PDA

View Full Version : Любими метъл и готик групи......



---------------
03-09-2006, 18:57
Кои са любимите ви метъл и готик групи?

Juicy_Lucy
03-09-2006, 19:13
pff stiga..nqma6e li skoro takava tema???omryzna mi da gi izrejdam... :? :x

03-09-2006, 19:34
Хелоуин
Блайнд Гардиън
Ранинг Уайлд

03-09-2006, 20:13
Bolt Thrower, Carnival In Coal, Carcass, Burzum, Morbid Angel, Entombed, God Among Insects, The Project Hate, Enthrallment, Past Redemption, The Black Dahlia Murder, At The Gates, Negura Bunget, Hypocrisy, In Flames, DEATH, Dew Scented, Disgorge (Mexico), Emperor, Immortal, Gorefest, Celtic Frost, Venom, The Kovenant,
Death In June (не са баш готик ама някъде там се водят), Joy Division, Кино, Christian Death, The Sisters Of Mercy, The Cure, Souxie And The Banshees и т.н.

---------------
03-09-2006, 20:45
pff stiga..nqma6e li skoro takava tema???omryzna mi da gi izrejdam... :? :x
Ми не, точно такава не е имало. Има общи теми за всякаква музика, а аз исках да има такава специално за метъл и готик! А теб, ако те мързи да изреждаш просто недей!

Cold_King
03-09-2006, 22:00
Immortal, Dimmu Bogir, Emperor, Ancient, Bal-Sagoth, Type O Negative, Svarthymn, Carpathian Forest, Darkthrone и вече не чак толкова любими Burzum, Cradle Of filth, Nokturnal Mortum, Dark Funeral, Gorgoroth, Marduk, Nevermore, Satyricon, Sonata Arctica, Korn, Godsmack. :-D

HereTodayGoneToHell
03-09-2006, 22:37
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Cold_King
03-10-2006, 11:19
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

Juicy_Lucy
03-10-2006, 12:03
pff stiga..nqma6e li skoro takava tema???omryzna mi da gi izrejdam... :? :x
Ми не, точно такава не е имало. Има общи теми за всякаква музика, а аз исках да има такава специално за метъл и готик! А теб, ако те мързи да изреждаш просто недей!


iii mn sme obid4ivi...izvinqvai..samo si kazvah mnenieto..a kato e tolkova vajno za teb da ima to4no takava tema vyv foruma,za6to pone ne se regne6?? :-D

magesnik
03-10-2006, 13:05
Death metal :arrow: DEATH,Bolt Thrower,Carcass,Enforsaken,In flames,Obituary,Kataklysm,Psycroptic,Hypocrisy

Black metal :arrow: Nokturnal Mortum,Satyricon,Anorexia Nervosa,Dark Funeral

Heavy Metal :arrow: Iron Maiden,Edguy...
Power metal :arrow: Rhapsody,Epidemiq...
Drugi :arrow: Sirenia,Tristania,Therion,Battlelore,Hermh,If hope dies...

^Black_Dove^
03-10-2006, 14:29
Метъл-HIM
Готик-Lake of tears

DimmuBorgir
03-10-2006, 20:18
Хайде и аз да напиша няколко думи...
Black Metal: Dimmu Borgir, Catamenia, Limbonic Art, Moria, Satyricon, Emperor, Immortal, Nokturnal Mortum и такива, които по-малко слушам: Marduk, Burzum, Cradle Of Filth, Summoning, Riger, Ragnarok, Odium, Primordial и други...
Death: Amorphis(макар и не чак толкова Death), Anathema, Eternal Tears Of Sorrow, май само тея... по принцип и Death-а не ме влече особено...
Gothic: Theatre Of Tragedy, Dargaard, Epica, After Forever

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 12:17
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

03-11-2006, 13:14
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:

Cold_King
03-11-2006, 14:03
Тва горното бях аз, ама кой да се сети да се логне :oops:

03-11-2006, 17:10
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:
Тук май само глупости се пишат. Човек ти въобще слушал ли си death metal? Щото Крейдъл никога, ама НИКОГА не са били death metal.
Extreme Gothic?!?!?!?! Тaя фраза ми звучи като Heavy Punk, т.е. абсолютна глупост.

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 17:26
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:

Глей са - по тая тема не съм много компетентна, щото не слушам метъл, а рок. Но има някои неща, които ДОРИ аз знам. Кредъл (Крейдъл или както е) се определят като блек :arrow: би трябвало да са блек, нали? :lol:
Едва ли детската им мечта е да залъгяват публиката, че свирят друг стил.
Още нещо - не аз ти казвам, какви са, а те самите. Но определено смятам, че ти знаеш повече от Дани Филт *яко сърказъм* Що не ходиш да му обясниш какво свирят, щото явно той не се е досетил до са :lol:
Не съм запозната с историята им, аз знам те какво казват за стила си и как пеят, а оттам-нататък всеки "супер разбиращ" фен да си говори квото иска. Честно казано не ме ебе кой знае колко за тва, което казваш. Сори :lol:

Sinister_Doll
03-11-2006, 17:36
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 17:54
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

Пак е блек, нали? А не готик. Мани, на тва ще се смея цял живoт - Cradle и готик :lol:

03-11-2006, 17:56
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

Пак е блек, нали? А не готик. Мани, на тва ще се смея цял живoт - Cradle и готик :lol:
Абе не е и блек. Много насечена им стана музиката. Блека не търпи такива неща. Просто са някаквъв вид експериментален мрачен метъл, който смесва много стилове, но категорично НЕ Е ЕДИН определен стил.

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 18:02
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

Пак е блек, нали? А не готик. Мани, на тва ще се смея цял живoт - Cradle и готик :lol:
Абе не е и блек. Много насечена им стана музиката. Блека не търпи такива неща. Просто са някаквъв вид експериментален мрачен метъл, който смесва много стилове, но категорично НЕ Е ЕДИН определен стил.

Абе те се определят като блек, оттам нататък няма значение, поне лично за мен. А и, в интерес на истината, едва ли има и една група, която да свири същия стил, то изглежда невъзможно. Всяка метъл/рок група за мен си пее собствен стил, но нали трябва да се спори нещо, както чалгарите спорят затова коя тяхна идолка може да пее (хахахах), така и ние трябва да спорим за нещо.

03-11-2006, 18:06
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

Пак е блек, нали? А не готик. Мани, на тва ще се смея цял живoт - Cradle и готик :lol:
Абе не е и блек. Много насечена им стана музиката. Блека не търпи такива неща. Просто са някаквъв вид експериментален мрачен метъл, който смесва много стилове, но категорично НЕ Е ЕДИН определен стил.

Абе те се определят като блек, оттам нататък няма значение, поне лично за мен. А и, в интерес на истината, едва ли има и една група, която да свири същия стил, то изглежда невъзможно. Всяка метъл/рок група за мен си пее собствен стил, но нали трябва да се спори нещо, както чалгарите спорят затова коя тяхна идолка може да пее (хахахах), така и ние трябва да спорим за нещо.
Абе не е важно как се определя самата група, а как тя се възприема. Every Time I Die да речем свирят абсолютно хаотичен хардкор с истерични крясъци и рок енд рол елементи, а самите те казват, че са чист рок'н'рол. По същата логика Аврил заяви, че свири пънк...

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 18:09
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

Пак е блек, нали? А не готик. Мани, на тва ще се смея цял живoт - Cradle и готик :lol:
Абе не е и блек. Много насечена им стана музиката. Блека не търпи такива неща. Просто са някаквъв вид експериментален мрачен метъл, който смесва много стилове, но категорично НЕ Е ЕДИН определен стил.

Абе те се определят като блек, оттам нататък няма значение, поне лично за мен. А и, в интерес на истината, едва ли има и една група, която да свири същия стил, то изглежда невъзможно. Всяка метъл/рок група за мен си пее собствен стил, но нали трябва да се спори нещо, както чалгарите спорят затова коя тяхна идолка може да пее (хахахах), така и ние трябва да спорим за нещо.
Абе не е важно как се определя самата група, а как тя се възприема. Every Time I Die да речем свирят абсолютно хаотичен хардкор с истерични крясъци и рок енд рол елементи, а самите те казват, че са чист рок'н'рол. По същата логика Аврил заяви, че свири пънк...

