PDA

View Full Version : Grozna sum i go znam :(Golqma depresiq



syn
03-09-2006, 17:08
Не знам от къде да запо4на :( Проблема е там че сум грозна.Твърде прямо го казах но няма какво да се прави.Това е истината и колкото и да ми е неприятно го признавам.Живота ми стана ад-майка ми постоянно ми казва 4е съм много грозна и тъпа и това смазва само4увствието ми.Някопга имах няккакво малко и скромно само4увствие но с времето из4езна.Постоянно когато си ходя по улицата някакви гррупи4ки от мом4ета или мом4ета запо4ват да ме обиждат 4е съм грозна.Юни месец ставам на 18 и дори не съм имала гадже и не съм се целувала.Омръзна ми да пла4а всеки ден и нямам никакви приятели.Само не ми казвайте да се запозная със някой защото просто няма с кой и от къде.Грозна съм наистна :cry: :cry: Заклевам се темата е истинска и сериозна изпаднала съм в огромна депресия.Не разбирам защо трябва всеки втори на улицата да ме обижда и да ми казва 4е съм много грозна.Копнея някой да ме прегърне да ми каже 4е ме харесва и изобщо-ме4тая да имам най после гадже.Не излизайте с клишираната реплика 4е за всеки влак си има пътници защото явно за мен няма.сама съм и никой не ме харесва и ако не друго то поне да не ми се подиграваха по улицитре безпри4уинно!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!не казвайте и 4е няма грозни хора защото аз шибано доказателсвто за това.Мразя се!!!!!!! :evil: :(


Благодаря ако някой е из4ел това и е решил да ми отговори

Sinister_Doll
03-09-2006, 17:20
Gleday sega, az predi izvestno vreme ne se haresvah. Ama izob6to... Sledovatelno i drugite ne me haresvaha.
Sled tova razbrah, 4e nay- vajnoto e da se 4uvstvam dobre sus sebe si. Mn malko mu trqbva na 4ovek. Samo misulta, 4e pravi6 ne6to za sebe si te kara da se 4uvstva6 po- dobre. Nezavisimo kvo 6te e to. Dali 6te si popipne6 ne6to po kosata i grima, 6te si naprai6 nqkuv mn gotEnski manikur ili 6te si kupi6 nqvo qko parcal4e or smt...

freaky
03-09-2006, 17:25
Ami milichka shte se postaraia da ti pomogna kolkoto se moje poveche.Jivota e borba i nie sme voinicite na koito se pada da se gurchat na boinoto pole...Sqkfi gadosti shte se slychvat..Ot lo6i do po lo6i...I tova koeto ti prejivqvash go prejivqvat symati hora...POznavam mn momi4eta koito ne se radvat na krasota nito puk dori na char no te sa nai gotinite su6testva koito moje da ima v toia pust grad i s ruka na surceto ti kazvam che na tqh ne im pyka che ne izglejdat po nachina po koito biha iskali.Namirat 6tastieto drygade.Nameri go i ti.Znam che ti e tejko znam che horata sa izrydi.Ne znam kakva e taia maika che da govori taka na deteto si ama qvno ne e nikva maika!!!!!!!!! :evil: Shte ti kaja da ne obru6ta6 vnimanie na tupite hora...6te im se vurne dvoino.Povqrvai mi.Ako ne sega to v dryg jivot.Potursi 6tastieto drygade...v nqkoe hobi..v knigite...v prirodata...v ambiciata da yspeesh..Veche stavash na 18 godini 6te kandidatstvash i t.n..ibzeri si hybava i dohodna profesia.Misli kak 6te organizirash bude6teto si.I nai veche cheti knigi...MNOGO MNOGO knigi...dyhovna literatyra..Ne6to na Petur Dunov iili Ernst Myldashev.Na mene vinagi sa mi pomagali.V knigite mojesh da otkriesh vsi4ko.Jivei si jivota i nedei da obru6ta6 vnimanie na gadostite za6toto te sa mnogo i ako mislim samo za tqh 6te se poburkame.Nameri i drygi hora koito se chyvstvat kato teb ima mnogo povqrvai mi.AKo iskash daje mojesh da promenish vunshnia si vid...Novata pricheska pravi chydesa...Ne znam dali gledah pulna promqna po fox life no tam naistina ima mnogo polezni suveti.Pricheskata i drehite pravqt chydesa.YSPEX OT MEN!!! O:)

