PDA

View Full Version : edno vyproschence



(: ?
03-09-2006, 18:38
amii sigurnu vi e pisnalo ot takiva kato men no mi se iska da mi otgovorite na 1 vypros4e sorry ako temata se povtarq i ako na nqkoi ne mu haresva temata po dobre da ne pi6e otkolkoto samo da zloradstva :!: ta iskam da pitam kogato na edno mom4e mu stane i ot penisa izliza nqkakva te4nost bihte mogli da mi kajete pove4e za neq ima li spermatozoidi v neq i tn
Blagodarq predvaritelno :-D

the_green_man
03-09-2006, 18:42
Tova e predeqkulacionna te4nost i dokolkoto znam mislq 4e sluji za ne6to kato "smazka" i DA v neq ima sperma, ne e mn no e vuzmojno da se zabremenee ot neq. Veroqtnostta e malka no vse pak q ima.

03-09-2006, 19:01
predi nqkolko dena gledah nqkvo predavane...ta tam se govoreshe za tova...tova e te4nost koqto predpazva seprmatozoidite

macka123
03-09-2006, 19:12
ot tva moje da se zabremenee
v nego ima spermatozoidi
malko sa
no ima
da vnimava6 ei ;)

flasher
03-09-2006, 19:34
Tova e predeqkulacionna te4nost i dokolkoto znam mislq 4e sluji za ne6to kato "smazka" i DA v neq ima sperma, ne e mn no e vuzmojno da se zabremenee ot neq. Veroqtnostta e malka no vse pak q ima....eto edin koito e chel i stranichna literatura i ima po shiroka obshta kultura ot ostanalite...Da ...napylno prav si

California
03-09-2006, 21:12
От моята скромна сексуална култура знам, че това е както казаха преди мен предекулационна течност, която се появява при възбуда (логично), служи за смазка и наистина съдържа малък брой сперматозоиди...
По принцип до кокото знам те са по-лениви и трудно биха могли да стигнат до там където трябва...
Но винаги има 1% опастност, така че нищо няма да ви стане, ако използвате презервативи...

03-10-2006, 09:51
ohh blagodarq mn na vsi4ki ve4e 6te vnimavame pove4e.

LiLeNcEtOoO
03-10-2006, 10:52
От моята скромна сексуална култура знам, че това е както казаха преди мен предекулационна течност, която се появява при възбуда (логично), служи за смазка и наистина съдържа малък брой сперматозоиди...
По принцип до кокото знам те са по-лениви и трудно биха могли да стигнат до там където трябва...
Но винаги има 1% опастност, така че нищо няма да ви стане, ако използвате презервативи...

da napulno sum suglasna sudurja sperma no ot neq e mnogo trudno da se zabremenee da ne kaja nevuzmojno tva ne go kazvam samo az ami i lekari :smt006

shizzle
03-10-2006, 12:24
Хахаха, ей от такива като тебе, лили, гинеколозите си вадят хляба. Ако си в точния момент, сперматозоидите са си напълно достатъчни да напълниш корема. Затова да правиш секс и да си го изкараш преди да свършиш е тъп риск, който често не се оправдава.

ProstoAz
03-10-2006, 22:17
ohh blagodarq mn na vsi4ki ve4e 6te vnimavame pove4e.

С това считам темата за приключена, а и си нарушила 7 точка от правилника!
Благодаря!