Ххахаххахахаха... Нека само да спрем дотук, до Аврил и пънка, защото ще се наложи да коментираме и чалга метъла, а тогава вече ще се отчаям съвсем... :lol:

Juicy_Lucy
03-11-2006, 18:49
i spored men Cradle sa black,vypreki 4e samiqt Dani Filth be6e kazal,4e nikoga ne bili pravili black..i daje ,4e bili gothic... no comment

HereTodayGoneToHell
03-11-2006, 19:35
i spored men Cradle sa black,vypreki 4e samiqt Dani Filth be6e kazal,4e nikoga ne bili pravili black..i daje ,4e bili gothic... no comment

:shock: Аз пък съм чела статия, в която казва че са Блек :shock:

`Death`Whore`
03-11-2006, 21:19
Гледали ли сте филма "Крейдъл ъф фиър"? Гледайте го и се замислете дали Дани Филт е с всичкия си и следователно - дали определенията му за стила на групата са верни.

Juicy_Lucy
03-11-2006, 21:19
moje moje :) ne sporq.kazvam samo kakvo be6e kazal toi v 1 interviu skoro sled izdavaneto na Nymphetamine album4eto

Alma
03-12-2006, 09:05
Po- starite im ne6ta sa Black.
No ot 5- 6 godini mislq (Pod4ertavam, mislq! Ne e nujno da me qdete!), 4e svirqt po- skoro Melodic Black...

Пак е блек, нали? А не готик. Мани, на тва ще се смея цял живoт - Cradle и готик :lol:


Cradle не са готик, да, интересно ми е за теб кои групи са готик. Виждам, че имаш голямото желание да разбираш от всичко. Та тогава.. кажи ми според теб няколко готик- групи.

midian
03-12-2006, 12:54
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:
хах да бе ай искарай ги тея и 4алга!!!cradle of filth са си BLACK METAL,тъй 4е да мъл4и6! :-$

misanthropia_human_suffer
03-12-2006, 12:58
mi az slu6am metal ot 15 godini a blek ot 9 godini i to4no zapo4nah s cradle posle gi zaebah sled 2 godini 6toto razbrah 4e istinskite blek grupi sa dimmu borgir,burzum,mayhem,emperor i dr. no vse pak cradle sa istinski melodi4en black ot dusk and here embrace,vampire,the principle of evil made flash ve4e ot from the cradle to enslave ve4e se ose6ta mnogo gorik jilka 6tom dori po4vat da pravqt gotik kavuri samia filth kaza v interviuto na klipa 4e tuk smesva black,heavy i gothic i ve4e ot demnesion and a day vkliu4itelno i nimfeatamina e absurtno da gi nare4e6 black! :shock:

Cold_King
03-12-2006, 13:00
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:
Тук май само глупости се пишат. Човек ти въобще слушал ли си death metal? Щото Крейдъл никога, ама НИКОГА не са били death metal.
Extreme Gothic?!?!?!?! Тaя фраза ми звучи като Heavy Punk, т.е. абсолютна глупост.

Нямам намерение да споря с вас, а и се съмнявам че ще има ефект съмнявам се че и повече разбирате от Cradle щото просто сте ги слушали много по малко.
Ще ви кажа те са Еxtreme gotic в момента, това че ти си изостанал и не знаеш за този стил или ти звучи като нз си кво си е твой проблем, този стил съществува.Ако искате ги слушайте ако искате четете по списания по интернет ще се убедите само по музиката че това което свирят в днешно време не е блек метъл (ако изобщо сте слушали нещо различно от cradle,което е истински блек)
И отново по повод на твоето напълно некомпетентно изказване можеш да си изтеглиш всички демота на крейдъл и най вече Begining Of Filthness (ти сигурно дори не знаеш за тях) да видим дали тогава ще говориш че никога не са свирели дет.Който иска да ги чуе и да даде коментар.

Надявам се да съм бил изчерпателен. :wink:

П.П.А ти Midian как ще докажеш че са блек, можеби с безмисленото си изказване?

Cold_King
03-12-2006, 13:14
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:

Глей са - по тая тема не съм много компетентна, щото не слушам метъл, а рок. Но има някои неща, които ДОРИ аз знам. Кредъл (Крейдъл или както е) се определят като блек :arrow: би трябвало да са блек, нали? :lol:
Едва ли детската им мечта е да залъгяват публиката, че свирят друг стил.
Още нещо - не аз ти казвам, какви са, а те самите. Но определено смятам, че ти знаеш повече от Дани Филт *яко сърказъм* Що не ходиш да му обясниш какво свирят, щото явно той не се е досетил до са :lol:
Не съм запозната с историята им, аз знам те какво казват за стила си и как пеят, а оттам-нататък всеки "супер разбиращ" фен да си говори квото иска. Честно казано не ме ебе кой знае колко за тва, което казваш. Сори :lol:

И кога е казал Дани че свирят блек метъл а?
Сигурно преди периода на преминаване към готик а?
Защо ли аз и всички останали знаем за интервюта в които казва че не блек а ти за тва че са а?
Е да ако си чела нещо от преди години да бяха блек БЯХА!!!
Аз исках да научиш нещо и да не се изказваш така неподготвено, казваш че не те ебе, хубаво стой си като кон с капаци не възприемай нищо от хората които искат да те ориентират и си вярвай на своите убеждения!!!
Съжалявам че си изгубих времето да ти помогна с вярната ориентация!!!

misanthropia_human_suffer
03-12-2006, 13:26
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:
Тук май само глупости се пишат. Човек ти въобще слушал ли си death metal? Щото Крейдъл никога, ама НИКОГА не са били death metal.
Extreme Gothic?!?!?!?! Тaя фраза ми звучи като Heavy Punk, т.е. абсолютна глупост.

Нямам намерение да споря с вас, а и се съмнявам че ще има ефект съмнявам се че и повече разбирате от Cradle щото просто сте ги слушали много по малко.
Ще ви кажа те са Еxtreme gotic в момента, това че ти си изостанал и не знаеш за този стил или ти звучи като нз си кво си е твой проблем, този стил съществува.Ако искате ги слушайте ако искате четете по списания по интернет ще се убедите само по музиката че това което свирят в днешно време не е блек метъл (ако изобщо сте слушали нещо различно от cradle,което е истински блек)
И отново по повод на твоето напълно некомпетентно изказване можеш да си изтеглиш всички демота на крейдъл и най вече Begining Of Filthness (ти сигурно дори не знаеш за тях) да видим дали тогава ще говориш че никога не са свирели дет.Който иска да ги чуе и да даде коментар.

Надявам се да съм бил изчерпателен. :wink:
Зна4и към вси4ки хора тук, като ви гледам се превите на много разбиращи блекари, не 4е нещо против :roll: ама един истински блекар не слуша некой, който последните му клипове са измислени от менсън :o . И друго блекът не е комерсиален,не го пускат всеки ден по мтв и мм и кой подяволите блекар 6те ти прави дует с Лив Кристин просто го приемете не са ве4е блек.Зна4и Дан4у мидиан им е последниа блек албум, но дори в този албум има много смесване с готик(от този албум кредъл ве4е по4ват да се развалят) и това го прави наи комерсиален и естествено най купуван.после забрави за abra cadaver bitter suits to succubi,в този албум правят римейкове на стари пар4ета.това е добре,но ето ти пак готик кавър "no time to cry"в този албум има римеикове,кавъри и две нови пар4ета едното е 4ист готик другото е горе долу бива за блек"scorched earth erotica".После издават "demnesion and a day и от там реишли да направят нещо подобно на мидиан щото мидиан е наи продаваниа и после идва нимфетамин който не е блек!
И друго като ви гледам слушали сте само най известните им песни щом не сте слу6али дет албумите.

HereTodayGoneToHell
03-12-2006, 13:52
Хеххехех, едно ще ви кажа - мнението ми не можете да го промените. Ако искам ще ви казвам че свирят рок, само за да ви дразня :lol: Оттам-нататък един господ знае кво свирят, а, повярвай ми, ти не си господ :lol: Аз като се кефя на дадена група не ме интересува какъв стил свирят, а самите им песни. А всезнаещите фенове като теб да си гледат работата. Не ме интересува според теб какво свирят. Мен ми харесват самите им песни, а ти, ако искаш, се прави на всезнаец и на големия разбирач, аз предпочитам вместо да им издирвам стила, са им слушам песните :lol:

Dr. Kazimbutt
03-12-2006, 14:00
Стилът на Cradle Of Filth е блек метъл.