LyLa
03-09-2006, 17:38
Vsi4ko 6te6e da e po lesno za teb stiga maika ti da ne be6e te obijdala za6toto tova ve4e e neprostimo!A i 6tom ti si groznata maikati nemislq da e mnogo po krasiva..ili burkam?
Nemoga da si predstavq kolko si grozna,bilo to do kilogrami,kriv nos,golemi u6i..no vsi4ko s vremeto si.momi4etata na vuzrast ot 12 do 18 gore dolu, sa nai grozni za6toto togava te se razvivat.Vseki ne6to ne si haresva i pove4eto momi4eta sa izpadali v takava depresiq zaradi vun6niq si vid.Na vsqko edno sa mu se podigrali za ne6to bilo to dori na 6ega.
No tova 4e si nqmala gadje ne e tolkova vajno,za6toto 6te ima6 povqrvai mi,rano ili kusno 6te ima6 i 6te se prismiva6 na sebesi zadeto si otdelqla tolkova vnimanie na zqlata taq rabota s depresiqta.Problemut da nqma6 priqtel idva ot tova 4e ti se sramuva6 ot drugite ,ne izliza6 mnogo,strah te e ot horata-te go vijdat i zapo4vat da ti se podigravat.Normalno e.
Otpusni se malko,ne mu misli i 6te vidi6 kolko po lesno 6te ti e..pokaji na drugite 4e ne ti puka ot podigravkite im,i 6te vidi6 kak 6te prestanat..
Vsi4ko e vupros na naglasa
Za6toto poznavam mnogo grozni hora ,no te to4no nai-4esto sa du6ata na kompaniqta!
Zapomni!Pokaji i razkrii vutre6nata si krasota

cskamoni4ka
03-09-2006, 17:48
Как може майка ти така да ти говори..пфф докъде стигна всичко...Трябва да промениш себе си мила погрижи се за външния си вид-дрехи,прическа,грим,маникю ,ходи на фитнес ала бала и отиди на някое ново място с подновеното си "АЗ" и се запознай с новите хора там и тогава би трябвало да те оценят!Успех от мен!

Sinister_Doll
03-09-2006, 17:54
A da, zabravih...
Izvinqvay, mayka ti e tupa putka.

air_J
03-09-2006, 18:00
Истината е, че ако живееш в някой малък град, където всички се познавате, оттърване няма! Трябва да се преместиш в по-голям град, например столицата, защото там са свикнали да гледат какви ли не уроди и процента на тези, които ще ти се подиграват ще започне да клони към нулата. Ако пък живееш в столицата, или в друг голям град, то тогава може да си спокойна - и теб ще те огрее. Аз живея в малък град и като виждам какви уникални супер злета (каквато по твойте думи си и самата ти) си намериха сериози гаджета, вече нищо не може да ме учуди! :-({|=

egrgergetge
03-09-2006, 18:06
глупости... всичко е въпрос на вътрешна нагласа...
а грозотата и красотата са относителни понятия, просто наистина още не си срещнала някой, който ще те оцени такава каквато си, но имай напредвид, че ако се мразиш и самосъжаляваш може и да подминеш този човек...


подкрепям...

да кажа за момчетата на тази възраст,които не са те оценили..те още не са с ясното съзнание какво значи стойностен човек,хормоните ги тресат яко и се оглеждат само по някакви захаросани куклички излезли от най-модния бутик..след време ще поумнеят и ще търсят вътрешната красота защото колкото и банално да звучи никой няма да иска за сериозни отношения някаква красива ама куха като лейка коза...
и не си внушавай,че си единствената на света или т.н..глупости!точно в тази възраст има страшно много момичета и момчета,които се терзаят така..
преди време и аз бях така..е,почти..просто нямах самочувствие...все нещо не ми харесваше,все ми беше криво...забелязвах някакви незначителни подробности,които всъщност другите не забелязваха...
накрая просто от изведнъж престана да ми пука...ей така си..без да правя абсолютно нищо!може би просто порастнах...започнах да гледам с по-други очи на живота ли не знам...и в крайна сметка промяната във външния свят дойде точно след като аз самата се промених вътрешно...станах по-весела..усмихвах се(да знаеш усмивката е магнит,мрачната физиономия те прави антипатичен..усмихвай се повече и ще забележиш и ти промяната)и чак тогава се появиха срещите с момчета :smt016 и аз усещах,че ме харесваха..защо ли?може би защото и аз самата започнах да го правя...замисли се..


