PDA

View Full Version : gledaite Temata na Nova v nedelq...



fti4ka
03-10-2006, 07:37
ot 19:45 po nova televiziq v nedelq 6te davat za kitaiskite restoranti interesen reportaj... pone po reklamata mi se stori 4e 6e e interesno.. 6te govorqt kolko e mrusno v kitaiskite restoranti.. a kat si predstavq kolko mi e bilo vkusno vseki put kat sum hodila...

LyLa
03-10-2006, 08:09
i az gledah reklamata no i ne se u4udvam,vinagi sum znaela 4e tiq gnusni kitaici ne poddurjat nikakva higiena..
edna moq priqtelka rabote6e minaloto lqto v kitaiski restorant kato servitiorka i razkazva6e 4e e pulno s hlebarki i obstanovkata v kuhnqta nikak ne e rozava :mrgreen:

M@Dn3Ss
03-10-2006, 08:14
То си личи. Аз съм виждал част от кухнята на един ресторант и вътре кво става... Ама кво ти пука. Аз досега не съм се тровел пък и кльопачката си я бива :lol: .

rosenceto
03-10-2006, 11:12
Vie savsem 6te me otkajete da qm kakvoto i da e!Edin priqtel rabote6e lqtoto v edin mn luksozen restorant(nqma da mu spomenavam imeto,za da ne mu pada renometo) i kato mi razpravq tam kvi mizerii se pravqt,6tqh da povarna,a sega i s tiq kitaiski restoranti...

fti4ka
03-10-2006, 11:42
Vie savsem 6te me otkajete da qm kakvoto i da e!Edin priqtel rabote6e lqtoto v edin mn luksozen restorant(nqma da mu spomenavam imeto,za da ne mu pada renometo) i kato mi razpravq tam kvi mizerii se pravqt,6tqh da povarna,a sega i s tiq kitaiski restoranti...

koi restorant?.. kvo 6e mu pazi6 renometo.. glei 4e navsqkude sa takiva.. mene pa mi kazaha i 4e v kempinski bilo mrusno i pulno s hlebarki.. pove4e nqma da hodq na restorant..

'wan`a`doo'
03-10-2006, 12:36
Пффф аз имам връзки хаха по китайиските ресторанти и въобще не е зле. Мога да ви кажа само,че примерно си гледат кълнове в лигенчета и некфи такива,ама квото те ядат същото го и готвят. А и нали е вкусно

pepi@
03-13-2006, 10:55
Tazi tema na nova TV za kitaiskite restoranti be6e yjasna az q gledax i pove4e nikoga nqma da xoda na kitaiski.Predi xodi mnogo 4esto no ve4e nqma nikoga da xodq ](*,)

midnight...
03-14-2006, 09:51
хахахаха леле гледах го тфа по нова... ми какво да кажа радвам се, че ям само орис(то не е много за радване де) ама повече никога никога никога няма да ям китайско обещавам си!

M@Dn3Ss
03-14-2006, 09:53
Абе мога да ви кажа, че тая работа е малко измислена. Верни си е за тия 2та ресторанта, дето показаха, ама точно ан 1 минута от нас има китайски ресторант и аз редовно зимам от там за вкъщи. Няколко пъти съм надниквал в кухнята и мога да ви кажа, че е много по-чисто от колкото тия дето показаха. А и навсякаде се случват гафове, щом даже в KFC си открих хлебарка в дюнера :mrgreen: .

Eleonora
03-14-2006, 10:04
Абе мога да ви кажа, че тая работа е малко измислена. Верни си е за тия 2та ресторанта, дето показаха, ама точно ан 1 минута от нас има китайски ресторант и аз редовно зимам от там за вкъщи. Няколко пъти съм надниквал в кухнята и мога да ви кажа, че е много по-чисто от колкото тия дето показаха. А и навсякаде се случват гафове, щом даже в KFC си открих хлебарка в дюнера :mrgreen: .Моля!!!Ужас и как реагира
А аз веднъж като бях на една пицария и една мишка мина точно под масата...а аз си хапвах на-спокойно и изведнъж само акато я зърнах =P~ :-& :shock: :shock:

M@Dn3Ss
03-14-2006, 10:08
Абе мога да ви кажа, че тая работа е малко измислена. Верни си е за тия 2та ресторанта, дето показаха, ама точно ан 1 минута от нас има китайски ресторант и аз редовно зимам от там за вкъщи. Няколко пъти съм надниквал в кухнята и мога да ви кажа, че е много по-чисто от колкото тия дето показаха. А и навсякаде се случват гафове, щом даже в KFC си открих хлебарка в дюнера :mrgreen: .Моля!!!Ужас и как реагира
А аз веднъж като бях на една пицария и една мишка мина точно под масата...а аз си хапвах на-спокойно и изведнъж само акато я зърнах =P~ :-& :shock: :shock:

Ми естествено, че отидох да им се развикам на ония патки и моляти се можеш ли да познаеш кво стана? Изгониха ни всички, че сме им оронвали репотацията или нещао такова. Даже некъв дятка, дето май беше охрана ни каза, че щял да ни банне от KFC(е не го каза баш така де :lol: ). Ама аз и без тва тям няма да стъпя повече. И без тва в Мак Доналдс са по печени продавачите и има повече хлаперии да ми надуват главата :lol: .