PDA

View Full Version : Труп



03-09-2006, 17:04
Чувствам се като абсолютен труп :cry: Сега ще ви кажа какво имам впредвид точно.

Събуждам се и се чувствам така сякаш не съм спала до сега ами съм работила :? Никога не съм си почивала. От 1 година и нещо май не съм си казвала: Наспах се или починах си. Спа по 8-9 часа долу горе. Не е много малко. Не спортувам изобщо. Стоя на компа често. Сега малко разредих.


И вратът ми е винаги схванат. Някакви упражнение да знаете? O:)



Ами това е оплаках се от ВЕЧНАТА СИ УМОРА. :(

Дано ми помогнете ;)

DrSmurph
03-09-2006, 17:27
Случайно да имаш проблеми с хрема упорита или стомах?

kofti
03-09-2006, 17:41
и аз съм същия :? вярно - спя по 4-5 часа на денонощие но според мен повече не ми трябва иначе имам хронична кашлица и очите ме болят нон-стоп. пред компютъра да седя мах 10 часа на ден. според мен е нормално при прекомерна употреба на комп. да се чувстваш така

aqweR
03-09-2006, 18:13
тва да няма нещо общо с пролетната умора? :)

DrSmurph
03-09-2006, 18:43
nqma!

miloto_girl_4e
03-09-2006, 19:03
мммм ... точно според мен причината е,че водиш застоял начин на живот :!:
организма има нужда от 7-8-9 часа сън,не повече :!:
ако спиш повече ... органидма пак се чувства уморен и скапан,нищо,че си спала сума ти часове...(говоря от личен опит :!: )
не спортуваш.. ми това НЕ е добре... спортът НЕ изморява организма,напротив той е адски полезен за него :!: седиш пред компютъра.. е как искаш да не ти и схванат врата?! :shock: даже странно е,че е само той.. при мен и гърба ме боли понякога...
застоялия начин на живот,който водиш няма да те доведе до нищо добро :!:

03-09-2006, 21:29
Случайно да имаш проблеми с хрема упорита или стомах?


Не. Нямам никакви такива проблеми. Дори хрема не съм имала от малка :lol: Да кажа само, че нямам желание и за забавление сякаш преди се включвах активно в разговорите с приятелки и забавления, а сега все ми се спи, все съм уморена.
Вече не стоя толкова на компа. Максимум по 2-3 часа.

03-09-2006, 21:30
Благодаря на всички за отговорите. Ще чакам с нетърпение отговорите ви, пък ако се наспя някой ден ще ви се похваля :lol:

MoRsKa_nimfa
03-10-2006, 11:37
mi spored mene tova e ot preumora,poradi LIPSA NA VITAMINI i slan4evi la4i.neshto kato proletna umora si e ama baq ti sa e nasabralo.vzemi si vitamini CENTRUM ot A do Я.seki den se pie po edno.zemi si tezi deto sa za 30 dena.i qj n polodove i zelen4uci.

e4o
03-11-2006, 08:13
priemai pove4e vitamini :wink:

shizzle
03-11-2006, 10:08
Хей, кой каза, че е вредно да се спи! Протестирам! Мога и с по-малко, но гледам да натрупвам по 10 часа сън на денонощие. То си и зависи от метаболизма. Ама 4 часа/ден? Може, ама си скапваш имунната система, психиката и всичкото. А това са неща, които медицината няма да оправя скоро.

По-добре пуши, бели дробове до 10 години ще присаждат на всички.