ПС.Огромна е вината на майка ти!!!!!заради нея ти сега гледайки се в огледалото си мислиш,че си най-голямата грозотия!но повярвай не е така!внушението ти изкривява реалността!прави те стотици пъти по-грозна в твоите очи...а вярвай ми,според мен ти си си едно нормално момиче!и не си грозна..знам го..

midnight...
03-09-2006, 18:06
такаа сега ще пиша изтъркани лафчета ама са верни

1.майка ти не изпълнява явно функцията си като такава щом вкарва на дъщеря си комплекси!

2.каквато се чувстваш такава ще си
мога да ти кажа че ще се почувстваш много по-добре ако знаеш как да възприемаш себе си и изместиш явно кривата нагласа че си грозна
опитай се да гледаш малко по-оптимистично и не потъвай в дупка на самоотчаяния, самосъжаление и сълзи и депресии

3.скоро гледах една анимация и там логото на флма и цялата му замисъл беше "можеш да заблестиш от каквото и да си направен"така че не се предавай, а заблести поне за себе си
а колкото до другите:тегли им една благословия и да си гледат живота

успех :wink:

eminem_sp
03-09-2006, 18:44
Mili4ka..i az bqh taka izane6 li osuznah 4e ako az samata ne se haresam nqma na4in drugite da me haresat!Tui kato otivah v novo ut4ili6te re6ih 4e trqbva da povdigna samo4uvstvieto si...smenih pri4eskata si drehite si otslabnah i po44nah da se haresvam...i to4no sled tova 6tastieto mi se usmihna e da za malko...no vse pak razbrah 4e e po vajno ti da se haresva6 sam!1USPEH!! :wink:

SEXtreme
03-09-2006, 18:49
Оо...зарежи тая работа! Мила, като си повтаряш, че си грозна и се самосъжаляваш няма да подобриш нещата! Ако ТИ не се харесваш, никой няма. СЛушай ме, сега! АБСОЛЮТНО ВСЕКИ човек е красив! И не ми казвай, че е клише, защото е самата истина! Това че некви си олигофренясали пуберчета ти казват, че си грозна значи само, че ТЕ са отегчени от собствения си живот, за това се опитват да се развеселят, като се ебват с други! Виж, може и да си едричка или с голям нос или с увиснал задник, НО КАКВО ОТ ТОВА?Нима това ти пречи да казваш хубави шеги? Нима това би ти попречило да изпееш една хубава песен? Нима това ще те спре да се забавляваш? НЕ! Не, не, не и не! Просто трябва да си отвориш очите и да видиш, колко страхотен човек си всъщност! Аз съм убедена, че има хора, които са ти казвали хубави комплименти и съм УБЕДЕНА, че ти не си им повярвала. Недей да вярваш само на лошите оценки, защото така до никъде няма да я докараш. А колкото до гаджетата...хаха - споко! Когато му е времето ще си имаш гадже! Да не си мислиш, че си единствената на света, която няма гадже? Нали си гледала филма 40-годишен девственик? Е, и такива случаи има, тъй че има време докато дойде момента за отчаянние :) хаха :) Споко - живота е хубав, наслади му се максимално и да не ти пука за нищо останало!

