PDA

View Full Version : Moderated by W.I.M.: Какво да направя за да излезем пак ?!



stel4eto__
03-09-2006, 13:30
Predi okolo 2 sedmici bqh izlqzla s edna priqtelka na kafe i togava edin nein poznat 4aka6e nqkoi pred kafeto i tq mu klikna nqkolko pati i sled tva me pomoli i az da mu klikna i se saglasih oba4e toq poznat se okaza posle 4e ni e vidql i poneje taq moita fr e v edno daskalo s mom4eto i sa se sre6tnali po koridorite na drugiq den i toi i kazal 4e iska da ni zapoznae i sled okolo sedmica izlqzohme na kafe,kato prez tazi sedmica az i toi si klikvahme i toi mi zvanna vednaj ama az ne mu vdignah 6toto togava bqh legnala da spa i dokato se sabudih i...be6e kasno ve4e :? kato izlqzohme na kafe ob6tata ni poznata be6e s nas :roll: i te si govoreha postoqnno i az nema6e prosto kakvo da kaja(e ne ba6 6toto po edno vreme po4nah i az da se vklu4vam v razgovorite)6toto te obsajdaha daskaloto i t.n. a az ne u4a tam i ne moga da kaja ni6to...Poneje mom4eto si ima6e rabota i az se pribirah samo s frendkata i tq mi kaza 4e toi q e pomolil predi sre6tata da me pita dali mi e simpati4en pone.Predi nqkolko dni te pak sa si govorili za men i toi e kazal 4e sam qko momi4e,ama nema da mu varja mai,6toto toi imal 4uvstvoto 4e sam go otblaskvala :shock: 6toto ne mu bqh klikvala 2-3 dni a toi postoqnno mi klikva6e a pa i tva sas sre6tata deto mal4ah dosta vreme...i taka
Ta vaprosa mi e osven teq tapi klikvaniq kvo da napraa drugo 4e da izlezem 6toto me e strah 4e kakto e tragnalo ako go 4akam o6te mnogo i nema da se povtori da izlezem,a ne iskam da go izpuskam :)

§§ Модерирано от I don't know who I am §§
§§ точка(и) 7 ! §§

teenkopele
03-09-2006, 13:36
Еми напиши му някой друг смс. Няма да е зле. :wink:
Нищо не ти пречи да му вземеш домашния- ако не искаш да се набутваш много, да му звънкаш, да си лафите...

Покани го на кафе, докато си лафите и готово. :)
Успех. :wink:

pussycat
03-09-2006, 14:26
=P~ Ami naistina e po dobre da mu pi6e6 edin sms da se vidite samo dvamata i da si pogovorite, bez tvoqta priqtelka da vi se barka. Taka mai e nai - dobre a pak nali ne iska6 da go izpuska6 taka 4e deistvai dokato ne e kasno!! \:D/ =P~

rusalkata_
03-09-2006, 14:27
аз съм на едно мнение с пчеличката!прати му смс да излезете или му звънни...на бас,че ще бъде много приятно изненадан! :-D

pipi`e`golqma
03-09-2006, 16:32
Първо няма да му вържеш... после не искаш да го испускаш... :-k :roll:
Ако искаш да си с него пиши му смс както ти казаха преди мен другите или му се обади излезте и... те ще се наредят нещатата. Ама реши пътво дали искаш да си с него или не O:)

stel4eto__
03-09-2006, 19:08
dnes mu pratih sms oba4e o6te ne mi e otgovoril...i ve4e prosto sam re6ila,4e ako ne mi prati sms prosto spiram sqkvi drugi iniciativi i t.n.,ako toi iska da izlezem i sam moje da me nameri.Vse pak blagodarq na vsi4ki koito mi otgovoriha. :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 19:39
dnes mu pratih sms oba4e o6te ne mi e otgovoril...i ve4e prosto sam re6ila,4e ako ne mi prati sms prosto spiram sqkvi drugi iniciativi i t.n.,ako toi iska da izlezem i sam moje da me nameri.Vse pak blagodarq na vsi4ki koito mi otgovoriha. :)

Ще ти прати sms, спокойно :wink: . Сигурно в момента държи телефона и вече 10-ина пъти е трил, а сега се чуди какво да напише :wink: .

stel4eto__
03-09-2006, 19:54
dnes mu pratih sms oba4e o6te ne mi e otgovoril...i ve4e prosto sam re6ila,4e ako ne mi prati sms prosto spiram sqkvi drugi iniciativi i t.n.,ako toi iska da izlezem i sam moje da me nameri.Vse pak blagodarq na vsi4ki koito mi otgovoriha. :)

Ще ти прати sms, спокойно :wink: . Сигурно в момента държи телефона и вече 1-ина пъти е трил, а сега се чуди какво да напише :wink: .
dano da e vqrno [-o< ama i da ne e 6te go prejiveq :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 19:57
dnes mu pratih sms oba4e o6te ne mi e otgovoril...i ve4e prosto sam re6ila,4e ako ne mi prati sms prosto spiram sqkvi drugi iniciativi i t.n.,ako toi iska da izlezem i sam moje da me nameri.Vse pak blagodarq na vsi4ki koito mi otgovoriha. :)

Ще ти прати sms, спокойно :wink: . Сигурно в момента държи телефона и вече 1-ина пъти е трил, а сега се чуди какво да напише :wink: .
dano da e vqrno [-o< ama i da ne e 6te go prejiveq :)

Ние момчетата сме така. Някои са доста срамежливи. Чуди се дали да не избързва и кво ще си помислиш ако напише тва, или кво ще си помислиш ако напише онова. Все някога обаче ще го измисли. А ако имаш много лош късмет, може да е на прима, а тя да се е изпразнила :lol: .

stel4eto__
03-09-2006, 20:03
hah tva s lo6iq kamset ne mi haresva mnogo :) ama nqma zna4enie aide az 6e si lqgam 4e utre trqa se stava :? :)

soundreamer_f
03-09-2006, 20:10
Трбва да накараш тази ваша обща приятелка да ви уреди още една среща,но да сте само двамата и да се разберете за какво атава въпрос,а не само да се чудите какво става.

stel4eto__
03-09-2006, 20:17
Трбва да накараш тази ваша обща приятелка да ви уреди още една среща,но да сте само двамата и да се разберете за какво атава въпрос,а не само да се чудите какво става.tova sam i go kazala o6te ot predi nqkolko dni,ama do sega mai ne sa se vijdali,ne znam 6e vidim.TO se nqkoga 6e se razbere dail 6e stane ne6to ili ne,a kakvoto zavisi ot men misla 4e ve4e go napravih.

dEnIsTy
03-11-2006, 12:23
stel4eto__
za6to ne mu se obadi6 ..predpolagam 4e 6te ti vdigne:)ili vzemi doma6niq mu telefon ot averkata ti:)..makar 4e az ne bih mu se obadila v tqh:) :lol: