PDA

View Full Version : Moderated: Имам обрив по пениса. Не съм правил секс



анонимен01
03-09-2006, 13:13
Значи имам обрив по пениса.. да знам видях някои стари теми и там имаше подобен проблем само че с тази разлика - аз имам обрив и на главичката. На 16 съм, не съм правил секс тъй че не е от това.. не ме боли или нещо такова но не знам какво да правя. Срам ме е да говоря с родителите си за това.. Не съм сигурен точно от кога е обрива но не е повече от година. Изключително съм притеснен какво да направя?! Сериозно ли е??

Moderated by ^npocTo^a3^f^
Точка 7 от правилника!
Благодаря!

03-09-2006, 13:34
И аз имах подобен проблем и отидох на лекар, даде ми да се мажа с нещо там.Имах гъбички.Едва ли при теб е нещо серизно

DrSmurph
03-09-2006, 14:46
И как изглежда обрива?

03-09-2006, 15:28
Ами малки пъпки. От долната част на пениса са по нарядко но към главичката стават от едната страна по нагъсто. Забравих да спомена преди това че има малък обрив и от вътрешната страна на кожата към главичката но пъпките са много по малки.

DrSmurph
03-09-2006, 15:51
a kakuv cviat sa i zashto vse triabva da vi vadia dumite s chengel kato vi e iasno che e trudno prez internet da se vidim??????????

__
03-09-2006, 16:13
Хех, ами не знам предполагам защото ми е странно да говоря за това. А иначе са нормални, с цвета на кожата, освен тези по главичката и от другата страна на кожата пак там, които особено от другата страна на кожата са донякъде бели или поне по-светли. Не знам дали е гной, пробвал съм се да изтискам някоя но почти нищо не става.

DrSmurph
03-09-2006, 17:32
:lol: :lol: :lol:
и от колко време си обърнал внимание, че имаш така нареченият от теб "ОБРИВ"?

03-09-2006, 18:13
Какво смешно съм казал?! :|

DrSmurph
03-09-2006, 18:53
смешна е в твоя случай думата ОБРИВ. Смешно е това, че не четеш постове с подобен на твоя проблем. Смешно е, че не можеш да опишеш проблема ясно. Смешно е, че чак сега си се сетил да попиташ какво ти има след като една година си гледал тази пишка с този "ОБРИВ".
АМи ако действително това не беше нормално, а беше заболяване?

soldier_lady
03-15-2006, 12:05
абе вие грижите ли се за здравето си изобщо?имаш обрив от година и не си отишъл на лекар?добре-срам те е явно-ама от това ти зависи здравето бе момче-все пак си на 16-не си малък-отивай на лекар и разбери какъв точно е проблема...какво чакаш да ти стигне до колената ли?