да не се окаже, като на късмет, да е някаква тъпа лелка, дето хич не я е грижа.. Но поне на 100% няма да стане по-зле.

favor_91
03-11-2006, 23:52
ne mu se mqrkai pred o4ite i se opitai da se razvedri6,naprimer izlizai s priqteli,gledai TV awe pravi kakvoto si iska6 samo ne go drazni :) puk dano stane....

aLakaZam
03-12-2006, 00:35
Издебни момент и си му кажи, че не издържаш повече и не ти е приятно. Може да се държи лошо с теб, но ти си му дете, той те обича за Бога. Просто поговори с него. Ако въпроса опира до сексуално малтретиране и насилие звънкай на куките и това е.

addictedtou
03-15-2006, 09:38
Milichka.. moqta nai-dobra priqtelka imashe podoben problem.. v smi che bashta i tormozeshe mnogo maika i ..a kogato tq zamina izvyn bg toi zapochna i neq da tormozi.. toi imashe problem s alkohola.. mnogo pieshe..mila znam che tova e golqm problem,no opitai se da ne mislish za nego.. moqta priqtelka pochti vseki q bieshe... no tq ne se depresirashe.. zashtoto spodelqshe vsichko i malko ili mnogo i ulekvashe.. nameri nqkogo s kogoto da spodelqsh.. samuobiistvototo ne e reshenie povqrvai mi..
vsichko svyrshva,.. i tvoq ad shte svyrshi.. a za tvoq bashta moga samo da kaja che e chudovishte i che po toq nachin izbiva nqkakav kompleks.. no zashto na teb ne moga da ti kaja ... tova e slaboharakteren,koito go e strah da se opylchi na vryga i tretira po slabi ot nego...
Kato go vidish che trygva da ti posqga prosto mu izbqgai i izlez.. za da se razminesh.. qvno teb te e strah ot fiz bolka..