03-10-2006, 09:57
ако обясниш в какво точно се изразява грозотата ти ще ни е по-лесно да ти помогнем

rosskata
03-10-2006, 10:06
:-k Какво да ти кажа , аз бях също като тебе-като бях 7-8 клас направо не исках да излизам навън, толкова бях комплексирана. Седях си вкъщи, самосъжалявайки се колко съм дебела, пъпчива, ужасна и така нататък. ПОсле попаднах в нова среда, в нов клас... И какво да ти кажа, на никой не му пукаше кой как изглежда, а дори и да е било така, никой не го показваше... И в момента, в който намерих истински приятели, хора, които ме познаваха наистина добре и ме харесваха не заради лицето или задника ми, някакси нещата си дойдоха на мястото. А когато самочувствието се повдигне, когато започнеш не да си отчаян от това как изглеждаш, а да се оценяваш реално и да се харесваш(това го казвам 100% честно), другите също започват да гледат с друго око на теб. :roll:

Това с гаджето не си го поставяй като фикс-идея. Гадже не се търси, то си идва от самосебеси. А и не си мисли, че е кой знае каква голяма работа да имаш гадже- не че е лошо, обаче да ти става цел в живота... [-(

AbsentMinded
03-10-2006, 11:01
Gleday sega, az predi izvestno vreme ne se haresvah. Ama izob6to... Sledovatelno i drugite ne me haresvaha.
Sled tova razbrah, 4e nay- vajnoto e da se 4uvstvam dobre sus sebe si. Mn malko mu trqbva na 4ovek. Samo misulta, 4e pravi6 ne6to za sebe si te kara da se 4uvstva6 po- dobre. Nezavisimo kvo 6te e to. Dali 6te si popipne6 ne6to po kosata i grima, 6te si naprai6 nqkuv mn gotEnski manikur ili 6te si kupi6 nqvo qko parcal4e or smt...
точно моето мнение...
БДУ майка ти съкс... тфа па да обижда собственото си дете е най-голямта простотия на света :smt013

i'm so excited!
03-10-2006, 11:39
първо да се извиня ако се повторя, но ме мързи да чета другите мнениq=) а по темата ..нямам намерение да пиша да се успокоиш, и да се харесаш такaва каквато си бляблябля простотии... момиче, кво си се отчаяла такава? грозна си била, ми след като сама го съзнаваш, направи нещо за да не си грозна!!!
какво седиш и се самосъжаляваш!?!? може би чакаш някой магьосник да дойде и да те превърне от грозното пате в красив лебед или пък да ремонтира ограничените мозъчета на хората около теб, които ти се подиграва? ако е така, по-добре се откажи.
единствено ти можеш да направиш нещо за себе си, постави за го за цел.
погрижи се за себе си! съжалявам, но грозни хора НЯМА, има неподдържани хора. какво очакваш, да си прелестна красавица, докато си седиш вкъщи нацупена в някой ъгъл, ревяща, без грам самочувствие???
я се стегни бе момиче! стига хленчи, направи нещо!
открий кое ти е грозното, кое не ти харесва и просто го .. поправи. защото непоправими неща няма /особено в днешно време.../. отиди на козметик ако трябва, промени се, но НЕ заради другите, а заради себе си, защото докато си сама не разбереш, че си хубава, умна, чаровна, прекрасна и т.н. - никой друг няма да го направи. успех

syn
03-10-2006, 12:07
Mnogo vi blagodarq za otgovorite)))

sigurno ot strani e mnogo jalko dda se samosujalqvam taka.Ako az ne se xaresvam drug nqma da go napravi-dobre kak da se xaresam sled kato vsekidnevno mi ma4kat samo4uvstvieto?Poddurjam se normalno-dobra xigiena,miri6a xubavko vinagi;)) pravq si manikur,pri4eski ,no prosto nikoi ne me xaresva nikoga!cqlata mi groznota e izrazqva samo i edinsveno v liceto mi :(
I zabracix-moje celiq svqt da me obijda 4e sym grozna i nqma6e da mi puka tolkova kolkoto kogato maika mi me obijda :(

i'm so excited!
03-10-2006, 13:06
ами тук не знам какво да ти кажа.. единственото което можеш да направиш е да се абстрахираш от мнението на околните, дори и от това на собствената си майка... виж какво, дори и да си промениш лицето, което толкова не харесваш, техните сладки пилешки мозъчета няма да успееш да промениш. тогава ще намерят да се заяждат за него друго... недоволни (а и завистливи) винаги ще има. а за лицето ти - не ми се вярва да е толкова фатално положението...

