PDA

View Full Version : Групата на вещиците



миличката
03-10-2006, 13:39
Значи всичко започна още от 9-ти клас,когато се преместих в ново училище. :? Имаше едно момиче,което още като ме видя си личеше,че не ме харесва.И докато всички се опознавахме /нали все пак бяхме нов клас/тя постоянно наговаряше всички момичета срещу мени създаваше само интриги.И така се заформи една групичка от момичета.А те всъщност не са хубави и злобеят,че мен момчетата от класа ме харесват и бях подучула,че са казали,че съм се правила на невинна,че съм била надута, а аз въобще не съм надута,напротив даже съм много срамежлива и скромна.Даже миналата година ходех с един съученик от класа,но не задълго защото нервичките ми не издържаха повече :x ,постоянно му се набутваха и му се натискаха пред очите ми.И така то не бяха едни интриги и той ме заряза и те бяха доволни.Оттогава си обещах повече с никой да не се занимавам от училището.Пробвала съм даже да ходя с тях на кафе,държа се страшно добре с тях,давам им всичко,което поискат,но просто не се получава.Седя си самичка от 9-ти клас.Имам само 1 приятелка от класа,които не са в групичката,а аз попринцип искам да имам страшно много приятелки,не само една.Понякога се,чудя дали проблемъ не е в мен.Вече сум 11-ти клас.На 18-години съм.Нямам никакво желание а ходя на училище.Направо съм пред побъркване.Направо тва ме сдухва тотално,каквото и да правя постоянно ми правят мръсно.Няма угодия.Писна ми от интриги.Явно ги е яд,че ме харесват момчетата.Просто няма на кого да разчитам.Винаги като си намеря някой приятел от училището и те гледат да ме разделят с него.Направо не знам какво вече да правя.Отчаяна съм. :( :( :( Искам да се затворя вкъщи и никъде да не излизам.Нямам желание да излизам никъде.Единственото нещо,което ме успокоява е,че всичко се връща и се надявам,че някоь ден всичко ще им се върне тъпкано. :(

03-10-2006, 16:14
Хаха, ако знаеш как ми е познато! Идея си нямаш, направо. ИСтината е, че аз се справих с това, но ти си играла ролята на жертва твърде дълго и не знам дали ще успееш (в случай, че не стане, помисли си - имаш само още 1 година с тия мръхли).
Ето я моята история - в 8ми клас влязох в най-престижното училище в града, в класа, в който беше и дъщерята на регионалния инспекторат. Тя, заедно с една абсолютна идиотка, бяха решили да се правят на ония гадни мажоретки от американските филми.
Та, накратко - аз бях жертвата. 8 клас беше кошмар.
Много ми е познато онова, което казваш, изпитала съм го на гърба си - подигравки, интриги, унижения...
Докато началото на 9 клас не разбрах, че всъщност не ми пука и не създадох достатъчно много връзки ИЗВЪН училище. Точно тогава (тук вече не знам дали ще стане при теб тепърва, ако още не се е случило) се сприятелих с едно момче от класа - съвсем случайно, ей така, от едно здрасти, дето се казва. Опознахме се и оттогава си бяхме най-добри приятели. На мен не ми трябваха други и се успокоих, не ми пукаше за мацките, а и на тях им писна и се отказаха, а после пораснаха и едната от тях се промени към по-добро. Другата си е все такава кучка, но не можеше да ми направи нищо.
Изводът: 1. Намери си приятели ИЗВЪН училище, 2. Намери си приятел, ама на който наистина да му пука за теб - когато гаднярките видят, че някой държи на теб, ще се замислят - ти вече няма да си така беззащитна, а и няма да ти пука, тъй като ще имаш човек зад себе си. 3. Ако не помогне, стискай зъби здраво, остава ти още една година.
В твоя случай мисля, че 1. ще ти бъде най от полза.
Аз оцелях и излязох много по-силна от това, ти също можеш. \:D/
Успех! И пиши.