03-12-2006, 14:38
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gotic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:

А... Ясно... И значи те грешат като се наричат Блек? ХАХхаха

Мога да ти кажа само че си се объркала жестоко, аз слушам метъл от 7 години, a Cradle Of filth от 6 такаче не ме учи какво са!!!
Ето виж какви стилове свирят кредъл и друг път не се изказвай така неподготвено:
1991-1993-Дет метъл
1994 до мидиан включително-Симфоничен блек метъл
и от Мидиан нататък са Extreme gotic.
Ако не ми вярваш можеш да се поразровиш насам натам и ще установиш че съм прав. :wink:
Тук май само глупости се пишат. Човек ти въобще слушал ли си death metal? Щото Крейдъл никога, ама НИКОГА не са били death metal.
Extreme Gothic?!?!?!?! Тaя фраза ми звучи като Heavy Punk, т.е. абсолютна глупост.

Нямам намерение да споря с вас, а и се съмнявам че ще има ефект съмнявам се че и повече разбирате от Cradle щото просто сте ги слушали много по малко.
Ще ви кажа те са Еxtreme gotic в момента, това че ти си изостанал и не знаеш за този стил или ти звучи като нз си кво си е твой проблем, този стил съществува.Ако искате ги слушайте ако искате четете по списания по интернет ще се убедите само по музиката че това което свирят в днешно време не е блек метъл (ако изобщо сте слушали нещо различно от cradle,което е истински блек)
И отново по повод на твоето напълно некомпетентно изказване можеш да си изтеглиш всички демота на крейдъл и най вече Begining Of Filthness (ти сигурно дори не знаеш за тях) да видим дали тогава ще говориш че никога не са свирели дет.Който иска да ги чуе и да даде коментар.

Надявам се да съм бил изчерпателен. :wink:

П.П.А ти Midian как ще докажеш че са блек, можеби с безмисленото си изказване?
Слушай сега велики разбирачо. Никога не съм бил такъв фен на кредъл че да им слушам демотата, говоря от наблюдние върху студийните им неща, които се вдоят за техни официални релийзи. А това еxtreme gotHic го чувам за пръв път от теб, най-вече защото съчетава две противоположни понятия. И все пак не откривам нищо готик в последния албум на кредъл но както и да е, все пак съм го слушал само 2 пъти, ако ми кажеш още групи които свирят такъв стил може и да му хвърля едно ушо.
p.s Midian не е блек метъл албум.


но ето ти пак готик кавър "no time to cry"
Sisters Of Mercy според не са готик, дори самите те мразят цялото готик движение...

и пак споренето за стилове е тъпо. Тука се пишат ебати нещата за некви си кредъл ъф филт, а ако тръгнем да обсъждаме какво свирят The Locust ми е интересно какво ще напишете...

Cold_King
03-12-2006, 14:44
Хеххехех, едно ще ви кажа - мнението ми не можете да го промените. Ако искам ще ви казвам че свирят рок, само за да ви дразня :lol: Оттам-нататък един господ знае кво свирят, а, повярвай ми, ти не си господ :lol: Аз като се кефя на дадена група не ме интересува какъв стил свирят, а самите им песни. А всезнаещите фенове като теб да си гледат работата. Не ме интересува според теб какво свирят. Мен ми харесват самите им песни, а ти, ако искаш, се прави на всезнаец и на големия разбирач, аз предпочитам вместо да им издирвам стила, са им слушам песните :lol:

И въпреки всичко ти не възприемаш нито се обосноваваш.Виждам че злобееш защото не можеш да докажеш своето. \:D/
Ти май не разбираш какво ти пиша и на моменти си противоречиш сама със себеси, не ти казвам за стила само според мен, а според медиите и според самия Дани.

Почва да ми става смешно от това че си противоречиш сама със себеси защото не можеш да и признаеш че нищо не можеш да докажеш и че сме прави с пича по горе, до сега спореше а изведнъж предпочиташ да им слушаш песните, а най лошото е че изобщо почна да спориш без да разбираш!!!
Заблуждавай си се и си знай твойто, честно да ти кажа изобщо не ме интересува какво мислиш,не на мен а на теб ще ти се смеят като изтърсиш някоя глупост от незнание :wink:

Medicated Angel
03-12-2006, 14:47
Стилът на Cradle Of Filth е блек метъл.
Именно! Хора,това е ясно като бял ден и тъмна нощ и по дяволите какъв е тоя стил Extreme gotic metal??? :smt017 :smt012 :smt018

Cold_King
03-12-2006, 15:10
Слушай сега велики разбирачо. Никога не съм бил такъв фен на кредъл че да им слушам демотата, говоря от наблюдние върху студийните им неща, които се вдоят за техни официални релийзи. А това еxtreme gotHic го чувам за пръв път от теб, най-вече защото съчетава две противоположни понятия. И все пак не откривам нищо готик в последния албум на кредъл но както и да е, все пак съм го слушал само 2 пъти, ако ми кажеш още групи които свирят такъв стил може и да му хвърля едно ушо.
p.s Midian не е блек метъл албум.


но ето ти пак готик кавър "no time to cry"
Sisters Of Mercy според не са готик, дори самите те мразят цялото готик движение...

и пак споренето за стилове е тъпо. Тука се пишат ебати нещата за некви си кредъл ъф филт, а ако тръгнем да обсъждаме какво свирят The Locust ми е интересно какво ще напишете...

Не пич ти не говореше за студийните релийзи, а каза че крейдъл никога ама никога не са свирили дет недей да си противоречиш като онази предната приятелка. За стила че го чуваш за първи път от мен означава само и едниствено че не си запознат и отново говориш за нещо по което не си компетентен. Бях написал в предните постове да се поразровите а да не спорите постоянно с мен, но вие явно предпочитате да си говорите наизуст.
По този случай ще ви дам линк за да разберете най накрая че не си говоря ей така като вас http://www.metalstorm.ee/bands/view_band.php?band_id=cradle_of_filth нека видим какво ще кажете сега :lol:

03-12-2006, 15:15
Слушай сега велики разбирачо. Никога не съм бил такъв фен на кредъл че да им слушам демотата, говоря от наблюдние върху студийните им неща, които се вдоят за техни официални релийзи. А това еxtreme gotHic го чувам за пръв път от теб, най-вече защото съчетава две противоположни понятия. И все пак не откривам нищо готик в последния албум на кредъл но както и да е, все пак съм го слушал само 2 пъти, ако ми кажеш още групи които свирят такъв стил може и да му хвърля едно ушо.
p.s Midian не е блек метъл албум.


но ето ти пак готик кавър "no time to cry"
Sisters Of Mercy според не са готик, дори самите те мразят цялото готик движение...

и пак споренето за стилове е тъпо. Тука се пишат ебати нещата за некви си кредъл ъф филт, а ако тръгнем да обсъждаме какво свирят The Locust ми е интересно какво ще напишете...

Не пич ти не говореше за студийните релийзи, а каза че крейдъл никога ама никога не са свирили дет недей да си противоречиш като онази предната приятелка. За стила че го чуваш за първи път от мен означава само и едниствено че не си запознат и отново говориш за нещо по което не си компетентен. Бях написал в предните постове да се поразровите а да не спорите постоянно с мен, но вие явно предпочитате да си говорите наизуст.
По този случай ще ви дам линк за да разберете най накрая че не си говоря ей така като вас http://www.metalstorm.ee/bands/view_band.php?band_id=cradle_of_filth нека видим какво ще кажете сега :lol:
Еми да...те демотата не се броят. Демек не са свирили дет метъл...ТОЧКА.
Сега като видях кой сайт ми цитира ми олекна много...ЧОВЕЧЕ ТИ ВЯРВАШ НА METALSTORM.EE! ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХА - същия сайт в който пишеше едно време, че Killswitch Engage и As I Lay Dying са алтернативен дет метъл, а хардкора бил подстил на метъла хахахаххахахаха! Трябваше да се досетя, че това е генератора на измислени стилове...
Деба и малоумните метъли...

