PDA

View Full Version : kajete nqkak1v interesen na4in da....



blq blq blq
03-09-2006, 20:55
kajete nqkak1v interesen na4in da se zapoznaq s 1 momi4e :) Sq samo ne me napadaite tolkova li e trudno dyra byra....pitam za nqkak1v po interesn na4in da q zagovorq i da q vpe4etlq s ne6to...daite nqkvi idei

aLakaZam
03-09-2006, 21:13
Ми направи и някой комплимент и така ще развържете тема :)

M@Dn3Ss
03-09-2006, 21:18
Изпей и пред цялото даскало Хиподил - Грозна си като салата. Така със сигурност няма да те забрави :lol: :lol: :lol: .

ПП Що за тъпа тема? Начини колкото искаш. И едно здрасти може да е достатъчно понякога :wink: .

teenkopele
03-09-2006, 21:22
Направи й някакъв комплимент за външния й вид и се запознайте. :)
Успех. :wink:

cvety_i_bebeto
03-09-2006, 22:03
izprati i 99 ili nqkoe 4islo koeto haresva... rozi....s gotina karti4ka...nikoga nqma da go zabravi 6te bade...izumena

bulgarche
03-09-2006, 23:25
"случайно" се засечене на някое нейно любимо място

flasher
03-12-2006, 13:02
tva za kompromisa e nai efektivno

Wife^of^goD
03-12-2006, 13:16
ето един много як начин който бях чула отдавна: "Здрасти! Отдавна исках да се запознаем но незнаех как да те заговоря. Исках да е нещо впечатляващо, но като те гледам виждаш ми се земно момиче и затова няма да те омагиосвам с изтъркани фрази, а ще ти кажа само-искаш ли да се запознаем?" успех \:D/

WILD__BOY
03-12-2006, 13:23
ето един много як начин който бях чула отдавна: "Здрасти! Отдавна исках да се запознаем но незнаех как да те заговоря. Исках да е нещо впечатляващо, но като те гледам виждаш ми се земно момиче и затова няма да те омагиосвам с изтъркани фрази, а ще ти кажа само-искаш ли да се запознаем?" успех \:D/

тва е добро
пробвай с нещо изчистено, без да се изхварляш за да не се натрапваш.

MiLiNkOtO^
03-12-2006, 13:26
Ами гледай я упорито в очите докато не почне и тя да те гледа... ако не дойде тя иди ти при нея.. погледния втренчено... помълчи.. усмихни се.. и я питай защо ангелче като нея е слязло на земята.. :) др не се сетих ](*,) \:D/

_Nightmare_
03-12-2006, 21:51
Ами гледай я упорито в очите докато не почне и тя да те гледа... ако не дойде тя иди ти при нея.. погледния втренчено... помълчи.. усмихни се.. и я питай защо ангелче като нея е слязло на земята.. :) др не се сетих ](*,) \:D/
или и кажи колко захар си яла, че да си толкова сладка :-D
да бе да
хаиде стига тези неща са изтъркани
бъди себе си , не се изхвърляй и не се прави на голям пич и това си е... или разбери какви интереси има, просто за да си осигуриш една обща тема скоято да започнеш, тя да си каже ее този е готин и нататък вече бъди това което си , нито повече нито по малко...
това е от мен ;)