SeXyTo_f
03-10-2006, 13:20
dai snimka i 6ti kaza dali si grozna
8-[

03-10-2006, 14:50
syn,

майка ти вероятно има някакви проблеми щом се държи по този начин с теб
ти не си виновна по никакъв начин за отношението и
дори си мисля, че външния ти вид изобщо няма нищо общо с нейното поведение, сигурно щеше да се държи по същия начин дори ти да изглеждаше като фотомодел от списание
защото проблема е в нея, а не в теб
възможно е като потиска и обижда собственото си дете, да дава израз на личната си несигурност, гняв, озлобение и тн, не знам за какво точно става въпрос в нейния случай, това са просто предположения, искам само да илюстрирам принципа
това не значи непременно, че тя е лош човек
вероятно има проблеми, които не знае как адекватно да реши, и в случая си ги изкарва на теб и те кара да страдаш
много хора пренасят неудовлетвореността от самите себе си върху най-близките си
често срещано например е явлението несигурен и неуверен в себе си мъж, който държи жената до него непременно да е ослепителна красавица, за да може бидейки с нея и той самият да чувства, че "блести"
един човек, който е наясно със себе си, който обича себе си и има здравословно самочувствие по всякакъв начин ще се стреми да накара и теб да се чувстваш добре, да извади най-доброто от теб, а не да те смачка
една моя любима мисъл гласи "великите личности те карат да повярваш, че и ти можеш да бъдеш велик"
истински силните и уверени хора никога не мачкат другите, запомни го
това беше относно проблема с майка ти

сега относно външния вид
помисли какво можеш да промениш към по-добро и направи максималното от това, което имаш
подчертай хубавото и прикрий не до там хубавото
напълно постижимо е да имаш добра лична хигиена, стройна, стегната фигура (с подходяща диета и спорт), здрави, чисти и поддържани кожа, коса и нокти
подходящият грим и прическа зависят от много неща ие строго индивидуално, за тях можеш да се консултираш със специалист в козметичен салон, със сигурност ще ти дадат добри съвети като се съобразят с формата на лицето ти, пропорциите, тена, и всичко останало
а това, което не можеш да промениш, просто го приеми
това си ти, това е положението
всички хора на този свят са равни
никой не е по-добър, нито по-лош от теб ... може би в определено специфично отношение ти си по-добра или по-лоша от някой, но не и като цяло
всички хора имат равно право и основание да обичат себе си такива, каквито са
никой няма абсолютно всичко
но всеки носи в себе си по нещо, което е достатъчно ценно за да му дава самочувствие и да го кара да се чувства добре в кожата си
за всеки това "нещо" е различно ... за един е външния вид, за друг е интелекта, за трети е някаква дарба, и тн
въпросът е да откриеш твоето собствено специално "нещо" и да го развиеш
а красотата .. тя е съвкупност от толкова много неща
за една жена са важни не само пропорциите на лицето и тялото
важно е излъчването, чара, жестовете, маниерите, настроението, възпитанието, цялостното държание и отношение, всичко
красотата е може би най-субективното понятие - клише, но много вярно
а начинът, по който те "виждат" и оценяват хората често пъти говори повече за това какви са те, отколкото каква си ти (това го пише в дебелите учебници по психология :) )
дефектите създават чара
в абсолютно всеки човек има по нещо красиво ... и то изпъква най-вече тогава, когато той самия обича себе си и се чувства добре в кожата си

помисли върху това

KoRn_FOREVER
03-10-2006, 15:46
Спорет мен майка ти е исключително проста за да ти говори така :evil:

XXX G1rL
03-10-2006, 19:43
ami maika ti ne e prava no edva li she si grozna zatova momi4etata si imat malki trikove grim4e ala bala naprai neshto vij se v ogledaloto i shte si kajesh "koq e taq macka tam" :) mnogo lesno a az ne razbiram kak moje nqkvi da ti se podigravat po ulicite nqmash li dostoinstvo kaji im i ti neshto nqmash li priqteli s tebe te da te zashtitqt stiga taka takia depresii nqmash nujda sq si pogledni budeshte shte doide vreme ostavat ti o6te 1-2 god kogato ve4e horata ne gledat vunshonstta i togava shte doide tvoq red ako si s qk harakter mnogo hora shte gi kefish i taka bavno shte zapo4nesh da izlizash ave gore glavata ;)