Cold_King
03-12-2006, 15:43
Слушай сега велики разбирачо. Никога не съм бил такъв фен на кредъл че да им слушам демотата, говоря от наблюдние върху студийните им неща, които се вдоят за техни официални релийзи. А това еxtreme gotHic го чувам за пръв път от теб, най-вече защото съчетава две противоположни понятия. И все пак не откривам нищо готик в последния албум на кредъл но както и да е, все пак съм го слушал само 2 пъти, ако ми кажеш още групи които свирят такъв стил може и да му хвърля едно ушо.
p.s Midian не е блек метъл албум.


но ето ти пак готик кавър "no time to cry"
Sisters Of Mercy според не са готик, дори самите те мразят цялото готик движение...

и пак споренето за стилове е тъпо. Тука се пишат ебати нещата за некви си кредъл ъф филт, а ако тръгнем да обсъждаме какво свирят The Locust ми е интересно какво ще напишете...

Не пич ти не говореше за студийните релийзи, а каза че крейдъл никога ама никога не са свирили дет недей да си противоречиш като онази предната приятелка. За стила че го чуваш за първи път от мен означава само и едниствено че не си запознат и отново говориш за нещо по което не си компетентен. Бях написал в предните постове да се поразровите а да не спорите постоянно с мен, но вие явно предпочитате да си говорите наизуст.
По този случай ще ви дам линк за да разберете най накрая че не си говоря ей така като вас http://www.metalstorm.ee/bands/view_band.php?band_id=cradle_of_filth нека видим какво ще кажете сега :lol:
Еми да...те демотата не се броят. Демек не са свирили дет метъл...ТОЧКА.
Сега като видях кой сайт ми цитира ми олекна много...ЧОВЕЧЕ ТИ ВЯРВАШ НА METALSTORM.EE! ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХА - същия сайт в който пишеше едно време, че Killswitch Engage и As I Lay Dying са алтернативен дет метъл, а хардкора бил подстил на метъла хахахаххахахаха! Трябваше да се досетя, че това е генератора на измислени стилове...
Деба и малоумните метъли...

Демотата не се броят?! :shock: и кой го решава ти ли???
хахахаха смешен си направо.Първо казваш че никога не са свирили дет после разбираш че са и казваш че тва не се брои хахахахаха :lol:
А относно сайта щом мислиш че ти дето не знаеш дори за демотата на крейдъл разбираш повече от тях радвай се.Ако прочетеш и някое интервю с Дани или се разровиш из другите сайтове и видиш че казва че свирят готик сигурно ще кажеш че той е долен лъжец и на него не трябва да му се вярва щото бил казал еди кво си :lol: В крайна сметка ти абсолютно нищо не доказа.

А не разбрах защо обиждаш металите от това само си проличава че ти си простия и глупавия не те!!!

П.П. можеби защото ти разбираш повече от метал отколкото тях :lol:

HereTodayGoneToHell
03-12-2006, 16:07
Хеххехех, едно ще ви кажа - мнението ми не можете да го промените. Ако искам ще ви казвам че свирят рок, само за да ви дразня :lol: Оттам-нататък един господ знае кво свирят, а, повярвай ми, ти не си господ :lol: Аз като се кефя на дадена група не ме интересува какъв стил свирят, а самите им песни. А всезнаещите фенове като теб да си гледат работата. Не ме интересува според теб какво свирят. Мен ми харесват самите им песни, а ти, ако искаш, се прави на всезнаец и на големия разбирач, аз предпочитам вместо да им издирвам стила, са им слушам песните :lol:

И въпреки всичко ти не възприемаш нито се обосноваваш.Виждам че злобееш защото не можеш да докажеш своето. \:D/
Ти май не разбираш какво ти пиша и на моменти си противоречиш сама със себеси, не ти казвам за стила само според мен, а според медиите и според самия Дани.

Почва да ми става смешно от това че си противоречиш сама със себеси защото не можеш да и признаеш че нищо не можеш да докажеш и че сме прави с пича по горе, до сега спореше а изведнъж предпочиташ да им слушаш песните, а най лошото е че изобщо почна да спориш без да разбираш!!!
Заблуждавай си се и си знай твойто, честно да ти кажа изобщо не ме интересува какво мислиш,не на мен а на теб ще ти се смеят като изтърсиш някоя глупост от незнание :wink:

Хеххехехехх... На това му викам като няма кво да кажеш. Са ще ти обясня нещо. Кредъл се водят Блек. Тва е ясно още от началото. Мисля че на всички би трябвало това да им е ясно. Аз говоря спрямо песните, които аз съм чувала. Честно казано не съм много навътре нито в готика, нито в блека. Но поне мога да ги различавам. Се едно да не можеш да различиш хеви метъла и глема!!! То тва е невъзможно! Спрямо това, което съм чувала тяхно - те свирят блек и няма как да се сбъркат с готик, просто е невъзможно! Оттам-нататък защо да споря с теб? Просто няма смисъл да ти обяснявам, защото ти няма да ме изслушаш и аз няма да те изслушам теб. Кой е прав - нито ти, нито аз можем да кажем, най-малкото, защото участваме в спора и за всеки един от нас нашето си мнение си е правилно. Затова не намирам смисъл да споря. След като не се намериха достатъчно хора, които да кажат кое е правилното мнение, значи и двамата бъркаме, а Кредъл свирят нео метъл :lol:
Сега, ако ти искаш да продължаваш да се правиш на шут, като се опитваш да ме изнервиш - твоя си работа. В интерес на истината метъл споровете продължават да са ми най-забавни, защото за всяка една група има противоречия. Аз си оставам на мнението, че всяка група свири различен стил, тва си е истината за мен. А ако трябва да причислявам Кредъл нанякъде - тва ще е към блек метъла, защото просто не намира общото им с готика.
И сега, за финал, ще ти благодаря, ако случайно преди да избълваш поредната простотия, си ми прочел мнението. Аз не виждам колко по-ясно мога да ти обясня защо отказвам да се занимавам с тая тема (то се очакваше още от миналото мнение да се досетиш, но явно съм ти надценила сивото вещество, не се обиждай). Айде приятен ден, беше ми приятно да си загубя времето за мъртва кауза :lol:

03-12-2006, 16:17
Демотата не се броят?! :shock: и кой го решава ти ли???
хахахаха смешен си направо.Първо казваш че никога не са свирили дет после разбираш че са и казваш че тва не се брои хахахахаха :lol:
А относно сайта щом мислиш че ти дето не знаеш дори за демотата на крейдъл разбираш повече от тях радвай се.Ако прочетеш и някое интервю с Дани или се разровиш из другите сайтове и видиш че казва че свирят готик сигурно ще кажеш че той е долен лъжец и на него не трябва да му се вярва щото бил казал еди кво си :lol: В крайна сметка ти абсолютно нищо не доказа.

А не разбрах защо обиждаш металите от това само си проличава че ти си простия и глупавия не те!!!

П.П. можеби защото ти разбираш повече от метал отколкото тях :lol:
Ми не се броят, бе. Кредъл нямат албум в който да са свирили дет, демек НИКОГА НЕ СА СВИРИЛИ ДЕТ. Гореспоменатите примери от моя страна показват защо не вярвам на сайта, а това за металистите от металсторм го написах защото в продължение на 2 години писах по форумите им и се изявяваха като абсолютни ограничени тъпаци с аниме аватари, които не признават нищо друго освен метъл.
Няма да се ровя да чета интервю с продажното копеленце Дани, нито пък ме интересува какво свирят. Просто казвам, че нещата които пишеш са глупости и още веднъж ДЕМОТАТА НЕ СЕ БРОЯТ!

Cold_King
03-12-2006, 17:20
Демотата не се броят?! :shock: и кой го решава ти ли???
хахахаха смешен си направо.Първо казваш че никога не са свирили дет после разбираш че са и казваш че тва не се брои хахахахаха :lol:
А относно сайта щом мислиш че ти дето не знаеш дори за демотата на крейдъл разбираш повече от тях радвай се.Ако прочетеш и някое интервю с Дани или се разровиш из другите сайтове и видиш че казва че свирят готик сигурно ще кажеш че той е долен лъжец и на него не трябва да му се вярва щото бил казал еди кво си :lol: В крайна сметка ти абсолютно нищо не доказа.

