PDA

View Full Version : za figurata



BON_BON_4E
03-10-2006, 14:02
ei hora q kajete mnogo mi e interesno ima li si nqkoi u doma fitnes ured i ako imate kakuv??
az li4no imam orbi trek i ne mi se nalaga da hodq na fitnes za da si poddurjam figurata :)

Стеснителната
03-10-2006, 14:06
Като си си у вас никога не можеш да се мотивираш сериозно да тренираш. В залата като отидеш някакси се чувстваш длъжа да тренираш докато у вас тренираш колкото да се каже че го използваш тва колело.

BON_BON_4E
03-10-2006, 14:25
eee sega ne e kato vuv fitnesa to se znae..no vse pak to tva e mnogo hubavo mejdu drugoto da ti e priqtno da trenira6 hem se razdvijva cqloto tqlo i krakata i dupeto i rucete i korema abe vsi4ko ...kato se seti6 za hubava fugura naburzo se motivira6 ....pitam za6toto dosta malko hora imat v ku6ti ne vseki moje da si go pozvoli...

Bleika
03-10-2006, 15:24
imam celi 2 ..ama ne gi izpolzvam kakto kaza stesnitelnata nemoje da se motivira6 vku6ti

Axel_f
03-10-2006, 15:27
Като си си у вас никога не можеш да се мотивираш сериозно да тренираш. В залата като отидеш някакси се чувстваш длъжа да тренираш докато у вас тренираш колкото да се каже че го използваш тва колело.

Напълно съм съгласна!Аз имам тамън няколко уреда-бягаща пътечка,велотренажор или там както се казва,едно такова за коремни преси и боксова круша!Не се чудете как съм ги сместила,живея в къща и последният етаж е нещо като малък "фитнес" абе яко е ама да не мислиш,че ги ползвам??? :? Просто като съм самичка е някво скучно,мързи ме...абе шит е...много по-добре ако си някъде с повече хора,така поне се мотивираш от околните :roll:

piFka_LP
03-12-2006, 13:44
az puk ne hodq na fitnes nito imam v ku6ti oba4e sm si dobre na kilogrami i na rust ;)

miNiTo
03-12-2006, 17:36
az si nqmam n6
ama hodq na moderen balet i taka si poddarjam figurata :mrgreen:

PRECIOUS^f
03-12-2006, 20:41
I bratov4edka mi ima,tova e strahotno-bravo na teb =D> Ina4e az imam vka6ti giri4ki i edno takova,koeto se ygava,nz to4no kak se kazva :oops: Kakto i da e...No ot mnogo vreme ne sam gi izpolzvala...

FlowerinesS
03-13-2006, 07:54
И аз имам вкъщи,даже 2 са в стаята ми, ама кой да ги ползва.. :-k просто нямам стимул като съм сама..