GeRiTu```
03-12-2006, 14:10
Vij sega,znam 4e nadali 6te se trogne6 ot tva 4e nqkoi si nepoznat te uspokoqva,ama prosto se vslu6ai v na6te dumi.Az sym na 15 i sum leko pulni4ka.Do predi 1-2 godini si misleh 4e sumd ebela i grozna i do minalata godina sum nqmala gajeta.Doide edin moment v koito re6ih da se promenq:uskubah si vejdite,napravih malaka dieta,smenih stila na obli4ane,nova pri4eska.I taka samo4uvstvieto mi se vurna.Po4nah da vurta gajetata i taka.Prosto ti samata trqbva da go poiska6 tva,da se promen6,a qvno ti go iska6.Napravi malka promqna,stani s usmivka nqkoq sutrin i6te vidi6 kak denq ti 6te trugne prekrasno!!!Povqrvai v sebe si i 6te stane6 kukla.I ne zabravqi : vseki ima ka4estva da e krasiv,prosto trqbva da gi nameri!Sigurna sum 4e si golqma sladurana,prosto trqbva da napravish malka promqna!

Uspeh ot men i vqrvai v sebe si!

PRESY
03-12-2006, 15:21
taka zna4i za da se vurne samo4uvstvieto otnovo trqbva da sledva6 sldnite okazaniq:Purvo opravi si lizeto:otidi na kozmetik da ti napravi hubava forma na vejdite,i tova ti kazvam mnogo 6te se zabeleji dori ako nqma6 grim,te pod4ertavat nai dobre o4ite ti,na kozmetik za skubane na vejdi 6te ti struva nai-mnogo 5lv,poprinzip sa po 2,3lv,s tova 6te se opravi6!sled tova trqbva da prikriva6 po vuzmojnost pupkite s fon dio ten naprimer!Moliv za o4i 6te prilegne mnogo dobre po vuzmojnost da e 4eren!Izlez da si nakupi6 drehi,v momenta po "VITO6KA" ima golemi namaleniq,moje6 da izbere6 dunki i da si sloji6 edni 6ikozni botu6i,a dunkite da gi nabuta6 v botu6kite!Dloji si nqkukvo sportno sui4er4e ili bluzka!Po4ni da hodi6 sus samo4uvstvie!6te vidi6 ima efekt!Sled nqkolko dni 6te si ima6 gadje!USPEH

PRESY
03-12-2006, 15:26
Sigorna sum 4e 6te uspee6 s nov imidj 6te gi poburka6 tiq mom4eta,6te vidi6! :D \:D/

i'm so excited!
03-12-2006, 16:21
Sigorna sum 4e 6te uspee6 s nov imidj 6te gi poburka6 tiq mom4eta,6te vidi6! :D \:D/

с тоя имидж тип 'Кифла' ще побърка безмозъчните пикльовци.
айде стига си давала тъпи съвети, че...

03-12-2006, 21:39
i'm so excited! е права
на всеки му отива различен имидж
и тва с дънките натъпкани в ботушките действително е кифленско и кичозно
много момичета изглеждат меко казано смешно, когато се опитват да влязат в ролята на чалга супер стар ...
на нея може да и отива нещо съвсем различно
тя сама трябва да си прецени кое и пасва най-добре и най-вече как се чувства най-добре в кожата си

BroKeN^DreAmZ`f
03-13-2006, 10:28
Abe vij sq krasotata e neshto mnoo otnositelno....az sym se uverila,che edin chovek e haresvan ot edni,a ot drugi ne.....nasitina ima hora,koito sa mnoo po-haresvani ot drugi,ama tva e jivota e ustroen taka :? Obache naistina vsichko e vypros na vytreshna naglasa.....pone dotolkova dokolkoto da se chuvstvash ti samata dobre.Shtoto i az primerbno v posledno vreme sym ei taka kyt tebe....emi ne moga se priema ,draznq si se nemoa se gledam v ogledaloto...pfff obache osyznavam,che vse pak po-vajno e az samata da se chuvstvam dobre,a tva nqma da padne ot nebeto i trqa sama da go napravq....kakto i ti.Normalno e ti kyt ne izlychvash absolutno nikva uverenost nqkoi kyt te vidi na ulicata i da ti vi9ka sekvi gluposti,obache ako ti lichi che imash samochuvstvie(do normalna stepen razbirase),che si uverena v sebe si...shte im byde mnoo po-trudbno da ti kajat kakvoto i da e :wink: Zatova macka hvashtai se seriozno na razbota sys samochuvstvieto si......prosto ti sama trqbva da si go napravish inache nqma koi :P Bydi po -uverena sigurna sym che ima vyrhu kakvo da izgradish taq uverenost :P