А не разбрах защо обиждаш металите от това само си проличава че ти си простия и глупавия не те!!!

П.П. можеби защото ти разбираш повече от метал отколкото тях :lol:
Ми не се броят, бе. Кредъл нямат албум в който да са свирили дет, демек НИКОГА НЕ СА СВИРИЛИ ДЕТ. Гореспоменатите примери от моя страна показват защо не вярвам на сайта, а това за металистите от металсторм го написах защото в продължение на 2 години писах по форумите им и се изявяваха като абсолютни ограничени тъпаци с аниме аватари, които не признават нищо друго освен метъл.
Няма да се ровя да чета интервю с продажното копеленце Дани, нито пък ме интересува какво свирят. Просто казвам, че нещата които пишеш са глупости и още веднъж ДЕМОТАТА НЕ СЕ БРОЯТ!

ХАХАХАХАХАХАХ :smt082
"Кредъл нямат албум в който да са свирили дет" :shock: Абе пич а демо албумите не са ли албуми бе лелееее.
Чакай ще ти обясня като на малоумен, щом на обложките пише Cradle Of Filth това означава че са албуми на кредъл независимо дали ти ги признаваш или не.А това че не искаш да се ровиш и да научиш нещо си е за твоя сметка. Щом не те интересува какво свирят защо писа толкова много и спори с мен?
И това че просто казваш че говоря глупости с какво го потвърждаваш?
Ще ти кажа с абсолютно НИЩО, само си противоречиш и потвърждаваш че съм прав.

03-12-2006, 17:27
Пич нямам желание въобще да споря с теб за каквото и да било. Слушай си твоя ЕКСТРЕМЕН ГОТИК, а аз ще си слушам своя ГРАЙНД ПЪНК.
Чудя се и аз за чий чеп толкова време похабих да пиша за тия жалки и посредствени Кредъл Ъф Филт.
Вашата сцена е мъртва...

Cold_King
03-12-2006, 17:30
Хеххехех, едно ще ви кажа - мнението ми не можете да го промените. Ако искам ще ви казвам че свирят рок, само за да ви дразня :lol: Оттам-нататък един господ знае кво свирят, а, повярвай ми, ти не си господ :lol: Аз като се кефя на дадена група не ме интересува какъв стил свирят, а самите им песни. А всезнаещите фенове като теб да си гледат работата. Не ме интересува според теб какво свирят. Мен ми харесват самите им песни, а ти, ако искаш, се прави на всезнаец и на големия разбирач, аз предпочитам вместо да им издирвам стила, са им слушам песните :lol:

И въпреки всичко ти не възприемаш нито се обосноваваш.Виждам че злобееш защото не можеш да докажеш своето. \:D/
Ти май не разбираш какво ти пиша и на моменти си противоречиш сама със себеси, не ти казвам за стила само според мен, а според медиите и според самия Дани.

Почва да ми става смешно от това че си противоречиш сама със себеси защото не можеш да и признаеш че нищо не можеш да докажеш и че сме прави с пича по горе, до сега спореше а изведнъж предпочиташ да им слушаш песните, а най лошото е че изобщо почна да спориш без да разбираш!!!
Заблуждавай си се и си знай твойто, честно да ти кажа изобщо не ме интересува какво мислиш,не на мен а на теб ще ти се смеят като изтърсиш някоя глупост от незнание :wink:

Хеххехехехх... На това му викам като няма кво да кажеш. Са ще ти обясня нещо. Кредъл се водят Блек. Тва е ясно още от началото. Мисля че на всички би трябвало това да им е ясно. Аз говоря спрямо песните, които аз съм чувала. Честно казано не съм много навътре нито в готика, нито в блека. Но поне мога да ги различавам. Се едно да не можеш да различиш хеви метъла и глема!!! То тва е невъзможно! Спрямо това, което съм чувала тяхно - те свирят блек и няма как да се сбъркат с готик, просто е невъзможно! Оттам-нататък защо да споря с теб? Просто няма смисъл да ти обяснявам, защото ти няма да ме изслушаш и аз няма да те изслушам теб. Кой е прав - нито ти, нито аз можем да кажем, най-малкото, защото участваме в спора и за всеки един от нас нашето си мнение си е правилно. Затова не намирам смисъл да споря. След като не се намериха достатъчно хора, които да кажат кое е правилното мнение, значи и двамата бъркаме, а Кредъл свирят нео метъл :lol:
Сега, ако ти искаш да продължаваш да се правиш на шут, като се опитваш да ме изнервиш - твоя си работа. В интерес на истината метъл споровете продължават да са ми най-забавни, защото за всяка една група има противоречия. Аз си оставам на мнението, че всяка група свири различен стил, тва си е истината за мен. А ако трябва да причислявам Кредъл нанякъде - тва ще е към блек метъла, защото просто не намира общото им с готика.
И сега, за финал, ще ти благодаря, ако случайно преди да избълваш поредната простотия, си ми прочел мнението. Аз не виждам колко по-ясно мога да ти обясня защо отказвам да се занимавам с тая тема (то се очакваше още от миналото мнение да се досетиш, но явно съм ти надценила сивото вещество, не се обиждай). Айде приятен ден, беше ми приятно да си загубя времето за мъртва кауза :lol:

Мда то се е видяло че с теб няма да се разберем, аз си оставам на свойто ти на твойто и така, ако искаш
прочети интервюта особено след нимфетамин влез им в сайта и сама ще се убедиш в мойто, аз няма да мога да те убедя.

03-12-2006, 18:08
Абе вие нищо не разбирате от блек метъл, бе...

ЕТО ТОВА Е БЛЕК МЕТЪЛ:

http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm7.jpg
тоя най-вдясно изглежда доста...мъженствено...ууупс сега забелязах - на снимката всички изглеждат мъженствено...
http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm6.jpg
а тоя сигурно е видял следващата снимка та е направил такъв страстен поглед...
http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm5.jpg
Тук коментарът е излишен
http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm3.jpg
Ебати злите дечурлига
http://ruthlessreviews.com/pics5/bm2/bm1.jpg
Сега е момента феновете да попеят на долния микрофон...

Dr. Kazimbutt
03-12-2006, 18:24
Слушай сега велики разбирачо. Никога не съм бил такъв фен на кредъл че да им слушам демотата, говоря от наблюдние върху студийните им неща, които се вдоят за техни официални релийзи. А това еxtreme gotHic го чувам за пръв път от теб, най-вече защото съчетава две противоположни понятия. И все пак не откривам нищо готик в последния албум на кредъл но както и да е, все пак съм го слушал само 2 пъти, ако ми кажеш още групи които свирят такъв стил може и да му хвърля едно ушо.
p.s Midian не е блек метъл албум.


но ето ти пак готик кавър "no time to cry"
Sisters Of Mercy според не са готик, дори самите те мразят цялото готик движение...

и пак споренето за стилове е тъпо. Тука се пишат ебати нещата за некви си кредъл ъф филт, а ако тръгнем да обсъждаме какво свирят The Locust ми е интересно какво ще напишете...

Не пич ти не говореше за студийните релийзи, а каза че крейдъл никога ама никога не са свирили дет недей да си противоречиш като онази предната приятелка. За стила че го чуваш за първи път от мен означава само и едниствено че не си запознат и отново говориш за нещо по което не си компетентен. Бях написал в предните постове да се поразровите а да не спорите постоянно с мен, но вие явно предпочитате да си говорите наизуст.
По този случай ще ви дам линк за да разберете най накрая че не си говоря ей така като вас http://www.metalstorm.ee/bands/view_band.php?band_id=cradle_of_filth нека видим какво ще кажете сега :lol:
Еми да...те демотата не се броят. Демек не са свирили дет метъл...ТОЧКА.
Сега като видях кой сайт ми цитира ми олекна много...ЧОВЕЧЕ ТИ ВЯРВАШ НА METALSTORM.EE! ХАХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХ АХАХА - същия сайт в който пишеше едно време, че Killswitch Engage и As I Lay Dying са алтернативен дет метъл, а хардкора бил подстил на метъла хахахаххахахаха! Трябваше да се досетя, че това е генератора на измислени стилове...
Деба и малоумните метъли...
Пак на този сайт пишеше, че KISS са хеви метъл... няма по-малоумен сайт!

