PDA

View Full Version : Местим се...пак :(



SEXtreme
03-09-2006, 15:50
Оффф писна ми! За втори път се местим! Първия път не ми пукаше много щото не ме кефеше стария ап ама сега си ми харесва и ми е гадно :( Вие местилили сте се?? Как го приехте? Липсваше ли ви дълго старото крибче :)

midnight...
03-09-2006, 15:53
ами аз веднъж съм се местила и честно казано много се радвах!въпреки че 1 месец след това стаята мии все още си беше в пълен хаос пак се радвах
приеми го от дората страна каквато и да е тя за теб

Master_88
03-09-2006, 16:34
Не съм се местил и не бих искал да се местя.

white_chik
03-09-2006, 17:27
nikoga ne sum se mestila,a i ne iskam.Ako na6te nekoi den re6at da se mestim i az o6te jiveq s tqh 6e mi e adski kofti.Ne tolko za samiq apartament ami zaradi kv horata

SEXtreme
03-09-2006, 17:57
Оф на мене не ми е за хората - аз пак ще си ги виждам, ама просто не ми се мести, а и там ще правим некви рмонти и аз понеже имах ного претенции за мойта стая са ме насадиха сама да си я правя :(

emotions
03-09-2006, 20:57
аз съм се местила много пъти и е ужасно..ама колкото и да не ти се вярва след време ще го преживееш :smt013 :smt013

KRaLiCa_na_OrGaZmA
03-09-2006, 21:18
Оффф писна ми! За втори път се местим! Първия път не ми пукаше много щото не ме кефеше стария ап ама сега си ми харесва и ми е гадно :( Вие местилили сте се?? Как го приехте? Липсваше ли ви дълго старото крибче :)

mestili sme se samo 1 pyt i oshte si mi lipsva vapreki 4e minaha tri godini :(

IKisseDAGirL
03-10-2006, 09:51
мм аз съм се местила 1 път
отначало ми беше супер гадну щото си бях свикнала със старото апартаментче :roll:
в новия апартамент ми беше едно такова неприятно.. студено и непознато :?
после свикнах де:)
сега си ми е екстра тука :wink: :wink:

AbsentMinded
03-10-2006, 09:54
аз пък никога не съм се местила... а и не искам 0.о

Jamalska
03-10-2006, 10:10
като бях много малка съм сменила доста жилища...и градчета...не помня дали е било гадно щото тогава нямах приятели тук-таме...Ама от 10 години си живея тука и си ми е есктра

SeXyTo_f
03-10-2006, 11:39
ne e mnogo priatno da se mesti6, az ne sum se mestila, ama vednuj 6tqh da se mestq ama izpadnah v isteriq pred na6te i te si promeniha re6enieto, za6toto tuk sa vsi4kite mi frendove, i tuk sum izrasnala...i predpo4itam tuk da si ostana....ne mi se iska da gi zareja, s novi frendove ne mi e problem, az burzo se spreadilqvam s novi hora..ama e kofti...

ProstoAz
03-10-2006, 22:44
Местила съм се веднъж, като бях на около 5-6год. И от 10-11год. си живея вече на едно и също място, а и не мисля да се местя (и наще са на същото мнение). Помня, че не го приех много добре, защото трябваше да сменям и детската градина за 1 година...а пък като бях малка това ми беше голям проблем, в смисъл сприятеляването и въобще попадането в нова обстановка. Та аз до към 11год. не излизах никъде, освен на училище. Не познавах никой от квартала. :?

teenkopele
03-11-2006, 10:40
Местил съм се 1-2пъти, но ми беше кеф. :mrgreen:

Death^Forever
03-11-2006, 10:46
Местила съм се около десет пъти и нито веднъж не се радвах...Не, че имах някакви ценни приятели или много харесвах самото място, но човек се приспособява с времето и после трудно отвиква, аз не виждам нещо хубаво в това...

flasher
03-11-2006, 11:43
az dva pyti se mestih....pyrvia pyt i az kato teb mi beshe iako poneje staria apartament ne mi haresvashe osobeno...2ria pyt kato se izmestih biah na syvsem drugo miasto kadeto poznavah samo 1 chovek...i togava niakaksi se biah zatvoril u nas shtot niashe s koi da izlezna...no pochnah da dvija s tozi chovek...toi me zapozna s horata v mahalata i me prieha v novata kompania...ne kazvam che veche ne mi lipsva starata ....no veche si sviknah s novata i moga da kaja che daji mi e po-priatna ot starata...pyrvite 2 meseca sa nai trudnite posle se svikva....namerish li kompania veche si e drugo :D

emotions
03-11-2006, 12:38
Местила съм се около десет пъти и нито веднъж не се радвах...Не, че имах някакви ценни приятели или много харесвах самото място, но човек се приспособява с времето и после трудно отвиква, аз не виждам нещо хубаво в това...
ти си рекордьор/ка ве... :wink:

miloto_girl_4e
03-11-2006, 13:01
не,не съм се местила ,нямам и желание...
1. харесвам си апартаментчето :wink:
2. аз съм човек,който много лесно привиква с нещо и после.. ми е адски трудно да се разделя с него.. всичко при мен е до навик... :?