Frank_Lampard
03-13-2006, 10:59
И защо реши, че си грозна ? Защото някакви малоумни кретени/включвам и майка ти в това число/ ти казват, че си грозна... Може да си грозна на външен вид, но мисля, че е много по-важно каква си отвътре. Според това, което прочетох си доста умно момиче. Проблема е само, че никой не те е опознал, защото грозотата е отвън, красотата отвътре... Замисли се може ли да харесваш някой, който е красив и тъп, освен ако не си като него ? :) Това, че си грозна според мен няма никакво значение. Ти се комплексираш от олигофрените, които ти повтарят този ти недъг. 1во показват простотията си, защото са достатъчно малоумни, за да те опознаят, 2ро ти се комплексираш, но защо ? Заради някой който ти е под нивоти и неможе да си каже името от тъпотия ли ... :) Отиди на фризьор, отиди на козметик, отиди да си купиш някоя нова дрешка, да ти се вдигне самочуствието, вирни си главата и да ги видим хейтърите тогава ... ;)
Както виждаш, вече имаш приятели, целия форум сме с теб :)

LoLa_F
03-13-2006, 12:19
iskam da ti kaja neshto, ot lichen opit znam kakvo e maikati da e k.... i da ti skapva nastroenieto. Lichno az ne i se vruzvam mnogo mnogo, i ti nedei. Trudno e, no s vremeto stava. Pomnq depresiiite do koito me e dokarvala. Znae kak da me nakara da iskam da umra. No ne! Kaji stiga i ne se vslushvai mnogo mnogo v maika ti. Nameri si stil i forma v koqto se haresvash i obichai jivota. Ne se znae koga shte svurshi i trqbva da go izjiveesh pulnocenno. Mnogo malko sa istinskite hora (ne tezi ot spisaniqta) koito suymqvat v tozi scqt da otdelqt nai-hubavoto. A imenno krasotata na choveshkata dusha. Povqrvai v sebe si i ostavi ostanalite da govorqt kakvoto iskat. Povqrvai v sebe si i se nauchi da se obichash.

LoLa_F
03-13-2006, 21:07
ne iskam da povtarqm ostanalite (makar che s drugiq post stana) i ti davam nqkolko suveta:
1. nameri sebe si ( :smt006 )
2. nauchi se da se haresvash ( :smt007 )
3. usmihni se, zashtoto nqma nishto po hubavo ot edna usmivka. ( :) )

Krisi.
03-13-2006, 22:21
Скъпа,според мен решението е едно!Ако живееш в малък град,обсипан с меко казано гадни компании и хора,които гледат само външността-ти ТРЯБВА да се махнеш!не искам да се изказвам толкова рязко,но щом онези празноглави "хубавци" са те приели един път така-трудно ще им промениш мнението!махни се от това място,обсипано с лоши спомени,също така поговори с майка си и й кажи колко е несправедлива да обижда собственото си дете,кажи й как се чувства6!та тя не е никаква майка!!!!!!!!а ти как реши че си грозна?!какво точно има в лицето ти че не го фаресва6?Кaжи ni,има мн трикове които можем да ти покажем и ти ще се възприемеш!опитай да възвърнеш самочувствието си!! НО както ве4е казах-най добре се махни от този град,запознай се с нови хора,погледни на живота по-оптимистично!СКЪПА,ти не си жалка,ти просто трябва да повярваш в себе си!ЗНАМ ЧЕ няма да ти е лесно! но ще успееш!ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО!!! ти си на 18,почваш скоро нов живот и това е твоя шанс!Ако си в 12 клас,ти тази година завършва6,ще отидеш да кандидатства6 и ще се отдадеш на у4ене,а с времето 6те срещнеш някой подходяш и достоен за теб! И все пак,аз да кажа---не мисля че си грозна(опиши се или дай снимка за доказателство,защото може би ти така си мислиш),мисля 4е ти се имаш за грозна и така влияеш и на др-те!!!Бъди силна и се ПРЕОТКРИЙ!!!Късмет!ПИШИ ОЩЕ за да знаем че 4ете6 мненията ни! с теб съм,макар 4е нямам предстажа за теб!КЪСМЕТ!