03-10-2006, 16:18
Исках да кажа "дъщерята на шефа на регионалния инспекторат", ям цели думи ](*,)

DimmuBorgir
03-10-2006, 18:59
Това е много гадно... Ами... "универсално решение" или нещо подобно няма... Като гледам доста време продължава това, значи няма да стане с игнориране... :? Попитай ги защо правят всичките тези детски неща. Ако не ти отговорят или ако продължат се дръж прекалено хладно към тях, не просто игнориране ами всичко негативно... Поне при мен помага... Е с тази разлика, че аз не съм момиче :D Ако не ти се махнат от главата ще е много гадно... Не знам друг начин... Но ще помисля... :-k

shizzle
03-10-2006, 22:45
Aко напиша, че най-добре е направо да се застреляш, дали ще ме модерират? Или направо бан :)

За такива карагьози спасение няма. И занапред все някой ще ти се качва на главата. Предполагам, че щом не си реагирала досега, просто ти харесва да го играеш жертва. Решението - куршум.

favor_91
03-10-2006, 23:55
са 6ти кажа нещо-1.не се рьководи от мненията на другите с 2 думи бьди себе си 2.все пак не е само вапия клас в това училище намери си приятелки от другите класове и наи важното -3.продьлжаваи да ги дразниш с факта 4е те харесват мом4етата - тва ги дразни 100 % :)

Krisi.
03-11-2006, 17:40
Mili4ka,това е много гадно!Тея кучки само завиждат!!! Попринцип в моето у4илище има 3 КУ4КИ в истинското зна4ение на думата и продто до такава степен се правят на инбтересни и са толкова разгонени,4е няма накаде!Ей такива мурли най-най ги мразя!като им махнем пухкавите дрешки и скъпите боклуци ще са кръгла нула!Аз НЕ им завиждам,просто се ядосвам 4е мове да има толкова прости хора! Мила,възползвай се от това че си хубаво момиче.сближи се с повече момчета,надуй се малко и им наври интригите дето ги въртят отзад!Ако повече хора те познават и обичат,те няма да имат смелост да се отварят!Горе главата и смело! ПИШИ! късмет :)

ch0c0late
03-11-2006, 18:11
Az smqtam, 4e naistina, mili4ka, si nameri priqteli izvun daskalo!Tova mn 6te ti pomogne.
Az su6to se nenavijdah s edno momi4e ot moq klas v 8mi klas i tq nastroiva6e vsi4ki sre6tu men.Be6e gadni4ko,6toto drugite i se vodeha po akula. No edno lqto az se promenih dosta...zapoznah se s mnogo hora i preotkrih sebe si.Stanah silna i vqrvah v sebe si.Stanah malka ku4ka. ;) :mrgreen: I za nqkolko dena v na4aloto na 9ti klas ot edva li ne vragove nie se prevurnahme v nai-dobri priqtelki i do sega (v 10ti klas) nie sme mnogo dobri priqtelki.I sme vse dvete.
Prosto qvno trqbva DA STANE6 PO-SILNA!Budi sebe si,no se zamisli da ne e v teb gre6kata.Preotkrii se,ako trqbva.Ako me razbira6 kakvo iskam da kaja.No nqkakva leka promqna v teb bi pomognala. Izpitala sum ne6to takova kato teb i sum izlqzla ot nego i znam kakvo ti e...No vsi4ko 6te si doide na mqstoto...ti mu pomogni vse pak. Uspeh! [-o< :wink:

ch0c0late
03-11-2006, 18:15
No, znae6 li, nqma slu4aini ne6ta v jivota.I tova ne e slu4aino.Za6toto sega az nikoga ne bih nastroivala horata sre6tu nqkoi,koito ni6to ne mi e napravil i ne bih se durjala gadno s nqkoi,koito ne go e zaslujil.Taka,4e hubavi ili ne - tova sa uroci na sudbata,a po-kusno vsi4ko se opravq,no nie stavame po-mudri.U4e se ot vsi4ko i se bori s tova,koeto ne ti haresva! O:) :)