PDA

View Full Version : Болки в коляното



Майсторът
03-09-2006, 19:24
Имам много странен проблем.
Боли ме коляното но под капачката. Например седя си нормално и в един момент всякаш нещо зацепва.Опъвам си крака целия и усещам пареща болка която се усилва страшно много, дори движението не помага, след 2 минути болката затихва.Двуома се от какво е - лошото време, ходенето на фитнес, да ми се е изтъркал хрущяла, да има притиснат нерв или разстежни болки (защото преди доста време имах същия проблем с левия крак, но тогава бях много тежък а сега съм в нормите).Та ако някой е имал такъв проблем да пише и да ми помогне.
Благодаря предварително

03-17-2006, 21:44
Имам много странен проблем.
Боли ме коляното но под капачката. Например седя си нормално и в един момент всякаш нещо зацепва.Опъвам си крака целия и усещам пареща болка която се усилва страшно много, дори движението не помага, след 2 минути болката затихва.Двуома се от какво е - лошото време, ходенето на фитнес, да ми се е изтъркал хрущяла, да има притиснат нерв или разстежни болки (защото преди доста време имах същия проблем с левия крак, но тогава бях много тежък а сега съм в нормите).Та ако някой е имал такъв проблем да пише и да ми помогне.
Благодаря предварително

Takaa...
В коляното, под капачката, може да се събира вода. Знаеш какво е това :mrgreen: Вода в коляното-премахва се чрез операция, не е сложна доколкото знам,
Втори случай=-при напрягане: може да си разтегнал сухожилие.
Трети случай: ако си висок и често изкачваш набързо стълби или клякаш и упражняваш голяма тежест върху краката си, това може да е заради претриването на костите,хрущяла.

psiholo
05-22-2011, 09:18
Кинезио лентата помага за много проблеми свързани със ставите и мускулите.Всичко за нея може да научите от сайта www.kinesiotapebg.eu

kalpazanka
05-22-2011, 09:21
Стара тема.