HereTodayGoneToHell***
03-12-2006, 18:56
Хеххехех, едно ще ви кажа - мнението ми не можете да го промените. Ако искам ще ви казвам че свирят рок, само за да ви дразня :lol: Оттам-нататък един господ знае кво свирят, а, повярвай ми, ти не си господ :lol: Аз като се кефя на дадена група не ме интересува какъв стил свирят, а самите им песни. А всезнаещите фенове като теб да си гледат работата. Не ме интересува според теб какво свирят. Мен ми харесват самите им песни, а ти, ако искаш, се прави на всезнаец и на големия разбирач, аз предпочитам вместо да им издирвам стила, са им слушам песните :lol:

И въпреки всичко ти не възприемаш нито се обосноваваш.Виждам че злобееш защото не можеш да докажеш своето. \:D/
Ти май не разбираш какво ти пиша и на моменти си противоречиш сама със себеси, не ти казвам за стила само според мен, а според медиите и според самия Дани.

Почва да ми става смешно от това че си противоречиш сама със себеси защото не можеш да и признаеш че нищо не можеш да докажеш и че сме прави с пича по горе, до сега спореше а изведнъж предпочиташ да им слушаш песните, а най лошото е че изобщо почна да спориш без да разбираш!!!
Заблуждавай си се и си знай твойто, честно да ти кажа изобщо не ме интересува какво мислиш,не на мен а на теб ще ти се смеят като изтърсиш някоя глупост от незнание :wink:

Хеххехехехх... На това му викам като няма кво да кажеш. Са ще ти обясня нещо. Кредъл се водят Блек. Тва е ясно още от началото. Мисля че на всички би трябвало това да им е ясно. Аз говоря спрямо песните, които аз съм чувала. Честно казано не съм много навътре нито в готика, нито в блека. Но поне мога да ги различавам. Се едно да не можеш да различиш хеви метъла и глема!!! То тва е невъзможно! Спрямо това, което съм чувала тяхно - те свирят блек и няма как да се сбъркат с готик, просто е невъзможно! Оттам-нататък защо да споря с теб? Просто няма смисъл да ти обяснявам, защото ти няма да ме изслушаш и аз няма да те изслушам теб. Кой е прав - нито ти, нито аз можем да кажем, най-малкото, защото участваме в спора и за всеки един от нас нашето си мнение си е правилно. Затова не намирам смисъл да споря. След като не се намериха достатъчно хора, които да кажат кое е правилното мнение, значи и двамата бъркаме, а Кредъл свирят нео метъл :lol:
Сега, ако ти искаш да продължаваш да се правиш на шут, като се опитваш да ме изнервиш - твоя си работа. В интерес на истината метъл споровете продължават да са ми най-забавни, защото за всяка една група има противоречия. Аз си оставам на мнението, че всяка група свири различен стил, тва си е истината за мен. А ако трябва да причислявам Кредъл нанякъде - тва ще е към блек метъла, защото просто не намира общото им с готика.
И сега, за финал, ще ти благодаря, ако случайно преди да избълваш поредната простотия, си ми прочел мнението. Аз не виждам колко по-ясно мога да ти обясня защо отказвам да се занимавам с тая тема (то се очакваше още от миналото мнение да се досетиш, но явно съм ти надценила сивото вещество, не се обиждай). Айде приятен ден, беше ми приятно да си загубя времето за мъртва кауза :lol:

Мда то се е видяло че с теб няма да се разберем, аз си оставам на свойто ти на твойто и така, ако искаш
прочети интервюта особено след нимфетамин влез им в сайта и сама ще се убедиш в мойто, аз няма да мога да те убедя.

Ебаси човека си, верно! Мен тук са ме накарали да се правя на банната, ти от гроба искаш да ме извадиш. Обърнах се 1-2 пъти и реших, че преди отново да се направя на банната, ми се налага да ти спомена нещо: "Нимфетамин не е единствената тяхна песен, която съм чувала и не говоря за нея! (макат и тя да не е готик, дори мъртва не мога да си изкривя така душата)".
Айде отиам да почивам в мир, но не се безпокойте - ще се върна скоро, незнам кога, а и малко хора ще разберат че съм аз. Айде приятен ден и не забравяйте - ЦОКИ СЪКС!!! :lol:
ЛОВ Ю :mrgreen:

chestra_f
03-12-2006, 20:55
hhahaahhaha mn tupa taq tema kato 4e li gothica ne e vid metal :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Sinister_Doll
03-12-2006, 21:02
hhahaahhaha mn tupa taq tema kato 4e li gothica ne e vid metal :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

GOTHICUT NE E VID METUL!
NE SE IZKAZVAY NEPODGOTVENA!!!

Gothic i Gothic Metul sa dve razli4ni ne6ta!!! :evil: :evil: :evil:

`Death`Whore`
03-12-2006, 21:08
Готик метъл е като рап-нео метълът на Линкин парк. И да, метъл, готик и кор са различни стилове, деца.

magesnik
03-12-2006, 21:33
SODOM

Излезе новия албум на Содом.Просто нямам думи най-доброто което съм слушал до сега на групата.Несъмнено най-тежкия им албум както те сами си го определиха.Мисля че дори и тези който не са фенове трябжа да го чуят невероятен албум нямам думи да опиша колко много се кефя,иде ми да подскачам от кеф. :-D

Cold_King
03-12-2006, 22:02
Пич нямам желание въобще да споря с теб за каквото и да било. Слушай си твоя ЕКСТРЕМЕН ГОТИК, а аз ще си слушам своя ГРАЙНД ПЪНК.
Чудя се и аз за чий чеп толкова време похабих да пиша за тия жалки и посредствени Кредъл Ъф Филт.
Вашата сцена е мъртва...

Ако трябва да говорим за тях аз спрях да ги слушам откакто издадоха нимфетамин, а ако си пусна нещо то ще е от преди 2001 година.
Сцената на кредъл не е мъртва защото са достатъчно комерсиални за да се продават.Всички знаем че блек метъла се харесва и разбира от малко хора, а на песента нимфетамин се кефят и чалгарите смятай за къв "блек" става въпрос. :evil:

magesnik
03-12-2006, 22:07
Абе аре чуйте нещо добро като например Old Man's Child.Чуйте сам човек а пък ква музика прави.

03-12-2006, 22:35
Sepultura...
бтв ola man's child даааа.... :smt007

i'm so excited!
03-12-2006, 22:48
от неска exilia мъ кефят мноу, не знам кфо са, но ме кефят!!

WILD__BOY
03-12-2006, 22:58
Какво толкова намирате в тоя метъл?!

WILD__BOY
03-12-2006, 23:08
ми много неща...

Например? Са има готин метъл не възразявам, ама неща от сорта на некви умрели или някви дето се чува само боботене и нищо друго. Готик и блек метъл - е тва не го схващам.

DimmuBorgir
03-12-2006, 23:23
Така, аз пиша втори пост във тази тема, понеже виждам, че стана адската битка и всеки е срещу всеки... Сега да не ме нападнете всички след като напиша тоя пост... Значи... Cradle Of Filth се развалиха след Midian... Съществува стил Extreme Gothic Metal и Cradle Of Filth са точно такъв в момента! Също така Cradle Of Filth са свирили и Death Metal! На пук на всички, които са против оня пич със подписа на Immortal :wink: Ами... видях един пост, в който имаше разни снимки, с които автора си мисли, че ще покаже нещо, но показва само простотията си... Неговата... Тъй... Свърших с моя пост, като се опитах да потуша "битките"...

Поздрав за всички: Hecate Enthroned - Within The Ruins Of Eden и след това Hades - Alone Walking...

П.С. : Постът ми е кратък, защото не искам още безмислени постове-спорове, които се опитват да оспорят неща, които вече са факт...

DarkSanctuary
03-13-2006, 00:13
Така, аз пиша втори пост във тази тема, понеже виждам, че стана адската битка и всеки е срещу всеки... Сега да не ме нападнете всички след като напиша тоя пост... Значи... Cradle Of Filth се развалиха след Midian... Съществува стил Extreme Gothic Metal и Cradle Of Filth са точно такъв в момента! Също така Cradle Of Filth са свирили и Death Metal! На пук на всички, които са против оня пич със подписа на Immortal :wink: Ами... видях един пост, в който имаше разни снимки, с които автора си мисли, че ще покаже нещо, но показва само простотията си... Неговата... Тъй... Свърших с моя пост, като се опитах да потуша "битките"...