LoLa_F
03-14-2006, 10:34
Vsichki koito sa pisali sa kazali vsichko. Te sa istinski hora, takava si i ti. Ne e pod tvoeto dostoinstvo da se chustvash dobre v kojata si (nezavisimo kakva e, ne sum te vijdala i nemoga da govorq sus sigurnost za tazi tema), a e pod dostoinstvoto na drugite da te komentirat bez da poglednat sebe si. Zaslushai se v pesenta Ugly na sugarbabes. Teksta e strahoten i shte vidish che ne e vajno kak izglejdash, a kakuv si. Ne se sujalqvai, a "Budi po-krasiva ot tqh v mnogo otnosheniq"

03-14-2006, 10:46
кажи на майка си, дето ти повтаря, 4е си била грозна да ходи и да си ебе майката!!

няма грозни хора, има хора с грозни души.
понякога зад красива външност се крие много грозна душа и обратното
(ако не си 4екла "Парижката Св.Богородица" вземи я про4ети)
постави си за правило Номер Едно
"Който Не Ме Харесва, Зна4и Няма Вкус"

като не можеш да блеснеш със външността си, развиваш другите си дарби,
пък нали знаеш, за всеки влак си има пътници, все някога ще си намериш някой добряк, който ще те оби4а заради това, което СИ, а не за това как изглеждаш

а майка ти, дето ти повтаря 4е си била грозна и кажи,
4е след десет години на 100% ще си по-красива от ня и да си направи липосукция на раздвоения змийски език, с който шпепти отровни приказки в ушите на собствените си деца!!

Iliqn4eto
03-14-2006, 12:11
Ойй то май всеки човек е минал по този път да се мисли за най-грозният и отритнат от света човек,та дори и мманекенките..тъй че ,най-важното е ти сама да си дадеш кураж,воля ,търпение ,сила и да имаш желание всичко да се управи,ама не само с мисли и мечти,ами с действия,ти за останалите ли живееш или за себе си ?Тези ,дето те обиждат са 100 пъти по зле от тебе,дали по външност или по характер ти сама знаеш..а за гадже,не е важно само да кажеш "имам си гадже",ами да те разбира,подкрепя ,уважава ,а не колкото за едните целувки .. знаеш ли аз за първи път имах гадже на 16 и 4месеца,тогаза за първи път се целунах,къде -къде по късно от останалите ,но съжалявам.. щото тоз само ме искаше за едното ..:)просто ,ако нямаш външна красота ,имаш други положителни качества,но положи усилия да ги откриеш,в което съм сигурна,че още не си го направила..а и да ти кажа няма ГРОЗНИ хора ,и не обръщай внимание на майка си ,преди като бях 6-7 клас и мойта казваше "имаш криви доматени колчета крака" ама сега много се кефи,че станаха хубави,слаби и не са криви .. тъй чеее понякога майките така си говорят!!!
Стегни се и бъди Човек със самочувствие ,защитавай своите принципи и мечти- ти МОЖЕш O:)

bepsity
05-19-2009, 18:35
Всеки човек се чувства грозен, но това майка ти да те обижда така не съм съгласна. Тя поне трябва да бъда човек на който да разчиташ. Опитай се да говориш със нея! :smt102

bepsity
05-19-2009, 18:40
ако моеже дай си skype искам да говоря с тебе :oops:

Dark16
05-19-2009, 19:03
^ темата е от 2006 г. бе човек 8-)

Scrat
05-19-2009, 19:19
Пий водка....

sh3_1s_7h3_0n3
05-19-2009, 19:34
Стара тема.