PDA

View Full Version : gadje TREVOMAN!!!



mishi
03-09-2006, 16:33
zna4i gadjeto mi e trevoman ot 4 godini kazva mi 4e moje da prestane da pu6i kogato si poiska tova naistina li e taka?! i iskam da vi popitam dobra ideq li e da mu kaja nqkolko meseca da ne pu6i?!mislq 4e po tozi na4in 6te mi pokaje dali za4ita moeto mnenie 4e sam proti :smt011 :smt013 v TREVATA !!!

tra^la^la
03-09-2006, 16:59
Бе принципно според мене е верно,че може да спре...Ама ако го помолиш трябва да си сигурна,че наистина държи много на тебе...щот мене ако ме накара някоя заради нея доста ще си помисля каква ми е и дали си струва...защото принципно мога,ако се наложи спирам...знам,че мога...ама за някоя глупост да ме юркат ей така щот била против оная ми работа доста бързо ще преценим за какво иде реч... :mrgreen:

03-09-2006, 19:36
добра идея е да отидете заедно някъде сред природата и да си засеете някоя плантацийка.. пук той да спре да си купува докато не стане готова тревата :mrgreen:
ако пък ве4е си има плантацийка къв е проблема??

GoHardeR
03-10-2006, 09:26
ama te mite gajdeta si4kite sa pushili koz /taia duma trevoman e izklu4itelno glupava/...ama vinagi mi e bilo iako i v kraina smetka nima nishto po-iako ot tova da se napushish s lubimia 4ovek...

'wan`a`doo'
03-10-2006, 13:27
/...ama vinagi mi e bilo iako i v kraina smetka nima nishto po-iako ot tova da se napushish s lubimia 4ovek...
Taka si e...А иначе мое дас пре,ако поиска,ама той няма да поиска. Не смятам,че ако го помолиш ще спре...ако мислиш,че не имал и по-важни офрти да спре от теб за около 4години... Не че нещо лошо казвам,ама със сигурност си е така. А и мене лично един човек,дет знам,че държеше на мен ми беше казал,че със или без мен той шси продължи...е не за трева де,а и аз не съм му казвала даже да спира хаах. Да де разбра какво имах предвид надявам се.

teenkopele
03-12-2006, 11:37
Че може да се спре-вярно е. Върпос на воля и самоконтрол е. :wink:

TiA_MaRiA
03-13-2006, 00:27
Moje bi moje i da moje da spre :? No puk ako go pritisne6 da q spira, a toi nemoje - 6te go pravi vaz gurba ti. I vse pak ne vijdam kuv e problema - gadjeto mi pu6i treva :!: :?: 6to nikoi do sega ne se oplaka 4e gadjeto mu pie po 1-2 vodki prez ve4er?

03-13-2006, 10:32
nai qkoto neshto pyk e tova priqtelkata ti da pushi i ti da pushish i nai qkoto e da otidete nqkade sami da se napushite super qko i si4ko se otfarq i sfetyt i fantaziite vi i stava super qko! a za spiraneto moJi da q spre mnoy qSno vyrpos na volq

flasher
03-13-2006, 21:45
s malko poveche volia i samokontrol moje da ia otkaje...