Поздрав за всички: Hecate Enthroned - Within The Ruins Of Eden и след това Hades - Alone Walking...

П.С. : Постът ми е кратък, защото не искам още безмислени постове-спорове, които се опитват да оспорят неща, които вече са факт...

Брей още един пич дето знае к'во говори....евала! :wink:


@xcasey jonesx тебе пък точно те мислех за малко по-умно копеле ама явно съм те надценила и то в пъти повече от нормалното. Извинявай ама да седиш и да ми твърдиш, че демо албумите на групите не се зачитат и са нищо не е смешно ами направо ЖАЛКО! От къде на къде ТИ точно ше казваш к'во на групите ше се зачита и к'во не! То по тая логика може да кажеш, че албум на дадена група няма да се зачита щото разбираш ли тебе не те дърви и не ти е по вкуса! К'ъв си ти та да даваш такива определения и да се впускаш в такива размисли и страсти.....Демотата на Кредъл са дет т.е. Кредъл са свирили дет....по кратко и ясно не знам как да ти го кажа, а т'ва, че на теб не ти изнася да е така е съвсем отеделен въпрос.....


@WILD__BOY може ли да ми обясниш к'ъв ти е зора да се буташ навсякъде?!? Сериозно много ми е интересно!
ОК не се кефиш на метъл, еми кажи ми тогава душа к'ва работа имаш тук и по специално в тази тема? Ама все пак постове не се трупат лесно нали? Треба да има яко флууд, а? Ебати малоумния тип, заклевам се! ](*,)


Между другото на някой друг освен на мен да му прави впечатление, че темата е за любимите ви метъл и готик групи, а не кой ше се направи на по-голям дървен философ и кой ше напише по-голямата простотия?!?

pepi@
03-13-2006, 11:49
Na men lybimite mi sa: Good Charllot,Green day,Linkin Park imam i drygi no tezi sa mi lybimite

Cold_King
03-13-2006, 12:01
ми много неща...

Например? Са има готин метъл не възразявам, ама неща от сорта на некви умрели или някви дето се чува само боботене и нищо друго. Готик и блек метъл - е тва не го схващам.

Готика е лесен за схващане послушай разни групи и със сигурност ще ти хареса аз не съм му особен фен харесват ми Type O Negative чуй нещо тяхно наистина са добри, сигурен съм че ще намериш нещо за теб в музиката им.Почти всеки на когото съм му пускал тази група първоначално не са го кефели и в крайна сметка сега всички те ги слушат и им се кефят супер много.(бааааси рекламата напраих ма кво да направя тва е истината)
За блека е съвсем нормално да не го разбираш, той не е музика за всички, малко хора го чувстват вътре в себеси и го разбират (говоря за истинския блек не за кредъл) чуй Dimmu Borgir те не са чист блек, но съм сигурен че ще ти харесат поне няколко тяхни песни, а ако искаш истински блек чуй Immortal.
Приятно слушане!!! :lol:

Briseis
03-13-2006, 14:06
от неска exilia мъ кефят мноу, не знам кфо са, но ме кефят!!
О да и мен мнооого ме кефят :smt007 А сега сериозно...Ще ми препоръчате ли готик групи със женски вокали? Щото ми харесват високите им гласове и т.н. :-({|=

chestra_f
03-13-2006, 14:12
от неска exilia мъ кефят мноу, не знам кфо са, но ме кефят!!
О да и мен мнооого ме кефят :smt007 А сега сериозно...Ще ми препоръчате ли готик групи със женски вокали? Щото ми харесват високите им гласове и т.н. :-({|=
abe ti toq vupros nego lui zadava6 za 2 ri put il9i po to4no molba :-k

magesnik
03-13-2006, 14:38
Na men lybimite mi sa: Good Charllot,Green day,Linkin Park imam i drygi no tezi sa mi lybimite

ТОВА НЕ Е МЕТЪЛ.Това е всичко друго но не и метъл. :wink:

DarkSanctuary
03-13-2006, 18:00
от неска exilia мъ кефят мноу, не знам кфо са, но ме кефят!!
О да и мен мнооого ме кефят :smt007 А сега сериозно...Ще ми препоръчате ли готик групи със женски вокали? Щото ми харесват високите им гласове и т.н. :-({|=

Пробвай:

Lacuna Coil
Theatre of Tragedy
Epica
After forever
Leave's eyes
Xandria
Sirenia
Tristania
Octavia
Flowing Tears
Darkwell
Dreams Of Sanity
Catafalque

EDIT: Сетих се за още някой:

Elis
Lunatica
Trail of Tears
The Gathering
Lullacry
Mortal Love
Lacrimosa
Edenbridge
Blackmore's Night

03-13-2006, 18:21
Така, аз пиша втори пост във тази тема, понеже виждам, че стана адската битка и всеки е срещу всеки... Сега да не ме нападнете всички след като напиша тоя пост... Значи... Cradle Of Filth се развалиха след Midian... Съществува стил Extreme Gothic Metal и Cradle Of Filth са точно такъв в момента! Също така Cradle Of Filth са свирили и Death Metal! На пук на всички, които са против оня пич със подписа на Immortal :wink: Ами... видях един пост, в който имаше разни снимки, с които автора си мисли, че ще покаже нещо, но показва само простотията си... Неговата... Тъй... Свърших с моя пост, като се опитах да потуша "битките"...

Поздрав за всички: Hecate Enthroned - Within The Ruins Of Eden и след това Hades - Alone Walking...

П.С. : Постът ми е кратък, защото не искам още безмислени постове-спорове, които се опитват да оспорят неща, които вече са факт...
Първо, не ме познаваш, че да казваш че съм прост. А и тези снимки не съм ги правил аз, просто са си такива - смешни са. Блек метълистите са смешни, гейски и жалки, не зависимо от великата музика, която правят.

Както и да е, вашата сцена е мъртва...Метълкора ви уби!

i'm so excited!
03-13-2006, 18:22
mira.nu - МИРА

мисля че, се водят нео-фолк, това са една НЕВЕРОЯТНА група, много силно ми въздействат песните им. освен това, правят музиката си заради самата Музика, а не с някаква индустриална цел.. пуснали са всичките си MP3-ки, който можете да си дръпнете от официалния им сайт. горещо ви препоърчвам да ги чуете. а и да си кажете мнението след тва=)))

други групи с женски вокали, които много ми харесват
the GATHERING, вокалката има много приятен глас поне на мен ми харесва ... xandria също така=)
а и Therion имат женски вокали, нали ... :-k :D

DimmuBorgir
03-13-2006, 20:09
xcasey jonesx, аз първи да ти кажа няколко думи... Всеки човек си избира сам музиката, която ще слуша, и която е за него, която музика той може да почувства... Така, че не ми се хвали със този метълкор и, че блек метълистите били не знам си какви... Това са си твои някакви мисли и вярвания, които първо, че са грешни и второ, че не си чул истинския блек... Неговите идеи, атмосферата... всичко... Най-добре ще е да замълчиш поне за известно време... Както някой беше казал в някой от постовете си - Тук се обсъждат любимите групи, а не нещо друго!...
поздрав за всички: Burzum - Dunkelheit... на тъмно е по-хубаво да се слуша, но все още е 21:20 часа...

03-13-2006, 21:38
xcasey jonesx, аз първи да ти кажа няколко думи... Всеки човек си избира сам музиката, която ще слуша, и която е за него, която музика той може да почувства... Така, че не ми се хвали със този метълкор и, че блек метълистите били не знам си какви... Това са си твои някакви мисли и вярвания, които първо, че са грешни и второ, че не си чул истинския блек... Неговите идеи, атмосферата... всичко... Най-добре ще е да замълчиш поне за известно време... Както някой беше казал в някой от постовете си - Тук се обсъждат любимите групи, а не нещо друго!...
поздрав за всички: Burzum - Dunkelheit... на тъмно е по-хубаво да се слуша, но все още е 21:20 часа...
Чакай да ти кажа аз няколко думи.
Първо много прибързано говориш. Защо си мислиш, че не съм чул истински блек? Групи като Venom, Mayhem, Burzum, Immortal, Emperor, Sabbat, Gorath, Satyricon, Dark Throne, Gehenna, Dawn, KHOLD, Disiplin и т.н. не са ли истински? Просто приличат на педали с тия кожени гащи и тоя смешен грим. Да не говорим, че блек метъл клиповете (ОСВЕН ТИЯ НА KHOLD) са най-смешното нещо, което съществува в ъндърграунд музиката.
Второ. Въобще не ти се хваля с метълкора. Метъла е много нива над него, но...има едно НО, вашата "метъл" сцена наистина е мъртва и това е факт. Метълкора, може би и да е само временен бум, който ще отмине накара хиляди метъли да си острижат косите, да сложат шапките с козирките, да захвърлят кубинките, да сложат кецките и камуфлажните гащи и да мошват здраво на "новите групи". ТОВА Е ФАКТ. Аз самият не съм бил в чужбина по концерти, НО имам много приятели, които са ходили на концерти на всякакви стари метъл групи от ранга на Obituary, Bolt Thrower, Khold, Mayhem и т.н. и тяхното впечатление от публиката е че олд скуул метълите по тия събития са около 20% от всички останали присъстващи, а останалите са точно тия за които пиша по-горе, пичувити с тениските на Hatebreed и Throwdown...

A мойте любими метъл групи съм ги изрдеил в началото на темата....

03-14-2006, 20:14
awe hora gothica ne e li stil vuv metyla:>>>>

killing_loneliness
03-14-2006, 20:24
awe hora gothica ne e li stil vuv metyla:>>>>
не.
Готик метълът е стил в метъла...

А по темата- Lacuna Coil
The Gathering
Nightwish
Apocalyptica
Within Temptation

`Death`Whore`
03-14-2006, 20:35
Готик метълът е стил в метъла...
Готик метълът /ако има такова понятие/ е смесица между готик и метъл. Не се научихте!!!

killing_loneliness
03-14-2006, 20:38
Da, ne se nau4ih.... :smt012

missing_
03-16-2006, 21:05
Beseech,Element eighty,Evanescence,Exilia,Kopriklaani,Lacuna coil,Leave's eyes,Level,LB,LP,Pantera,Paradise lost,Seether,Slipknot,SOAD,Stone sour,The blank theory,Theatre of tragedy,Trivium,Within temptation,Korn,Kittie,12 stones,4lyn,Ensiferum,HIM,Machine head,Nightwish,Chimaira,Killswith engage
опис на 'метъла' из скромния ми хард,и още има разни но това са групите на които имам най много неща,всичко е добро :П

chestra_f
03-16-2006, 21:07
lp
rammstein
evanescence
nightwish
na cof(nqkoi pesni4ki sa qki)
i tnt..............

Sinister_Doll
03-16-2006, 21:37
OK, i az 6te pi6a...


Cradle of Filth
Dimmu Borgir
Gorgoroth
In Flames
Mayhem
Destruction
Sepultura
Nine Inch Nails
Rammstein
Crematory
For my pain
Lacrimosa
Lacuna Coil
Madder Mortem
Moonspell
Sirenia
Theatre of Tragedy
The Old Dead Tree
Tristania
Within Temptatopn
Cannibal Corpse
Lamb Of God
Morbid Angel
Six Feet Under
3 Inches Of Blood
As I Lay Dieing
Brujeria
Chimaira
Kamelot
Moray Eel
Murderdolls
My Dying Bride
Aemen
Ambeon
Epica
Leave's Eye
Trail Of Tears
After Forever
Ayeron
Magica
Theatre Of Tragedy
Xandria
Epica
Avantasia
Elexorien
Nemesea
Apocalyptica
The Gathering
Autmn
Nightwish
Sphera
Kondyo!

I o6te mn, mn, mn, mn drugi...

i'm so excited!
03-16-2006, 21:46
lp
rammstein
evanescence
nightwish
na cof(nqkoi pesni4ki sa qki)
i tnt..............

:smt073

DimmuBorgir
03-17-2006, 22:58
Misanthropy...

killing_loneliness
03-28-2006, 13:19
от неска exilia мъ кефят мноу, не знам кфо са, но ме кефят!!
О да и мен мнооого ме кефят :smt007 А сега сериозно...Ще ми препоръчате ли готик групи със женски вокали? Щото ми харесват високите им гласове и т.н. :-({|=

Пробвай:

Lacuna Coil
Theatre of Tragedy
Epica
After forever
Leave's eyes
Xandria
Sirenia
Tristania
Octavia
Flowing Tears
Darkwell
Dreams Of Sanity
Catafalque

EDIT: Сетих се за още някой:

Elis
Lunatica
Trail of Tears
The Gathering
Lullacry
Mortal Love
Lacrimosa
Edenbridge
Blackmore's Night


A аз пробвах всичките без Elis, Lunatica i Lullacry(prosto ne namerih nishto tqhno :( )Мноооо са яки- особеееено Тhe Gathering, aма аз тях си ги слушкам от поотдавна...

И един въпрос- имаше и едни Magica- мноо зарибяващи, а к'во свирят???

DarkSanctuary
03-29-2006, 01:16
Ето ти го сайта на Magica (http://www.magicaband.com/)

_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e
04-01-2006, 12:28
О мноо са,но на първо място слагам Evanescence,LP и HIM,а да и System of a down...това са групичките,които по ме кефят

Boot
04-01-2006, 13:26
О мноо са,но на първо място слагам Evanescence,LP и HIM,а да и System of a down...това са групичките,които по ме кефят
Тея всичките групи са тоооооолкова goth, че нямат равни.... ](*,)

TikvenaElhichka
05-24-2006, 12:58
Любими готик групи...- почти всичко, което може да се чуе по Gotham Radio

Но най-вече After Forever, Leaves' Eyes, Xandria, Mortal Love, Octavia Sperati, Darkwell, Dark Sanctuary, Dying Passion, L'ame Immortelle, Nemesea, Epica, Beseech, Imperia, Dreams Of Sanity, The Sins Of Thy Beloved, Lullacry, Orphaned land, The Gathering, 3rd and the mortal, Edenbridge, Flowing Tears, Midnattsol, Аutumn

Immortal rose
05-26-2006, 22:10
_i_r_i_d_e_s_c_e_n_c_e,Evanescence не са готик(и метъл не са за мен),LP не са ни готик ни метъл,SOAD също.И трите групи са алтърнатив в стил Мтв.
Готик са Theatre of Tregedy,Dreamside,Inkubus Sukkubus,Die Laughing,Beseech,Umbra et Imago,Skinny Puppy и т.н.А класика в готика са The Cure,Sisters of Mercy,Bauhaus... макар че тия за мен са пост-пънк(Skinny Puppy също са класика,просто са от друга вълна в стила).
Сичките групи които изредих са сред любимите ми.
Метъл също слушам : Nightwish,Megica,Metallica,Iron Maiden,Megadeth,Sonata Arctica,Children of Bodom,In Flames...

SLaDkO_Mi6Le
05-27-2006, 15:37
Nightwish,Linkin Park,Within Temptation,Evanescence,Him...... :)

05-27-2006, 15:43
Nightwish,Linkin Park,Within Temptation,Evanescence,Him...... :)
Да не забравяме и Кондьо, Азис, Амет, Борил и много други "готик" изпълнители.

oTPoBHa
01-23-2007, 13:31
Метъл :arrow: Cradle Of Filth
Готик (Метъл) :arrow: Charon

Ако трябва да бъдем точни Cradle са Extreme gothic metal, но или не знаеш или така по ти харесва :roll:
Cradle са няква уникална смеска между блек и готик, просто заради гласа на дани и поради някои други причини не са точно блек.. обаче са страшно добри музиканти и аз им се кефя. иначе имам некфи супер разностранни вкусове abe everything you can headbang to

abstraction
01-23-2007, 16:16
Rhapsody/of fire, Lacuna Coil, Catamenia, Dimmu Borgir, Blind Guardian, Stone Sour, Disturbed, Nightwish, Therion, Haggard, COB
от по готик групите - The sins of thy beloved, Sirenia, Tristania